Hasan Çepni Haberleri

Hasan Çepni haber, Hasan Çepni son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Çepni - 02.12.2017
Bursa Kent Konseyi'nin Konukları Aramızdan Seçilen Kadınlar Oldu
Programın açılışında konuşan Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Türkiye'yi modern bir ulus devletine dönüştürmek için gerçekleştirdiği en önemli çalışmalardan bir tanesinin de Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı tanıması olduğunu söyledi.
Hasan Çepni - 14.11.2017
Dünya Otomotiv Sektörünün Devleri Bursa'da Buluştu.
Dünya ve Türk otomotiv sektörünün önemli temsilcilerinin katıldığı organizasyon, Merinos AKKM Orhangazi Salonu ve Fuar Alanı'nda başladı. Türkiye dahil 28 ülkeden 260 firmanın ve 500'ün üzerinde yabancı ziyaretçinin katıldığı buluşmada 5000'in üzerinde ikili iş görüşmesi yapılması planlanıyor. Programa, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ekonomi Bakanlığı Otomotiv Dairesi Başkanı Ali Rıza Oktay, Bursa OSB Başkanı Hüseyin Durmaz, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) Yönetim Kurulu üyesi Baran Çelik, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni ve çok sayıda sektör temsilcisi ile davetliler katıldı.
Hasan Çepni - 15.10.2017
7. Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali
Serginin açılış töreninde konuşan Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, dünyanın ve Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen önemli fotoğraf ustalarını ve fotoğraf gönüllülerini Bursa'da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.
Hasan Çepni - 09.07.2017
Bursa Büyükşehir Stadı'na Hibrit Çim Uygulaması
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın ve Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, stadyumun yenilenen zeminini inceledi.
Hasan Çepni - 26.05.2017
Başkan Recep Altepe 'Gençlerle Baş Başa'
Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen 'Gençlerle Baş başa' programının konuğu Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe oldu. Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Başkanlık Salonu'ndaki söyleşiye, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Yerel Gündem Şube Müdürü Mahmut Turunç, Bursa Kent Konseyi Genel Sekreteri Murat Başlar ve gençler katıldı.
Hasan Çepni - 24.05.2017
'Osmanlı'nın Unutulan Kutül-Amare Zaferi Sergisi' Bursa'da
Osmanlı ordusunun bundan 101 sene önce kazandığı son zaferi olan ve Çanakkale Zaferi'nin hemen ardından birkaç ay sonra kazandığı Kutül-Amare zaferi, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi tarafından hazırlanan 'Osmanlı'nın unutulan Kutül-Amare Zaferi Sergisi'yle Bursalılara anlatılıyor. Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Zeki Müren Sergi Salonu'nda açılan sergide, İngilizlere karşı kazanılan destansı zafer birinci ağızdan yazılan mektuplar, fotoğraf, kitap ve mini maketlerle gezenlere yaşatılıyor. Sergi'nin açılışına Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Kültür ve Turizm Daire Başkanı Aziz Elbas, Yerel Gündem Şube Müdürü Mahmut Turunç, belediye bürokratları ve Bursalılar katıldı.
Hasan Çepni - 13.05.2017
Dostlardan Mesaj Var
Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, yarışmaya katılan tüm öğrencilere teşekkür etti.
Hasan Çepni - 11.05.2017
Büyükşehir'den 'ENGELSİZ Sokak Festivali'
Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla Merinos Parkı'nda engelli dernekleri, sivil toplum kuruluşları, özel rehabilitasyon ve özel bakım merkezlerinden oluşan 45 kurumun katılımıyla 'Engelsiz Sokak Festivali' düzenlendi. Programa, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, AK Parti yöneticileri, geçmiş dönem Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri, Bursa Kent Konseyi üyeleri, Bumep eğitmenleri ve öğrencileri, kamu ve sivil toplum kuruluşlarından yöneticileri, engelli ve kadın derneklerinin, huzurevleri ve rehabilitasyon merkezlerinin temsilcileri ve muhtarlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Çepni Haberleri | Hasan Çepni Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hasan Çepni haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Çepni kimdir, hayatı ve biyografisi. Btso Başkanı Burkay: Türkiye, Hakkını Koruyup Savunduğu İçin Rahatsızlık Uyandırıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 10:41:49. #1.15#

title