HASAN KALYONCU HABERLERİ

Hasan Kalyoncu haber, Hasan Kalyoncu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Kalyoncu - 16.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, "Tarım alanlarının kabusu haline gelen hobi bahçeleri acilen düzenlenmelidir, hem tarım arazilerinin bölünmesine hem kirlenmesine sebep olan hobi bahçeleri için kanuni bir düzenleme yapılmalıdır.
Hasan Kalyoncu - 09.12.2019
Türkiye Satranç Kulüpleri Federasyonu ilk genel kurulu İzmir'de yapıldı
Kurulmalarından bu yana en çok Türkiye Satranç Federasyonu ile ne farklarının olduğuna dair soruların bulunduğunu aktaran Haşıloğlu, şunları kaydetti: "Aslında farkı gayet açık, biri bir ülkenin sanayi ya da ticaret bakanlığı; diğeri o ülkenin meslek odaları ya da sanayi odalarının birliği gibi. Her ikisinin de hedefi ülkede sanayi ve ticaretin geliştirilmesidir. Satranç Kulüpleri Federasyonumuz Türkiye satrancının geliştirilmesi vizyonunu sivil toplum kuruluşları aracılığı ile gerçekleştirilecektir." Federasyonun kurucu üyelerinden MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu ise kurdukları federasyonun Türkiye Satranç Federasyonuna yardımcı olacağını ve işlerini kolaylaştıracağını belirtti.
Hasan Kalyoncu - 09.12.2019
Gaziantep'te "Savaş, Göç, Kadın Sempozyumu" düzenlendi
Hasan Kalyoncu Üniversitesinde (HKÜ) Göç Araştırma ve Uygulama Merkezi (KalMIREC) tarafından, "Savaş, Göç, Kadın Sempozyumu" gerçekleştirildi.
Hasan Kalyoncu - 09.12.2019
Vali Gül, "Türkiye Cumhuriyeti mazluma kucak açan bir ülke"
Hasan Kalyoncu Üniversitesi KalMIREC Göç Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen sempozyumun açılışında konuşan Vali Gül,savaşlardan en çok kadınlar ve çocukların etkilendiğinin altını çizerek"Yanı başımızda yaşanan savaştan, istikrarsızlıktan, iç karışıklıktan dolayı Türkiye'ye 4 milyona yakın insan geldi.
Hasan Kalyoncu - 02.12.2019
Dünya Engelliler Günü
AK Parti Gaziantep milletvekilleri Mehmet Erdoğan ve Nejat Koçer ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Edibe Sözen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hasan Kalyoncu - 28.11.2019
Gaziantep'te "3. Ulaştırma ve Lojistik Ulusal Kongresi" düzenlendi
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) ev sahipliğinde düzenlenen "3. Ulaştırma ve Lojistik Ulusal Kongresi" başladı.
Hasan Kalyoncu - 19.11.2019
Sağlık Bakan Yardımcısı Birinci: "Obezite en büyük sorunlardan biri"
Birinci, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Kongre Merkezi'nde düzenlenen 3.
Hasan Kalyoncu - 18.11.2019
Milli yüzücü Merve Durdu Türkiye şampiyonu oldu
Hasan Kalyoncu Üniversitesinden (HKÜ) yapılan yazılı açıklamaya göre, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 4.
Hasan Kalyoncu - 13.11.2019
"Türkiye'nin Lider Kadınları Zirvesi" Gaziantep'te toplandı
Gaziantep Valisi Davut Gül ise okuyan kadınların iş dünyasında daha görünür olması gerektiğini dile getirerek "Kadınlar yaptıkları işin en iyisini yapıyorlar. Birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarım bu anlamda çok başarılı. Keza Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör Vekili Edibe Sözen ve bunun yanında gördüğümüz tanıdığımız bütün kadınlar görevlerini layıkıyla yapıyorlar.
Hasan Kalyoncu - 12.11.2019
Türkiye Satranç Kulüpleri Federasyonu kuruldu
Kurucular kurulu üyeleri arasında AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ve MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu'nun da bulunduğu Türkiye Satranç Kulüpleri Federasyonu kuruldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Kalyoncu Haberleri | Hasan Kalyoncu Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Hasan Kalyoncu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Kalyoncu kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziantep'e değer katanlar ödüllendirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.8.2021 11:04:37. #1.15#

title