Hasan Çepni Haberleri

Hasan Çepni haber, Hasan Çepni son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Çepni - 21.05.2016
19 Mayıs'ta gençlerden birlik mesajı
Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Buse Kumbara, 19 Mayıs Bayramı'nı bu yıl farklı olarak Orhaneli'de yaşayan gençlerle bir arada kutlamak istediklerini söyledi. Türkiye'nin içinde bulunduğu şu zor günlerde birlik ve beraberliğin çok önemli olduğunu ifade eden Kumbara, "Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi olarak bugün Orhaneli'de yaşayan kardeşlerimizle bir aradayız. Bursa adına birlikte nasıl çalışmalar yapabiliriz, ne tarz projeler üretebiliriz, oturup konuşuyoruz. Orhaneli de Gençlik Meclisi çalışmaların yürütülmesi mutluluk verici. Orhaneli Gençlik Meclisi, Orhaneli ve Bursa'ya katkı sağlayacaktır. Bu vesile ile bizlerden desteklerini esirgemeyen Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe ile Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni'ye çok teşekkür ediyorum" dedi.
Hasan Çepni - 20.05.2016
Engelliler Meclisi THM Korosu'nun 10. yılını kutladı
Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Orhangazi Salonu'nda Türk Halk Müziği korosunun kuruluşunun 10. yılı anısına konser düzenledi. Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi üyesi İpek Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı geceye, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe adına Muhsin Özlükurt, Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
Hasan Çepni - 11.05.2016
Ulusal Bursa Kültür Sanat Festivali" Başladı
Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni de festivalin bu yıl ilk defa düzenlendiğini belirtti.
Hasan Çepni - 10.05.2016
Türkiye-Kosova Genç Akrabalar Diyaloğu" Projesi
Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni ise Türkiye ile Kosova'nın kardeş, ortak değerlere sahip iki millet olduğunu vurguladı.
Hasan Çepni - 06.05.2016
Bursa Kent Konseyi, Şehit Anneleri ile Beraber Anneler Gününü Kutladı
Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni ve Kadın Meclisi üyeleri, şehit anneleriyle bir araya gelerek "Anneler Günü"nü kutladı.
Hasan Çepni - 04.05.2016
Kent Konseyi'nde muhtarlar temsilcilerini seçti
Türkiye'nin en büyük ve en aktif kent konseyi olan Bursa Kent Konseyi, 17 ilçeden mahalle muhtarlarını bir araya getirerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Bursa Kent Konseyi tarafından düzenlenen 'Muhtarlar Toplantısı'na, 17 ilçeden mahalle muhtarları katıldı. Toplantı öncesinde oy birliğiyle Divan Başkanlığı'na Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Divan üyeliklerine ise Bursa Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Lütfi Taşcı ve Bursa Kent Konseyi Genel Sekreter Vekili Murat Başlar seçildi.
Hasan Çepni - 23.04.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 96. yıldönümü dolayısıyla tüm çocukların bayramını kutladı.
Hasan Çepni - 16.04.2016
Merinos AKKM'de Ahşap Rölyef Sanatı Sergisi
Yüzey üzerinde üç boyutlu resim yapma sanatı olan rölyef üzerine çalışmaları bulunan ahşap rölyef (kabartma) sanatçısı Sibel Kosva, kendi eserlerinden oluşan sergisini düzenlenen törenle Merinos AKKM Orhangazi Sergi Salonu'nda açtı. 'Zamanlar, Mekanlar, Yansımalar' konulu serginin açılışına, Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı ve Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Merinos AKKM Genel Müdürü Birgül Yıldız Günay ve sanatseverler katıldı.
Hasan Çepni - 11.04.2016
Günümüzde İnsan Ömrü Ortalama 85 Yıl"
Bursa Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu tarafından Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Orhangazi Salonu'nda Bursa Milletvekili Opt. Dr. Ceyhun İrgil, konuşmacı olduğu 'Beslenme ve Kanserin Şifreleri' konulu söyleşi düzenlendi. Moderatörlüğünü Opt. Dr. Can Başaran'ın üstlendiği programa Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Başkan Yardımcısı Mehmet Necati Şahin, Yürütme Kurulu üyeleri Mecbure Altun ve Rıdvan Çiçek ile vatandaşlar katıldı.
Hasan Çepni - 07.04.2016
Bursa Kent Konseyi'nde Fetih Coşkusu
Bursa'nın fethinin 690'ıncı yıldönümü coşkusu, şehirde düzenlenen farklı programlarla kutlanırken, Bursa Kent konseyi gönüllüleri de çeşitli faaliyetler yapıyor. ´Pınarbaşı Fetih Kapısı´nda düzenlenen törene katılan Bursa Kent Konseyi üyeleri ayrıca 'Bursa'nın Fethi' adı altında konferans ve resim sergisi hazırladı. Prof. Dr. Yusuf Oğuzoğlu'nun konuşmacı olduğu konferansa, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Başkan Yardımcıları Lütfi Taşcı ve M.
Hasan Çepni - 05.04.2016
Bursa Kent Konseyi'nde yoğun mesai
Bursa Kent Konseyi çatısı altında faaliyetlerini sürdüren 30 çalışma grubunun temsilcisi koordinasyon toplantısında bir araya geldi. Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni'nın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem Şube Müdürü Mahmut Turunç, idari konular ve genel işleyiş hakkında, Bursa Kent Konseyi Genel Sekreter Vekili Murat Başlar ise çalışma gruplarının amaçları, etkinlik alanları ve "Bursa Kent Konseyi Çalışma Grupları Yönergesi" konuları hakkında bilgiler verildi.
Hasan Çepni - 02.04.2016
Btso Lojistik Konseyi Toplantısı
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Lojistik Konseyi Başkanı Hasan Çepni, "Bursa lojistikte önemli bir merkez olacaksa, hava kargo taşımacılığının mutlaka hayata geçmesi gerekmektedir.
Hasan Çepni - 31.03.2016
Btso Lojistik Konseyi Başkanı Çepni Açıklaması
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Lojistik Konseyi Başkanı Hasan Çepni, "Yenişehir Havaalanı'ndaki kargo depolarını hayata geçirerek, Bursa'da hava kargo taşımacılığını başlatmalıyız. Bursa, lojistikte önemli bir merkez olacaksa hava kargoları mutlaka faaliyete geçmesi gerekiyor" ifadesini kullandı.
Hasan Çepni - 18.03.2016
Fuji Dağı'ndan Uludağ'a Japon Kültür Haftası"
Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni de Türkiye ve Japonya'nın kadim medeniyetlere sahip olduğunu söyledi.
Hasan Çepni - 16.03.2016
Bursa'da Japon Kültür Haftası
Bursa'da Japon Kültür Haftası düzenlenecek. Bursa Kent Konseyi, Japonya İstanbul Başkonsolosluğu ve Bursa Uluyama Türk Japon Kültür Derneği iş birliğiyle organize edilen "Fuji Dağı'ndan Uludağ'a Bursa Japon Kültür Haftası"nda, Japon kültürü tüm yönleriyle ele alınacak. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde 18 Mart Cuma günü "koto dinletisi" ve "Ertuğrul 1890" film gösterisiyle başlayacak Japon Kültür Haftası, filmler ve origami sergileriyle devam edecek. Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, konuya ilişkin açıklamasında, derin kültürel zenginlikleri olan ve geleneksel kültürünü en iyi yaşatan toplumlardan biri olan Japonya ile kültürel iş birliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.
Hasan Çepni - 16.03.2016
Türk-Japon Kardeşliği Rüzgarı Bursa'da Esecek
Bursa Kent Konseyi, Japonya İstanbul Başkonsolosluğu ve Bursa Uluyama Türk Japon Kültür Derneği işbirliğiyle düzenlenen Fuji Dağı'ndan Uludağ'a Bursa Japon Kültür Haftası'nda, Japon kültürü tüm yönleriyle ele alınacak. 18 Mart 2016 Cuma günü Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Orhangazi Salonu'nda saat 18.30'da Koto Dinletisi ve 'Ertuğrul 1890' film gösterisi ile başlayacak Japon kültür haftası, 19 ve 20 Mart tarihlerinde gerçekleşecek film gösterimleri ve origami sergileri devam edecek. Bursa Japon kültür haftası ile ilgili açıklamalarda bulunan Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, derin kültürel zenginlikleri olan ve geleneksel kültürünü en iyi yaşatan toplumlardan biri olan Japonya kültürel işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.
Hasan Çepni - 23.02.2016
Kütahya Kent Konseyi'nden Bursa'ya çıkartma
Kütahya Kent Konseyi başkan ve yürütme kurulu üyeleri, Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Hasan Çepni'yi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Hasan Çepni - 17.02.2016
Doğumuna Sahip Çık Projesi Sempozyumu"
Konsey Başkanı Hasan Çepni, bu projeyle sezaryen oranının azaltılması ve normal doğumun teşvik edilmesini amaçladıklarını bildirdi.
Hasan Çepni - 15.02.2016
Bursa Kent Konseyi, Malatya'ya Örnek Oldu
Malatya Yeşilyurt Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Çobanoğlu, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni'yi ziyaret ederek Bursa Kent Konseyi'nin yapısı ve düzenlediği çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Hasan Çepni - 13.02.2016
Engeller sanatla aşılıyor
Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Orhangazi Salonu'nda konser düzenledi. Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi üyesi İpek Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı geceye, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem Şube Müdürü Mahmut Turunç, Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
Hasan Çepni - 12.02.2016
Yeşil amcasını son yolculuğuna uğurladı
Tedavi gördüğü Acıbadem Hastanesi'nde önceki gün vefat eden Türkiye İş Bankası emekli müdürlerinden Suat Hayri Yeşil (68) için Fatih Sultan Mehmet Camii'nde Cuma namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze namazında BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, AK Parti İl Yöneticisi Salih Bahadır, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, TOBB Bursa Genç Girişimciler Kurulu üyeleri, BTSO yönetim kurulu ve meclis üyeleri, BTSO 21.
Hasan Çepni - 12.02.2016
Balkanlar'ın Sesi Kent Konseyi'ne Geliyor…
BALKANTÜRKSİAD yönetimi, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni'ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Çepni Haberleri | Hasan Çepni Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Hasan Çepni haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Çepni kimdir, hayatı ve biyografisi. Yunus'u dualarla uğurladık.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 07:23:37. #1.15#

title