HASAN DOĞAN HABERLERİ

Hasan Doğan haber, Hasan Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Doğan - 01.05.2021
Cüneyt Çakır, kariyerinin başından beri başarıda süreklilik yakalamaya çalıştığını belirtti
İstikrarda çok çalışmanın önemini vurgulayan 44 yaşındaki hakem, "Başından beri hedefimiz başarıda sürekliliği yakalamaktı. 10 yıl önce ne söylediysek büyük bir gayretle gerçekleştirmeye çalıştık. Çok şükür Allah bugünü nasip etti. Üst üste beşinci turnuvamıza katılacağız. Biz artık bir ekipten ziyade bir aile gibiyiz. Çok büyük hedeflere beraber koştuk. Çok büyük başarılara beraber imza attık. Hep birlikte hep çok çalıştık. Bu haberi Riva'da, TFF Hasan Doğan Tesisleri'nde üçümüz yan yanayken aldığımızda bir kez daha bu büyük gururu birlikte paylaşmanın keyfini yaşadık.
Hasan Doğan - 22.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulu Başkanvekillerini kabul etti
Toplantıya Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da katıldı.
Hasan Doğan - 22.04.2021
EURO 2020 hakemleri İstanbul'da kamp yapacak
Hakemler ilk olarak seçilen Video Yardımcı Hakemler ile birlikte 10-13 Mayıs 2021 tarihlerinde ön hazırlık kampı için İstanbul'a gelecek. Kamp boyunca VAR eğitimleri için TFF Riva Hasan Doğan Tesisleri'nde bulunan ve Avrupa'nın en gözde merkezleri arasında yer alan TFF VAR Merkezi kullanılacak.
Hasan Doğan - 22.04.2021
UEFA, EURO 2020 hakemleri için İstanbul'u seçti
Hakemler ilk olarak seçilen Video Yardımcı Hakemler ile birlikte 10-13 Mayıs 2021 tarihlerinde ön hazırlık kampı için İstanbul'a gelecek. Kamp boyunca VAR eğitimleri için TFF Riva Hasan Doğan tesislerinde bulunan ve Avrupa'nın en gözde merkezleri arasında yer alan TFF VAR Merkezi kullanılacak.
Hasan Doğan - 21.04.2021
16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın hazırlık kampı, İstanbul'da tamamlandı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde 12 Nisan'dan bu yana yoğun bir tempoda gerçekleştirilen kamp çalışması tamamlandı.
Hasan Doğan - 21.04.2021
TFF'nin düzenlediği genç milli takım antrenörleri çalışma grubu toplantılarının ikincisi sona erdi
TFF'den yapılan açıklamaya göre TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki toplantıda teorik çalışmaların yanında saha uygulamaları da gerçekleştirildi.
Hasan Doğan - 20.04.2021
Kepez'de kadınlara ücretsiz bisiklet sürme kursu
Kepez Belediyesi, bisiklet sürmeyi bilmeyen hanımlara bisiklet sürmeyi öğretecek. Kepez Belediyesi, 'Haydi Pedal Çevirmeye' bisiklet kursu ile kadınların hem çocukluk hayallerini gerçekleştirecek, hem de onları daha hareketli bir hayata dahil etmiş olacak. Ücretsiz olarak düzenlenecek ve 10 yaş üstü isteyen herkesin katılabileceği bisiklet kursunun kayıtları başladı. Ramazan Bayramı sonrası uzman öğretici eşliğinde gerçekleştirilecek bisiklet kursu, Hasan Doğan Stadı'nda düzenlenecek.
Hasan Doğan - 19.04.2021
TFF'nin düzenlediği genç milli takım antrenörlerinin çalışma grubu toplantılarının ikincisi başladı
TFF'den yapılan açıklamaya göre, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki toplantı, Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas önderliğinde düzenlendi.
Hasan Doğan - 17.04.2021
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi inşaatını inceledi
Erdoğan, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın vefatının 28. yılı dolayısıyla Topkapı'daki Anıt Mezar'da düzenlenen anma törenine katıldıktan sonra merhum Başbakan Adnan Menderes, Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu, Maliye Bakanı Hasan Polatkan ve 37. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın mezarlarını ziyaret etti.
Hasan Doğan - 13.04.2021
16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın hazırlık kampı, İstanbul'da başladı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen kamp çalışması, 21 Nisan Çarşamba günü sona erecek.
Hasan Doğan - 09.04.2021
16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, aday kadroya davet edilen oyuncular, 12 Nisan Pazartesi günü TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.
Hasan Doğan - 09.04.2021
Türk Polis Teşkilatının 176. yılı
Kızılay Keban İlçe Temsilciliği Koordinatörü Hasan Doğan, Genç Kızılay Keban Temsilcisi Ayşenur Doğan ve üyeleri de İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, Polis Haftasını kutladı.
Hasan Doğan - 08.04.2021
Keban Kaymakamı Akbulut'u, Genç Kızılay üyeleri ziyaret etti
Keban Kaymakamı Hasan Akbulut'u, Kızılay İlçe Temsilciliği Koordinatörü Hasan Doğan, Koordinatör Yardımcı Hasan Özdemir, Genç Kızılay İlçe Temsilcisi Ayşenur Doğan ve üyeleri ziyaret etti.
Hasan Doğan - 03.04.2021
A Milli Kadın Futbol Takımı Riva'da kampa girecek
A Milli Kadın Futbol Takımı, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde kampa girecek.
Hasan Doğan - 30.03.2021
15 Temmuz Derneği Başkanlığına İsmail Hakkı Turunç seçildi
15 Temmuz Derneğinin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: "Adalet Bakanlığı Danışmanı Abdulkerim Buğra Şimşek, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Dr. Adnan Ertem, psikolog Prof. Dr. Ahmet Akın, iş insanları Ahmet Şekerli ve Ali Bakaner, 15 Temmuz Derneği Kadın Komisyonu Başkanı Ayşe Arslantürk, Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin Albayrak, gazeteci-yazar Ekrem Kızıltaş, 15 Temmuz Derneği Medya İletişim Komisyonu Başkanı Gülcan Tezcan, gazeteci-yazar Halime Kökçe, iş insanı Haluk Kalyoncu, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Büyükelçi Hasan Doğan, 15 Temmuz Derneği Halkla İlişkiler Komisyonu Başkanı İlhami Çil, gazeteci-yazar Merve Şebnem Oruç, avukat Muaz Ergezen, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, yönetici Nurettin Korkut, 15 Temmuz Derneği Sürdürülebilir Planlama Komisyonu Başkanı Ömer Seyfi Aktülün, İçişleri Bakanlığı Genel Sekreteri Dr.
Hasan Doğan - 28.03.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 29 Mart 2021
SPOR 1- 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'ndaki 3. maçında 30 Mart Salı günü Letonya'yı konuk edecek A Milli Futbol Takımı'nda Teknik Direktör Şenol Güneş ve aday kadrodan bir futbolcu, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında soruları cevaplayacak.
Hasan Doğan - 28.03.2021
GÜNDEM / 28 Mart 2021
(Kuala Lumpur/Ankara) (Fotoğraflı - Görüntülü) GÜNCEL 1- Dünya genelinde Kovid-19'a ilişkin gelişmeler takip ediliyor. (Fotoğraflı - Görüntülü) SPOR 1- 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'ne B, C, D, F, I ve J gruplarında yapılacak maçlarla devam edilecek. (Fotoğraflı) 2- 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'ndaki üçüncü maçında 30 Mart Salı günü İstanbul'da Letonya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde hazırlıklarına başlayacak.
Hasan Doğan - 27.03.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 28 Mart 2021
2- 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'ndaki üçüncü maçında 30 Mart Salı günü İstanbul'da Letonya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde hazırlıklarına başlayacak.
Hasan Doğan - 25.03.2021
A Milli Futbol Takımı'nda Norveç maçı hazırlıkları başladı
Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılan antrenman ısınma hareketleriyle başladı.
Hasan Doğan - 24.03.2021
Son dakika haberi! Diyarbakır takımları aynı grupta
2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lige 7 ve daha fazla takımla katılan illerin hangi grupta yer alacaklarının kuraları ve tüm grupların fikstür çekimi 26 Mart 2021 Cuma günü saat 15.00'da İstanbul'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde kulüp temsilcilerinin katılımı olmadan yapılıp, TFF'nin youtube kanalından canlı yayınlanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Doğan Haberleri | Hasan Doğan Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Hasan Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bursaspor'un genç ismi Batuhan Kör, Ümit Milli Takım'a davet edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 01:02:57. #1.15#

title