Hasan Basri Haberleri

Hasan Basri haber, Hasan Basri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Basri - 23.04.2020
TBMM'nin açılışının 100. yıl dönümü dolayısıyla Birinci Meclis'te tören düzenlendi
100 yıl önce bu sıralarda, Mehmet Akif ile Cami Baykurt, Diyap Ağa ile Hamdullah Suphi, Hüseyin Avni Ulaş ile Kılıç Ali, Hasan Basri Çantay ile Mahmut Esat Bozkurt, Ali Şükrü Bey ile Adnan Adıvar aynı gaye için yan yana, omuz omuza mücadele ediyordu.
Hasan Basri - 22.04.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolisi
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun talimatıyla yardım çalışmalarına hız verildi.
Hasan Basri - 22.04.2020
İMAMOĞLU'NUN BEYLİKÜZÜ'NDE BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE BİR VATANDAŞI BİNAYA SOKMADIĞI İDDİASI.
İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Beylikdüzü Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde kendisi hakkında, çeşitli dilekçeler vererek şikayetlerde bulunan Hasan Basri Akın'ı, belediye binasına aldırmak istemediği iddia edildi.
Hasan Basri - 21.04.2020
Diyarbakır'daki STK'ler Büyükşehir Belediyesinin Kovid-19 ile mücadelesinden memnun
Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde ortak basın açıklaması düzenleyen Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Aziz Odabaşı, Diyarbakır Ziraat Odası İl Koordinasyon Başkanı Cevat Delil ile Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında kendileriyle ortak çalışma yürüten Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Basri Güzeloğlu'na teşekkür etti.
Hasan Basri - 20.04.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden, çocuklara sürpriz doğum günü etkinliği
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun talimatları doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi Korosu, üstü açık bir otobüsle kenti gezerek vatandaşlara müzik ziyafeti sundu ve doğum günü olan çocuklara sürpriz yaparak kutladı.
Hasan Basri - 20.04.2020
Balıkesir'de yurttaki karantina süresi dolan 276 kişi evlerine gönderildi
Hasan Basri Çantay Öğrenci Yurdu'na yerleştirilen 276 kişinin 14 günlük karantina süresi doldu.
Hasan Basri - 20.04.2020
MÜSİAD'ın yeni dünya düzeninde vizyonu, "kendine yeten Türkiye"
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelenin ardından dünyada yeni dengelerin oluşacağına dikkati çekerek, "Yeni bir dünyaya bakış açısından olumsuz bir şekilde etkilenmemek için erken adım atmalıyız.
Hasan Basri - 17.04.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi evde çekilen en iyi fotoğrafları ödüllendiriyor
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun talimatıyla, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı korona virüs salgınının yayılmasını önlemek, 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların evde kalmalarını teşvik etmek amacıyla "Hayat Eve Sığar" temasıyla fotoğraf yarışması düzenliyor.
Hasan Basri - 14.04.2020
TBMM Genel Kurulu
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun salgın günlerinde meslek örgütleri, sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği yapmadığını ileri süren Oluç, "Bu yapılan sahtecilik üzerine halktan özür dilemiyor.
Hasan Basri - 13.04.2020
MÜSİAD Ankara'dan "devlet borçları tahvillerle ödensin" önerisi
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, "Devletin vadesi geçmiş borçlarını, sabit faizli, üç ayda bir faiz ödemeli, kuponlu ve en az 1 yıl vadeli devlet tahvilleriyle ödemesini öneriyoruz.
Hasan Basri - 12.04.2020
Vali Güzeloğlu'ndan Diyarbakırlılara çağrı: "Yasak kalktıktan sonra lütfen dışarıya hücum etmeyelim"
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır halkını yasak bittikten sonra, "Dışarıya çıkınca her şeye hücum etmeyelim" uyarısında bulundu.
Hasan Basri - 11.04.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi vatandaşlara ekmek ve gıda yardımı ulaştırıyor
İçişleri Bakanlığınca il sınırları içinde 2 gün sokağa çıkma yasağı getirilmesinin ardından Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun talimatıyla, vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için ekipler görevlendirildi.
Hasan Basri - 10.04.2020
MÜSİAD "Kimyasal ve Biyogüvenlik Merkezi" kurulmasını önerdi
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından ibret alarak kimyasal ve biyogüvenlik alanında uygulanmaya başlanan tedbirlerin Türkiye'yi koruyacağını belirterek, "Kimyasal ve Biyogüvenlik Merkezi kurulması"...
Hasan Basri - 09.04.2020
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi günde 61 bin ücretsiz maske dağıtıyor
Belediyeden yapılan açıklamada, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı doğrultusunda Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu tarafından kentte başlalatılan ücretsiz maske dağıtımına devam edildiği bildirildi.
Hasan Basri - 09.04.2020
Bağlar Belediyesi Başkanı Beyoğlu'ndan Vali Güzeloğlu'na teşekkür
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yeni tip koronavirüs ile mücadelede destek sunan Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'na teşekkür etti.
Hasan Basri - 08.04.2020
Diyarbakır'da kamuda serbest kıyafet uygulamasına geçildi
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, korona virüs mücadelesi sürecinde kentte kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personel için 9 Nisan'dan itibaren serbest kıyafet uygulamasına geçildiğini açıkladı.
Hasan Basri - 08.04.2020
Diyarbakır'da eczacı ve eczane çalışanlarına ücretsiz ulaşım
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu'nun talimatıyla korona virüsle mücadele çalışmaları kapsamında sağlık çalışanlarından sonra, eczacılar ve eczane çalışanları da toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Basri Haber, Hasan Basri Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 8 - Hasan Basri haber sayfamızda Hasan Basri haberleri okuyabilir, Hasan Basri son dakika haberleri ve güncel Hasan Basri gelişmelerini görebilirsiniz. Vali Güzeloğlu ve eşi İstiklal Marşı'nı okudu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 00:59:20. #1.16#

title