HASAN KALYONCU HABERLERİ

Hasan Kalyoncu haber, Hasan Kalyoncu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Kalyoncu - 18.06.2019
Gaziantep'te Türkiye ve Avusturalya'daki engelli hakları ele alındı
Avusturalya'dan çalıştaya katılan profesyonel gelişim eğitmeni ve engelli hakları savunucusu Nihal İşcel, İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi Dilek Eren Akyüz ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Nilay Kayhan tarafından Türkiye ve Avusturalya'daki engelli haklarının uygulaması ele alındı.
Hasan Kalyoncu - 18.06.2019
HKÜ, "Kalite ve Strateji Çalıştayı" ile yol haritasını çizdi
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Akreditasyon ve Kalite Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen "Kalite ve Strateji Çalıştayı" ile üniversitenin yol haritası çizildi.
Hasan Kalyoncu - 18.06.2019
Türkiye ve Avusturalya'daki engelli hakları ele alındı
Avusturalya'dan çalıştaya katılan Profesyonel Gelişim Eğitmeni ve Engelli Hakları Savunmanı Nihal İşcel, İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi Dilek Eren Akyüz ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Nilay Kayhan, Türkiye ve Avusturalya'daki engelli haklarının uygulaması ele alındı.
Hasan Kalyoncu - 14.06.2019
Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde mezuniyet coşkusu
HASAN Kalyoncu Üniversitesi'nden mezun olan 3 bin öğrenci düzenlenen törenle diplomalarını aldı.
Hasan Kalyoncu - 14.06.2019
MFÖ, Gaziantep'te konser verdi
Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur'dan oluşan grup, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Gösteri ve Sanat Merkezi'nde sahne aldı.
Hasan Kalyoncu - 14.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde mezuniyet coşkusu HASAN Kalyoncu Üniversitesi'nden mezun olan 3 bin öğrenci düzenlenen törenle diplomalarını aldı.
Hasan Kalyoncu - 14.06.2019
Hasan Kalyoncu Üniversitesi mezuniyet töreni
Hasan Kalyoncu Üniversitesinden (HKÜ) 2018-2019 akademik yılında mezun olan öğrenciler, diplomalarını törenle aldı.
Hasan Kalyoncu - 13.06.2019
Uzlaştırmacı eğitimlerinde ikinci dönem başladı
Davalıların mahkeme salonlarına gitmeden sorunlarına çözüm bulunması amacını güden uzlaştırmacılık mesleğinde ikinci dönem eğitimleri başladı. Birinci dönemde, yaklaşık 33 bin kişinin katıldığı eğitimler 2017 yılında tamamlanmış ve sınavı da 11 Mart 2018'de gerçekleştirilmişti. Bakanlığın izin vermesiyle yeni dönem eğitimler başladı. Adalet Bakanlığı tarafından tüm Türkiye'de eğitim vermek üzere yetkilendirilen Hasan Kalyoncu Üniversitesi eğitimlere başladı.
Hasan Kalyoncu - 13.06.2019
Güneydoğu'da kültür sanat
Gaziantep Gaziantep'te ise pop ve rock müzik grubu MFÖ, Hasan Kalyoncu Üniversitesinin mezuniyet töreni kapsamında konser verecek.
Hasan Kalyoncu - 05.06.2019
MHP İzmir teşkilatından İstanbul seçimi için 100 avukat
MHP İzmir il teşkilatı üyeleri, Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde bir araya gelerek, bayramlaştı. Törende konuşan MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, 23 Haziran'da yenilecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine İzmir'den 100 avukat görevlendireceklerini söyledi. MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, 'cumhur ittifakı'nın İstanbul'u kaybetmesi durumunda erken seçim olacağına dair söylentiler olduğunu belirterek, "İstanbul'u inşallah kazanacağız; ama aksi durum olursa bu ülke yönetimini etkileyecek bir durum değil.
Hasan Kalyoncu - 05.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-14
'ADALETE SIĞINIYORUM' Aslı'nın babası site görevlisi Mustafa Öksüz ise yanlış tedavi uyguladığını öne sürdüğü doktorlar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu belirterek, "Doktorlar bizi çağırdığında, 'Bitkisel hayata girdi, yapacak bir şeyimiz yok' dediler. 'Kafatası yok, ne yapacağız?' dedim, 'Düzelirse ona bir kafatası yapılır' dediler. Her şey ucuzdur ama insan hayatı ucuz değildir. 16 yaşındaki çocuğumun hayatı hiç ucuz değil. Onu acı soğan ve kuru ekmekle beslediğim günleri kim bilir? Çocuğumu bu hale getirdiler, şimdi bir hiç oldu Aslı. Kızımın bu hale getirilmesine sebep olanların ağır bir şekilde cezalandırılmasını istiyorum. Yüce adalete sığınıyorum" dedi.  Görüntü Dökümü --------------------------- Aslı'nın sağlık fotoğrafı Annenin kızını aspire etmesi  Annenin kızı ile ilgilenmesinden genel ve detaylar Bağlı bulunduğu cihazın genel görüntüsü  Aslı'nın aynıdan yansıması ve detay görüntüsü  Engelli raporunun görüntüsü  Anne ve baba ile röportaj  SÜRE 04'40     BOYUT 506 MB Haber-Kamera Adnan AÇIKGÖZMERSİN, ====================================================== 4)-MHP İZMİR, İSTANBUL SEÇİMİ İÇİN 100 AVUKAT GÖNDERECEK MHP İzmir İl Teşkilatı üyeleri, Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde bir araya gelerek, bayramlaştı. Törende konuşan MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, 23 Haziran'da yenilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine İzmir'den 100 avukat görevlendireceklerini söyledi. MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu da, Cumhur İttifakı'nın İstanbul'u kaybetmesi durumunda erken seçim olacağına dair söylentilerin olduğunu belirterek, "İstanbul'u inşallah kazanacağız ama aksi bir durum olursa bu ülke yönetimini etkileyecek bir durum değil.
Hasan Kalyoncu - 05.06.2019
MHP İzmir teşkilatı 100 avukatla İstanbul'a gidecek
Şahin, "şer cephesinin yıkıcı planlarını tek tek devreye soktuğunu, İstanbul seçimlerinin bunlardan bir tanesi olduğunu" savunarak, şöyle konuştu: "Eğer gafil olsaydık, eğer kararlılığımızı ortaya koymasaydık İstanbul'da oynanan oyun bütün Türkiye'yi esir edecekti. Pensilvanya'dan Brüksel'e Berlin'den İsrail'e kadar, Washington'dan Londra'ya, Paris'e kadar herkesin derdi İstanbul. PKK ve FETÖ İstanbul derdi taşıyor. Temel, Kemal, Meral İstanbul'la yatıp kalkıyor. Bu kadar Türkiye düşmanı tek bir hedefe yöneldiyse biz boş mu duralım? Planlarını, oyunlarını bozmayalım mı?" İstanbul'da seçimler niçin yenileniyor diye algı operasyonu yapanların hangi gerçekleri gizlediğinin sorulması gerektiğini söyleyen Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü: "İstanbul'da ittifakın başarısı için İzmir teşkilatı da bayramdan sonra İstanbul'a gidecektir. Biz de İzmir teşkilatı olarak seçimden 3 gün önce 100 avukatla gidip İstanbul'un anahtarını şer ittifakından almadan gelmeyeceğiz bilginiz olsun. Her ülküdaşımızdan da bu çalışmayı beklediğimizi bilmenizi istiyorum." MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu ise İstanbul seçimleri nedeniyle çeşitli basın organlarında kendisini "eski ülkücü" olarak tanıttığını aktararak "Kendilerine evrilmiş bir ülkücü sıfatıyla ortalıkta dolaşanlar en basit ifadeyle ahlaksızlardır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Kalyoncu Haberleri | Hasan Kalyoncu Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Hasan Kalyoncu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Kalyoncu kimdir, hayatı ve biyografisi. TRT'den HKÜ'ye geleceğin iletişimcileri ödülü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.7.2021 12:36:33. #1.14#

title