HASAN KALIN HABERLERİ

Hasan Kalın haber, Hasan Kalın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Kalın - 22.04.2016
Eskişehir'den Kısa Kısa
Frig Bölgesi'nin tanıtımı ve ilçedeki tarihi ve turistik yerleri turistlere daha iyi anlatma adına araçların bölgeye çok büyük katkısının olacağını belirten Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, " BEBKA Projesi kapsamında ilçemize her geçen gün yeni hizmetler sunuyoruz.
Hasan Kalın - 18.04.2016
Anayasayı 33 Yıl 5 Ay 11 Gündür Tartışıyoruz"
Türk Grişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), tarafından hazırlanan Yeni Anayasaya Doğru Kurumsal Reform ve Demokrasi Kültürünün Gelişimi Raporu'nun tanıtım toplantısı Rixos Thermal Eskişehir Otelinde gerçekleşti. Toplantıya, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı, AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek'in yanı sıra, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir, TÜRKONFERD Genel Başkanı Tarkan Kadooğlu, Marmara ve İç Anadolu Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (MARSİFED) Başkanı İhsan Karademirler, ESİAD Başkanı Aydın Bandırma ve çok sayıda iş adamı katıldı.
Hasan Kalın - 23.03.2016
Şehit Uslu Adına Seyitgaz İlçesinde Park Yapılacak
Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, yaptığı açıklamada, Yazıdere Mahallesi'nde yapılması planlanan parka şehit Uslu'nun adının verileceğini bildirdi.
Hasan Kalın - 16.03.2016
Eskişehir'den Kısa Kısa
Belediyeden yapılan açıklamada, Seyitgazi Spor Salonu'nda gerçekleştirilen programa Seyitgazi Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Belediye Başkanı Hasan Kalın, İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu şehit aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hasan Kalın - 04.03.2016
Eskişehir'den Kısa Kısa
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın projenin tarımsal anlamada kalkınmayı daha da hızlandıracağını bildirdi.
Hasan Kalın - 04.03.2016
Seyitgazi'de Kapalı Devre Sulama Sisteminde İlk Adım Atıldı
Seyitgazi'nin tamamında devreye girecek Kapalı Devre Sulama sisteminin proje yapım işi sözleşmesi, Devlet Su İşleri 3. Bölge Müdürlüğü'nde imzalandı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, projenin tarımsal anlamada kalkınmayı daha da hızlandıracağını belirterek "İlçemizde tarımsal kalkınmanın gelişmesi ve her türlü projenin uygulamaya geçmesi için belediye olarak üzerimize düşeni yerine getiriyoruz.
Hasan Kalın - 28.01.2016
Seyitgazi Belediye Başkanı'ndan Beypazarı'na Ziyaret
Eskişehir Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, tarihi yerleri ve turizm yatırımlarıyla dikkati çeken Beypazarı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Hasan Kalın - 06.01.2016
Eskişehir Valisi Tuna, Seyitgazi İlçesindeki Türbeleri Ziyaret Etti
Eskişehir'deki önemli eseri elbirliğiyle korumak gerektiğinin altını çizen Tuna, şunları bildirdi: "Bu önemli eseri koruma ve kollamak noktasında biz valilik, kaymakamlık ve belediye olarak yerel aktörlerle sivil toplum kuruluşlarımızı da içine alarak bir görev paylaşımı içerisinde olmaya çalıştık. Bu bundan sonrada böyle olacak. Burada, Şücaaddin Veli Dergahı Postnişini Mehmet Demirtaş ve Şeyh Şücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği Başkanı İbrahim Balcı, insanımıza çok güzel hizmetler veriyor. Bizde valilik olarak yapılan bu hizmetlerin bir parçası olmaya, bu güzel mekanı kollamaya, geliştirmeye, güzelleştirmeye ve yaşatmaya çalışacağız. Bizim asıl amacımız insanımıza hizmet etmektir." Tuna'ya ziyaretlerinde Seyitgazi Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, Şeyh Şücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği Başkanı İbrahim Balcı ve Şücaaddin Veli Dergahı Postnişini Mehmet Demirtaş eşlik ettiği kaydedildi.
Hasan Kalın - 25.12.2015
Eskişehir'den Kısa Kısa
Belediyeden yapılan açıklamada, Seyitgazi Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen törene Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, Bem-Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Seyfettin Kazanç sendika temsilcileri ve belediyede çalışan memurlar katıldığı bildirildi.
Hasan Kalın - 07.12.2015
Eskişehir'den Kısa Kısa
Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, vatandaşların kış şartlarında mağdur olmaması için karla mücadele kapsamında arazi aracı satın aldıklarını belirterek, "Olumsuz hava koşullarında vatandaşlarımızın mağdur olmaması için  gerekli araç alımlarımızı yapıyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Kalın Haberleri | Hasan Kalın Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Hasan Kalın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Kalın kimdir, hayatı ve biyografisi. Seyitgazi'den Türkmenlere Yardım Tırı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.05.2021 05:46:44. #1.11#

title