HASAN KALYONCU HABERLERİ

Hasan Kalyoncu haber, Hasan Kalyoncu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Kalyoncu - 11.11.2019
Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Gaziantep'te sanayiciler ile buluştu
"Savunma sanayi çok geniş entervali kapsıyor. Bu kapsayan dalı doğru tanımlamak lazım. Hangi alanda duracağız, hangi alanda, hangi entervalin içerisinde Gaziantep yer alabiliri iyi tespit etmek lazım. Ankara'da bazı firmalar medikal sektörde ürünler yapmaya başladılar. Medikal ürünleri ASELSAN markasıyla ancak sahaya verebilme fırsatımız oldu. Bu da daha yeni yeni oldu. Sağlık sektöründe Gaziantep'in kendine has bazı şansları var. Enjeksiyonların imalatında, hidrofil pamukta, sargı bezlerinde gibi bir çok konuda zaten şu an bir sistemi var. Üniversitelerimizle ortaklaşa konular üretmemiz gerekiyor. Bu bağlamda Gaziantep'teki üniversitelerimizle sanayicilerimizin birbirine kenetlenmesini sağlamak gibi bir görevimiz var." Toplantıya, Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, SANKO Üniversitesi Rektörü Güner Dağlı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör Vekili Prof.
Hasan Kalyoncu - 08.11.2019
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Edibe Sözen, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hasan Kalyoncu - 03.11.2019
"Türkiye'deki üniversiteler artık dünya standartlarıyla yarışıyor"
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör Vekili ve İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Edibe Sözen, Türkiye'deki üniversitelerin son dönemde hızlı dönüşüm yaşadığını belirterek, "Türkiye'deki üniversiteler artık dünya standartlarıyla ve birbirleriyle yarışıyorlar.
Hasan Kalyoncu - 01.11.2019
İsmail Demir: Bu badireleri başka ülke yaşasa belini doğrultamazdı
Savunma Sanayii Başkanı Demir, Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nce düzenlenen 'Savunma Sanayii Üniversite Buluşmaları' konulu panele katıldı.
Hasan Kalyoncu - 01.11.2019
GÜNDEM / 1 Kasım 2019
(Ankara/10.00) 3- Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Savunma Sanayii Üniversite Buluşmaları – Hasan Kalyoncu Üniversitesi" ile "Savunma Sanayii Gaziantep Buluşması" programlarına katılacak.
Hasan Kalyoncu - 01.11.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 1 Kasım 2019
(Ankara/10.00) 3- Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Savunma Sanayii Üniversite Buluşmaları – Hasan Kalyoncu Üniversitesi" ile "Savunma Sanayii Gaziantep Buluşması" programlarına katılacak.
Hasan Kalyoncu - 30.10.2019
Su Ürünleri Kanunu'nda değişiklik teklifi Genel Kurulda
MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, terör örgütlerinin çevreyi ve çevre sorunlarını ülkeye zarar verecek faaliyetlerinin malzemesi haline getirmelerinim engellenmesi gerektiğini belirtti.
Hasan Kalyoncu - 25.10.2019
"Kamunun elinde olan bilgi ve belgeleri vatandaşımızdan istemeyeceğiz"
Gaziantep Sanayi Odası, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve SAP Türkiye işbirliğiyle Gaziantep'in Dijital Dönüşüm sürecine katkı sağlaması amacıyla düzenlenen ve 1,5 ay süren yoğun eğitimleri başarıyla tamamlayan 25 genç için, "Dijital Dönüşüm Süreci ve Genç Profesyoneller Programı Mezuniyet Töreni" düzenlendi.
Hasan Kalyoncu - 24.10.2019
"Türkiye harekattan büyük başarıyla çıktı"
Aynı zamanda Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör Vekili olan Prof.
Hasan Kalyoncu - 18.10.2019
Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Gaziantep'te
Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Özel SANKO Okulları, Şahinbey Bilim Merkezi ile Fuat Şimşek Ortaokulu Tasarım Atölyesi'ni ziyaret eden komisyon üyeleri, burada çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete'den bilgi aldı, öğrencilerin projelerini inceledi.
Hasan Kalyoncu - 16.10.2019
Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikoloji Bölümü Başkanı Prof.
Hasan Kalyoncu - 15.10.2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Senatosu, Barış Pınarı Harekatı'na destek mesajı yayımladı.
Hasan Kalyoncu - 10.10.2019
"Türkiye Dış Politikası ve Dünya Beşten Büyüktür" paneli
Programa, Gaziantep Valisi Davut Gül, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof.
Hasan Kalyoncu - 07.10.2019
Su Ürünleri Kanununda değişiklik teklifi komisyonda
Komisyonda "tiyatro sergilendiğini" ileri süren Barut, talep ettiği düzenlemeye yönelik önerge reddedilince toplantıyı terk etmek üzere salonun çıkışına yöneldi. Bu sırada Barut'un danışmanı, MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu'nun, Barut'u eleştiren sözler sarf ettiğini öne sürdü.
Hasan Kalyoncu - 07.10.2019
Su Ürünleri Kanunu'nda değişiklik teklifi komisyonda
MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, kendisinin hidrobiyolog olduğunu, teklife ilişkin birçok bilim insanıyla görüşülerek fikirlerinin alındığını anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Kalyoncu Haberleri | Hasan Kalyoncu Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Hasan Kalyoncu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Kalyoncu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sağlık Bakan Yardımcısı Birinci: Obezite en büyük sorunlardan biri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.8.2021 15:51:21. #1.14#

title