Hasan Günaydın Haberleri

Hasan Günaydın haber, Hasan Günaydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Günaydın - 16.8.2016
Yağlıdere'de Kur'an Kursları Arası Bilgi Yarışması Düzenlendi
Merkez camisinde düzenlenen yarışmaya, Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, Yağlıdere Müftüsü Murat Mutlu, din görevlileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
Hasan Günaydın - 1.7.2016
Giresun'da Otomobilin Çarpması Sonucu Ölen Çocuk Defnedildi
Cenaze törenine, Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Günaydın - 27.6.2016
Yağlıdere Belediyesinden Halka Açık İftar
İlçede Ramazan ayı boyunca her akşam değişik köy ve mahallelerde iftar programlarının yapıldığını belirten Kırhasanoğlu, şunları kaydetti: "Ramazan ayının ilk günlerinde mahalle ve köylerimizde nerelerde iftar programlarının yapılacağının kararlaştırdık. Köylerde iftarları birbirileriyle çakıştırmamaya çalıştık. Bugünde ilçe merkezimizde belediyemizin yapacağı iftar günü vardı. Bunu da bu akşam hayırlısıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Mevlam tuttuğumuz oruçları kabul eylesin. Çok güzel bir şekilde bu akşam ki iftar yemeğini düzenlemiş olduk. Bütün hemşehrilerimizin önümüzdeki Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını tebrik ediyorum." İftara, Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı Levent Bozan, Emniyet Amiri Turgay Cengiz, AK Parti ilçe Başkanı Temel Işık ile vatandaşlar katıldı.
Hasan Günaydın - 21.6.2016
Yağlıderespor Genç Takımından Kaymakam Günaydın'a Ziyaret
Giresun U-19 Gençler Ligi'nde şampiyon olan Yağlıderespor genç takımı Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın'ı ziyaret etti.
Hasan Günaydın - 17.6.2016
Okullarda Karne Heyecanı
Kaymakam Hasan Günaydın, burada yaptığı konuşmada, okullarında başarılı bir sezon geçiren öğrencileri tebrik ederek, şunları kaydetti: "TEOG sınavlarında başarılı olan öğrencilere söz verdiğimiz gibi hediyeleri bugün öğrencilere takdim ediyoruz.
Hasan Günaydın - 3.6.2016
Kaymakam Günaydın'dan Hayırsever İş Adamına Teşekkür Belgesi
GİRESUN(AA) - Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, ilçede eğitime yaptığı katkıları dolayısıyla hayırsever iş adamı Akın Bebek'e teşekkür belgesi verdi.
Hasan Günaydın - 31.5.2016
Yağlıdere Mustafa Kemal İlkokulu Öğrencilerinden Fotoğraf Sergisi
Okulunun konferans salonunda gezi, tanıtım ve fotoğrafçılık kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen serginin açılışı Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın tarafından gerçekleştirildi.
Hasan Günaydın - 26.5.2016
Yağlıdere'de Satranç Turnuvasında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi
Kaymakam Hasan Günaydın, "Gençlik Haftası" etkinlikleri kapsamında kamu çalışanları ve liseler arası iki kategoride düzenlenen satranç turnuvasında dereceye girenleri makamında ağırladı.
Hasan Günaydın - 24.5.2016
Yağlıdere'de Öğrencilerin Başarısı Artırılacak
Kaymakam Hasan Günaydın, Espiye ilçesinde bir restoranda gerçekleşen toplantıda yaptığı konuşmada, grup halinde çalışarak öğrencilerin zeka oyunlarından bireysel olarak yararlanmasını sağlamayı amaçladıklarını söyledi.
Hasan Günaydın - 24.5.2016
Yağlıdere Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Toplantısı
Toplantıya Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, Birlik Müdürü İbrahim Ocak, İl Genel Meclis üyeleri Ömer Bayram ve köy muhtarları katıldı.
Hasan Günaydın - 19.5.2016
Giresun'da Halk, Teröre Karşı Bilgilendirildi
İlçe Kaymakamı Hasan Günaydın, bir düğün salonunda gerçekleşen toplantıda yaptığı konuşmada, ilçe halkının emniyet güçlerine yardımcı olmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.
Hasan Günaydın - 18.4.2016
Kutlu Doğum Haftası
Yağlıdere ilçesinde "Kutlu Doğum Haftası" etkinlikleri kapsamında "Hz. Peygamber, Tehvid ve Vahdet" konulu konferans düzenlendiİlçede bir düğün salonunda düzenlenen konferansa, Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı Levent Bozan, Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, Emniyet Amiri Turgay Cengiz, kurum müdürleri bazı ilçe müftüleri ile vatandaşlar katıldı.
Hasan Günaydın - 24.2.2016
Gazeteci Bülent Keneş Savunma Yaptı...
İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 44. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuksuz sanık Bülent Keneş ve avukatı Hasan Günaydın katıldı.
Hasan Günaydın - 24.2.2016
Bülent Keneş'in Cumhurbaşkanına Hakaret Davası
İstanbul 44. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, sanık Bülent Keneş ile avukatı Hasan Günaydın ve müşteki Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Muhammed Kiomers Ganbari katıldı.
Hasan Günaydın - 20.2.2016
Yağlıdere'de Kuşak Töreni Düzenlendi
İlçe Kaymakamı Hasan Günaydın, Mustafa Kemal İlkokulu Salonunda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, ilçede ilk defa karate kursu organize edildiğini söyledi.
Hasan Günaydın - 19.2.2016
Yağlıdere'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Toplantısı Yapıldı
Toplantıda ayrıca Yağlıdere İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği yeni tüzüğü, hazırlanan taslak metnin mecliste görüşülmesinin ardından oy birliği ile kabul edildi Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, Giresun İl Genel Meclis Üyeleri Ömer Bayram ve Fikret Karaaslan ile köy muhtarları katıldığı toplantı, sorunların görüşülmesiyle devam etti.
Hasan Günaydın - 27.1.2016
Bülent Keneş'in Cumhurbaşkanı'na Hakaret Davası
Duruşmada söz alan Bülent Keneş'in avukatı Hasan Günaydın, müvekkilinin ikamet adresinin UYAP'tan görüldüğünü belirterek, "Bu nedenle Anadolu Nöbetçi Asliye Ceza Mahkemesi yetkilidir.
Hasan Günaydın - 27.1.2016
Gazeteci Bülent Keneş Hakim Karşısında
Gazeteci Bülent Keneş, 'Cumhurbaşkanına hakaret ettiği' iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında açılan davada ilk kez hakim karşısına çıktı. İstanbul 44. Asliye Ceza Mahkemesi’nde yapılan duruşmada Bülent Keneş, avukatları ve şikayetçi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatı hazır bulundu. Yargılama öncesi Keneş’in avukatları usule ilişkin itirazda bulundu. Avukat Hasan Günaydın mahkemenin bu dosyaya bakma yetkisinin olmadığını belirterek, “Kanaatimizce mahkemenizin yetkisiz olduğuna dosyanın yetkili ve görevli bulunan İstanbul Anadolu Asliye Ceza mahkemesine gönderilmesine havi iki sayfadan ibaret dilekçemi ibraz ediyorum.
Hasan Günaydın - 27.1.2016
Gazeteci Bülent Keneş'in "Reddi Hakim" İstemi Kabul Edilmedi
"MAHKEMENİZ DAVADAN ÇEKİLSİN" Sanık Bülent Keneş'in avukatı Hasan Günaydın ise davanın Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderilmesi gerektiğini, dolayısıyla mahkemenin yetkisiz olduğunu söyledi.
Hasan Günaydın - 22.1.2016
Okullarda Karne Heyecanı
İlçe Kaymakamı Hasan Günaydın, burada yaptığı konuşmada,öğrencilerin tatilde iyi bir şekilde dinlenmelerini belirterek, "Bir yerde meslek sahibi olmak istiyorsanız karar verilecek yıllar bu yıllardır.
Hasan Günaydın - 22.1.2016
Yağlıdere'de Sınav Birincisi Öğrencilere Ödül
Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavlarında okul birincisi olan öğrencilere altın hediye etti.
Hasan Günaydın - 5.1.2016
Yağlıdere'de Karla Mücadele Devam Ediyor
İlçe Kaymakamı Hasan Günaydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kar kalınlığının kaymakamlığa bağlı en uzak köylerde 100 santimetre, ilçe merkezine yakın köylerde ise 50 santimetre olarak ölçüldüğünü söyledi.
Hasan Günaydın - 10.12.2015
Kumbaralar Açılıyor, Çocuklar Kitaplarla Buluşuyor" Projesi
Fuara ilçe Kaymakamı Hasan Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı Levent Bozan, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Hasan Günaydın - 4.12.2015
Engelli Bakıcılarına Bilgilendirme Toplantısı
Toplantıya, Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın, Halk Eğitim Merkezi Müdürü İlhan Bahçekapılı, İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Muhlis Çoban, Sağlık çalışanları ile vatandaşlar katıldı.
Hasan Günaydın - 13.11.2015
Feza Gazetecilik AŞ Basım Yerindeki Aramaya İtiraz
Bakırköy Adliyesi'ne gelen şirket avukatı Hasan Günaydın, itiraz dilekçesini savcılığa sundu.
Hasan Günaydın - 13.11.2015
Feza Gazetecilik, Arama Kararına İtiraz Etti
Kararı veren Bakırköy 3. Sulh Ceza Hakimliği'ne itiraz dilekçesi veren Feza Gazetecilik A.Ş.'nin Avukatı Hasan Günaydın, müvekkili şirketin bünyesinde Zaman Gazetesi, Today's Zaman, Cihan Haber Ajansı, Aksiyon dergisi, Zaman Kitap, Irmak Tv, Radyo Cihan gibi ulusal ve uluslararası bir çok gazete, dergi, radyo, televizyon ve ajans bulunduğunu hatırlattı.
Hasan Günaydın - 10.11.2015
Yakalama Kararı Bulunan Dumanlı'ya Ulaşılamıyor
"Selam Tevhid'de kumpas" soruşturması kapsamında hakkında yakalama ve gözaltı kararı çıkarılan eski Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'ya ulaşılamıyor.  Zaman gazetesinin eski yazarlarından Hüseyin Gülerce, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Dumanlı'nın sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan "Yandaş medya 50 gündür arandığımı yazmış. Bunca zamandır aranıyorsam bunu ben ve avukatlarım neden bilmiyor?", "Savcılık soruşturmanın gizliliğini ihlal edeceğine beni çağırabilir, ifademi alabilirdi" şeklindeki açıklamalarının yeterli olmadığını ifade etti.  Fetullah Gülen'in daha önce "Peygamberlerin içinde teslim olan çıkmış mıdır?" diyerek, Dumanlı ve benzeri durumda olanlar için "yurtdışına çıkış fetvası" verdiğini dile getiren Gülerce, Dumanlı'nın da bir yazısında benzer durumda olanlar için "Onlar kaçmadı, hicret etti" anlamına gelen ifadeler kullandığını kaydetti.  Gülerce, "Dumanlı, eğer yurt dışına çıkmadıysa, kaçmadıysa nerede olduğunu açıklamalı. Çünkü yurtdışına çıkış yasağı var" dedi.  Gazeteci ve Yazarlar Vakfı kurucularından Latif Erdoğan ise Dumanlı'nın genel yayın yönetmenliğinden ayrılmadan önce de yurtdışına çıkmış olabileceğini savundu. Erdoğan, "Şu an çıkamadıysa dahi teşebbüs halindedir. Ancak çıkmış olabileceğini düşünüyorum. Eğer kaçmadıysa, söylenen doğru değilse savcılığa başvurup, 'Beni arıyormuşsunuz, ben buradayım' demesi gerekir. Makul olan budur" diye konuştu.  Dumanlı'nın telefonuna ulaşılamazken, AA muhabirinin görüştüğü avukatlarından Hasan Günaydın, bu konuda avukatları adına açıklama yaptıklarını ve yeni bir değerlendirmeye ihtiyaç duymadıklarını söyledi.
Hasan Günaydın - 10.11.2015
Büyük Önder Atatürk Törenlerle Anıldı
Törene Kaymakam Hasan Günaydın, Garnizon Komutanı Levent Bozan, Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Hasan Günaydın - 19.10.2015
Yağlıdere Köylere Hizmet Götürme Birliği 2'inci Olağan Meclis Toplantısı
Kaymakam Hasan Günaydın, toplantıda köy muhtarları ile yapılan hizmetler sırasında karşılaşılan sorunlar istişare edildiğini belirterek, "Gelecek yıl da köyleri daha yaşanabilir hale getirmek ve köylülerin sosyal alanlarını genişletmek için çalışmalara devam edeceğiz.
Hasan Günaydın - 14.10.2015
Serbest Kalan Bülent Keneş'i Arkadaşları Sevinçle Karşıladı
AVUKAT GÜNAYDIN: ADLİ KONTROL VE YURTDIŞI YASAĞI DA HUKUKSUZLUK KANUN NEZDİNDE HAKLARIMIZI KULLANACAĞIZ Tutuklamayı gerektirecek bir durumun olmadığı halde Bülent Keneş'in hukuksuz bir şekilde tutuklandığını belirten Avukat Hasan Günaydın, hukukun kısmen de olsa işlemesine sevindiklerini, ancak adli kontrol şartı ile yurtdışı yasağı konmasının haksızlık olduğunu kaydetti.
Hasan Günaydın - 14.10.2015
Bülent Keneş: Meslektaşlarım Özgür Olmadan Kendimi Özgür Hissetmeyeceğim
Attığı tweetler sebebiyle tutuklanan Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, avukatlarının itirazlarını değerlendiren 8. Sulh Ceza Hakimliği’nin kararı ile tahliye edildi. Cezaevi çıkışanda konuşan Keneş, “Türkiye tam olarak demokrasi oluncaya kadar, gerçek bir hukuk devleti oluncaya kadar, temel hak ve özgürlükler dört başı mamur bir şekilde test edilinceye kadar ifade, düşünce, inanç ve basın özgürlüğü sorunsuz hale gelinceye kadar ben kendimi özgür hissetmeyeceğim.” dedi. Bülent Keneş, attığı tweetlerden dolayı tutuklanarak Silivri Cezaevi’ne konmuştu. Avukatları, Keneş'in tutuklanmasına itiraz etti. Avukat Hasan Günaydın, tutuklama kararını veren İstanbul 7.
Hasan Günaydın - 14.10.2015
Bülent Keneş'e Tahliye Kararı
Attığı tweetler nedeniyle tutuklanan Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş hakkında tahliye kararı çıktı. Tahliye gerekçesinde delillerin karartılması ve kaçma şüphesinin bulunmadığı, tutuklama yerine adli kontrol tedbirinin yeterli olacağı belirtildi. Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, tweetlerinde Cumhurbaşkanına hakaret ettiği gerekçesiyle Cumartesi günü tutuklanmıştı. Tutuklamaya yapılan itirazı değerlendiren İstanbul 8. Sulh Ceza Hakimliği tahliye kararı verdi. Hakim Atila Öztürk, tahliye gerekçesinde delillerin toplanmış olduğunu, delil karartma ve kaçma şüphesinin bulunmadığı kaydetti. Keneş’i yüklenen suçun delil karartma ve kaçma şüphesi var sayılan CMK 100. maddesindeki katalog suçlardan olmadığını ifade eden hakim, adli kontrol tedbiri ile tutuklamadan beklenen amacın sağlanabileceğini kaydetti. Hakim, dava açılıncaya kadar Keneş için adli kontrol hükümlerinden yurt dışına çıkış yasağı ve her Pazar günü karakolda imza atması tedbirine hükmetti. Keneş,Cumartesi günü 7. Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklanmıştı. Avukatları, Keneş'in tutuklanmasına itiraz etti. Avukat Hasan Günaydın, tutuklama kararını veren İstanbul 7.
Hasan Günaydın - 14.10.2015
Bülent Keneş'e Tahliye Kararı
Today's Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, twitterda yaptığı paylaşımlar nedeniyle hakkında başlatılan soruşturma kapsamında "Cumhurbaşkanına alenen birden fazla kez hakaret" suçundan tutuklanmıştı. Tutuklama kararını veren İstanbul 7. Sulh Ceza Hakimliğine itiraz dilekçesi sunan Keneş'in avukatı Hasan Günaydın, mahkemenin kararını gözden geçirmesini istemişti.
Hasan Günaydın - 14.10.2015
Ek Bilgiyle Yeniden) Gazeteci Bülent Keneş Tahliye Oldu
10 Ekim Cumartesi günü 7. Sulh Ceza Hakimliği tarafından "Cumhurbaşkanı'na hakaret" suçundan tutuklanan Bülent Keneş'in avukatı Hasan Günaydın, önceki gün üst mahkeme olan 8.
Hasan Günaydın - 14.10.2015
Gazeteci Bülent Keneş Tahliye Oldu
10 Ekim Cumartesi günü 7. Sulh Ceza Hakimliği tarafından "Cumhurbaşkanı'na hakaret" suçundan tutuklanan Bülent Keneş'in avukatı Hasan Günaydın, önceki gün üst mahkeme olan 8.
Hasan Günaydın - 12.10.2015
Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Keneş'in Tutukluluğuna İtiraz...
İtiraz dilekçesi, Keneş'in avukatı Hasan Günaydın tarafından, tutuklama kararını veren İstanbul 7.
Hasan Günaydın - 12.10.2015
Bülent Keneş'in Avukatı Tutukluluk Kararına İtiraz Etti
Geçtiğimiz hafta "Cumhurbaşkanına alenen birden fazla kez hakaret" suçundan tutuklanan Today's Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, avukatları aracılığı ile karara itiraz etti. Tutuklama kararını veren İstanbul 7. Sulh Ceza Hakimliği'ne itiraz dilekçesi sunan Avukat Hasan Günaydın, mahkemenin kararını gözden geçirmesini istedi.
Hasan Günaydın - 12.10.2015
Bülent Keneş'in Tutuklanmasına İtiraz Edildi
Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş’in tutuklanmasına itiraz edildi. İtirazda 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül döneminde bir kişinin bile tutuklanmadığı ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ maddesinden Recep Tayyip Erdoğan zamanında çocukların da aralarında bulunduğu 14 kişinin tutuklandığı hatırlatıldı. Türkiye’nin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nde (AİHM) mahkumiyete uğramaması adına Cumhurbaşkanına hakaret maddesinin siyasi ihtiraslara kurban edilmemesi istendi. Gazeteci Keneş, tweetlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanmıştı. Avukatları, Keneş’in tutuklanmasına itiraz etti. Avukat Hasan Günaydın, tutuklama kararını veren İstanbul 7.
Hasan Günaydın - 12.10.2015
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sırasıyla; İçişleri Bakanı Selami Altınok, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu kabul edecek (11.00-12.00-13.30-15.00-Ankara) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti genel merkezinde MYK toplantısına katılacak. Davutoğlu akşam Çankaya Köşkü’ndeki Bakanlar Kurulu toplantısına başkanlık edecek. (13.00-16.30-Ankara) POLİTİKA - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Ankara’daki patlamada hayatını kaybeden Vahdettin Özkan, Selim Örs, Azize Onat, Ahmet Katurman ve Tekin Aslan’ın Ümraniye ve Kartal’daki cenaze törenlerine katılacak. Demirtaş, Kübra Meltem Mollaoğlu’nun Kadıköy’deki taziye çadırını ziyaret edecek. (13.00-14.00-15.00-İstanbul) - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile BM Genel Sekreter Yardımcısı ve UNCCD İcra Direktörü Monique Barbut, Birleşmiş Milletler Çölleşmeyle Mücadele Sözleşmesi 12. Taraflar Konferansı (UNCCD COP12) açılışı öncesi, ATO Congresium’da ortak basın toplantısı düzenleyecek. Birleşmiş Milletler Çölleşmeyle Mücadele Sözleşmesi 12. Taraflar Konferansı (UNCCD COP12) açılışı aynı yerde gerçekleştirilecek. (13.00-15.00-Ankara) EKONOMİ - Ekonomi Bakanlığı, 2015 yılı 2. dönem Dış Ticaret Beklenti Anketi’ni açıklayacak. (10.00-Ankara) - TÜİK, Ağustos ayı Motorlu Kara Taşıtları verilerini açıklayacak. (10.00-Ankara) DÜNYA - KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Kıbrıs müzakereleri çerçevesinde bir araya gelecek.(Lefkoşa- Ara Bölge) - KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Ankara'daki patlamada hayatını kaybedenler için Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçiliği’nde açılan taziye defterini imzalayacak. (Lefkoşa) - Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş'in attığı tweetler sebebiyle tutuklanmasına gelen uluslar arası tepkiler takip edilecek. - Ekonomi dalında 2015 Nobel Ödülü kazanan duyurulacak. (Stockholm) - AB dışişleri bakanları toplanacak. (Lüksemburg) - İsrail güvenlik güçlerinin Müslümanların Mescid-i Aksa’da ibadet etmesine yönelik getirdiği kısıtlamalar sonucu çıkan olaylar takip ediliyor. (Kudüs) - Rusya’nın Suriye’de düzenlediği hava operasyonlarına ilişkin gelişmeler izleniyor. (Moskova) GÜNCEL - Diyarbakır ve Erzurum’da şehit olan askerlerin cenaze namazları takip edilecek. (Eskişehir-Hatay) - Ankara’daki patlamada hayatını kaybeden vatandaşların cenaze törenleri takip edilecek. Malatya’daki törene CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak. - Ankara Tren Garı'ndaki bombalı saldırı nedeniyle alınan iki günlük grev kararı tüm ülkede uygulanacak. TTB -TMMOB-DİSK ve KESK üyeleri, Bursa'da Kent Meydanında yürüyüş gerçekleştirecek. (11.00-Bursa-Ankara) - Attığı tweet nedeniyle tutuklanan Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş’in avukatı Hasan Günaydın, müvekkilinin tutukluluğuna İstanbul Adalet Sarayı’nda itiraz edecek.
Hasan Günaydın - 11.10.2015
Keneş'in Avukatı: Müvekkilim Temel İnsani İhtiyaçlarından Mahrum Bırakılıyor
Attığı tweetlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanarak Metris Cezaevi'ne konan Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş’in avukatı Hasan Günaydın, müvekkilinin üç gündür temel insani ihtiyaçlarından bile mahrum bırakıldığını belirtti.
Hasan Günaydın - 10.10.2015
Bülent Keneş, Erdoğan'a Hakaret İddiasıyla Tutuklandı
Keneş’in avukatı Hasan Günaydın da, müvekkilinin yabancı dilde yayın yapan bir gazetenin genel yayın yönetmeni olduğunu, siyaset bilimci olduğunu, siyaset bilimi ile alakalı akademik çalışmalar ve siyasi analizler yaptığını söyledi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Hasan Günaydın Haberleri | Hasan Günaydın Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hasan Günaydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Günaydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Mengen'de Şiir Dinletisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 18:25:05. #1.15#
title