HASAN KALYONCU HABERLERİ

Hasan Kalyoncu haber, Hasan Kalyoncu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Kalyoncu - 01.10.2020
SETA'dan "Güvenlik, Enerji ve Uluslararası Siyaset Boyutlarıyla Türkiye-Azerbaycan İlişkileri"...
Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal İnat'ın moderatörlüğünü yaptığı çevrim içi panele, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Üyesi ve SETA Güvenlik Uzmanı Murat Aslan, Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Doktor Öğretim Üyesi Yunus Furuncu ve Sakarya Üniversitesi Ortadoğu Enstitüsü (ORMER) Araştırma Görevlisi Mustafa Caner konuşmacı olarak katıldı.
Hasan Kalyoncu - 27.09.2020
Son dakika gündem: TEKNOFEST'te, "İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması"nın kazananları belli oldu
Sosyal inovasyon kategorisinde ilkokul ve ortaokul seviyesinde Sincan Şehit Abdullah Büyüksoy Bilim ve Sanat Merkezinden "Piksel Mühendisleri", Üsküdar Deneyap Atölyesinden "Tekno Dahiler", TOKİ Avrupa Konutları Ortaokulundan "Bilim Ötesi"; lise seviyesinde Finike Bilim Sanat Merkezinden "Limyra Yazılım Geliştirme", Şehit Ömer Halisdemir Bilim ve Sanat Merkezinden "Base Konak", Buca Süleyman Şah Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden "Robokod Buca"; üniversite ve üzeri seviyesinde Hasan Kalyoncu Üniversitesinden "CENGALYON: Son Teknoloji Bükücüleri", Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinden "ARTEMİS" ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesinden "YuSi " adlı takımlar ödüle layık görüldü.
Hasan Kalyoncu - 24.09.2020
MHP'li Kalyoncu'dan İzmir Barosu Başkanı Yücel'e tepki
MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, İzmir Barosu Başkanı Özkan Yücel'in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik sözlerini eleştirdi.
Hasan Kalyoncu - 23.09.2020
SETA'dan "Türk Yunan Anlaşmazlıkları Neden ve Nasıl Çözülmeli" paneli
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Üyesi ve SETA Güvenlik Uzmanı Murat Aslan ve Panteion Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Enstitüsü Direktörü Prof.
Hasan Kalyoncu - 14.09.2020
TEKNOFEST 2020'ye geri sayım başladı
Festivalin akademik paydaşları arasında Boğaziçi Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Sanko Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi yer alıyor.
Hasan Kalyoncu - 11.09.2020
Esnaf sıkıntılarına kulak verilmesini istiyor
Uzaktan eğitimi konusunda üniversiteler tarafından alınan karara tepki gösteren esnaf, üniversite ve şehirdeki diğer yetkililere yaptıkları çağrıya bir cevap verilmemesinden üzüntü duydular. Bugün içinde oldukları zor durumunu anlatmak için ikinci bir basın açıklaması gerçekleştiren ve esnaf adına açıklamasını okuyan Emre Akdeniz, üniversitelerin esnafın seslerine kulak vermediği, vaka sayılarında büyük artış yaşayan bazı kentlerde bile üniversitelerin açıldığı dile getirerek, Eskişehir'de de YÖK bu konuda aldığı "hibrit eğitim" modeline geçilmesini talep etti. Akdeniz, açıklamasında şunları belirtti; "Malumunuz üzere ülkemizi de etkisi altına alan Korona süreci başta ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda birçok problemi de beraberinde getirmiştir. Daha önce gerçekleştirdiğimiz basın açıklamasında ilimizin ve bölgemizin ekonomik sorunlarından bahsetmiştik. Bahsi geçen konuşmanın akabinde ticaret odaları, sanayi odaları gibi birçok odalarla beraber istişarelerimiz devam etti. Lakin ticaret odamızın dışında çoğu odadan bununla alakalı pozitif bir dönüş alamadık. Şehrimizde, bölgemizde ciddi bir ekonomik kabus hakim. Her gün işletmeler kapanmakta ve birçok kişi işsiz kalmaktadır. Şehrimizde normalde açık öğretim fakültesiyle beraber 106 bin öğrenci barınmakta ve eğitim görmektedir. Fakat üniversiteler kapalı kaldığı için 106 bin adet öğrenci şehrimizde bulunmamakta ve bu da şehrimizin ticari anlamda aylık 160 milyon liralık bir ticaretten olmasına sebebiyet vermektedir. Tabii ki sağlık bütün her şeyden önemli lakin bir karar alınırken olayın kültürel, sosyal ve ekonomik faktörlerin de dikkat edilerek hareket edilmeli. Bu esnaf için, ekonomi için daha hayırlı olacaktır. Bir önceki açıklamamız da bu doğrultuda olmuştu ancak hiçbir yetkili, kurum, kuruluş tarafımıza hiçbir dönüş yapmadı ve kararlarda herhangi bir değişiklikte bulunmadı. Vakaların yoğun olduğu Ankara'daki Gazi Üniversitesi, Harran Üniversitesi, Düzce, Bilkent, Hasan Kalyoncu Üniversitesi gibi üniversiteler eğitim öğretime başlayacaklarını açıkladı.
Hasan Kalyoncu - 22.07.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel,"Fındık üreticilerinin sorunları", MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu "Mikroplastiklerin çevreyi kirletici etkileri", CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer "Antalya'da narenciye üreticilerinin yaşadığı mağduriyetler" hakkında gündem dışı konuştu.
Hasan Kalyoncu - 18.07.2020
TEKNOFEST'e ev sahibi Gaziantep'ten büyük ilgi
Üniversite başvuruları alanında ise Gaziantep'teki ilgi yine göze çarptı. En çok başvuruyu 424 öğrencinin katılımıyla İstanbul Teknik Üniversitesi, 399 çalışmayla Yıldız Teknik Üniversitesi, 394 çalışmayla da Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) gönderdi. GAÜN'ün yanı sıra kentteki diğer üniversiteler olan SANKO ve Hasan Kalyoncu Üniversiteleri de üst sıralarda yer aldı.
Hasan Kalyoncu - 17.07.2020
HKÜ'den 15 Temmuz temalı fotoğraf yarışması
Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesince (HKÜ) 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü temalı fotoğraf yarışması düzenleyecek.
Hasan Kalyoncu - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu: Başkan AK Parti Kars milletvekili Yunus Kılıç, Başkanvekili MHP İzmir milletvekili Hasan Kalyoncu, Sözcü AK Parti Edirne milletvekili Fatma Aksal, Katip AK Parti Bursa milletvekili Zafer Işık.
Hasan Kalyoncu - 01.07.2020
Gıda tarım ve orman alanında düzenlemelere ilişkin teklif Tarım Komisyonunda
"Belediyelerin sorumluluk alması lazım" MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu ise Silivri Belediyesinin 4 gün önce hobi bahçesi şeklinde yapılan tarım arazisi işgallerini yıktığını söyledi.
Hasan Kalyoncu - 30.06.2020
Gıda tarım ve orman alanında düzenlemelere ilişkin teklif Tarım Komisyonunda
"Hobi bahçeleri adı altında tarım arazileri yok ediliyor" MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu da hobi bahçelerinin kentsel tarımda ve kent peyzajında önemli bir yer tuttuğunu ifade ederek, "Hobi bahçeleri adı altında kooperatif kurularak tarım arazileri yok ediliyor.
Hasan Kalyoncu - 18.06.2020
GYODER'in yeni başkanı Mehmet Kalyoncu oldu
Çalışmalarıyla beraber akademik gelişimini de devam ettiren Kalyoncu, uluslararası üniversitelerde programlara katıldı. Harvard Üniversitesi'nde Müzakere, Babson College'da Girişimcilik ve Tufts Üniversitesi'nde Kurumsal Diplomasi eğitimlerini tamamladı. Eğitimini iş hayatıyla sınırlı tutmayan Kalyoncu, müziğe olan ilgilisini ve piyano yeteneğini London School of Music sertifikasıyla belgeledi. Kalyoncu iş hayatının yanı sıra üniversite yıllarından beri sivil toplum kuruluşlarıyla da yakından ilgileniyor. Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nin kurucu vakfı olan Gaziantep Eğitim ve Hizmet Vakfı'nın da Mütevelli Heyeti Üyesi olan Kalyoncu, Türkiye Tasarım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı ile Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütüyor.
Hasan Kalyoncu - 15.06.2020
HKÜ, "Silikon Vadisi Ekosistemi" web semineri düzenledi
Hasan Kalyoncu Üniversitesince (HKÜ) telekonferans yoluyla "Silikon Vadisi Ekosistemi" web semineri düzenlendi.
Hasan Kalyoncu - 22.05.2020
Ramazan Bayramı'na doğru
Ayrıca, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör Vekili Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Kalyoncu Haberleri | Hasan Kalyoncu Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Hasan Kalyoncu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Kalyoncu kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Seferihisar'da açıklamalarda bulundu Açıklaması
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.7.2021 05:28:50. #1.14#

title