HARUN KARACAN HABERLERİ

Harun Karacan haber, Harun Karacan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Harun Karacan - 11.11.2018
Bitkisel Orman Atıkları Enerjiye Dönüştü
Arıkaya Mahallesi'ne gelen Pakdemirli, burada orman köylülerine gelir getirmesi için oluşturulan alana badem fidanı ve lavanta fidesi dikti. Daha sonra Pakdemirli, beraberindeki AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Vali Yardımcısı Bekir Şahin Tütüncü, Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel ve diğer ilgililerle mahallede oluşturulan biyoyakıt tesisi hakkında bilgi aldı.
Harun Karacan - 09.11.2018
Hisarciklıoğlu: Son 25 Yılda Bir Sürü Sıkıntılı Günleri Atlattık Biz
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) 50'nci yılı nedeniyle bir otelde toplantı düzenlendi. Toplantıya TOBB Başkanı Rifat Hisarciklıoğlu'nun yanı sıra Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, AK Parti Milletvekili Harun Karacan, CHP milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Sülü, MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Milletvekili Aslan Kabukçuoğlu ile çok sayıda davetli katıldı.
Harun Karacan - 09.11.2018
Dha Yurt Bülteni 20
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) 50'nci yılı nedeniyle bu akşam Anemon Otel'de yemekli toplantı düzenlendi. Yemeğe TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun yanısıra Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, AK Parti Milletvekili Harun Karacan, CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Sülü, MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Milletvekili Aslan Kabukçuoğlu ile çok  sayıda davetli katıldı.
Harun Karacan - 09.11.2018
Bu Tekerlek, Bu Tümsekte Kalmaz"
Etkinliğe, AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, CHP Eskişehir milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ferhat Kapıcı ile diğer ilgililer katıldı.
Harun Karacan - 09.11.2018
Teı'nin Geliştirdiği Motorlar Test Edildi
TEI'den yapılan yazılı açıklamaya göre, İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Harun Karacan, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ferhat Kapıcı, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof.
Harun Karacan - 08.11.2018
Eskişehir İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri Başladı
İŞKUR İl Müdürlüğünce Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Spor Salonu'ndaki törende bir konuşma yapan AK Parti MKYK Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, sanayici ile öğrencilerin buluşturulması gerektiğini belirterek, öğrencilerin organize sanayilere ve sanayi odalarını gitmesi gerektiğini kaydetti.
Harun Karacan - 24.10.2018
Eskişehir'de F-35 Savaş Uçağının Parçaları Üretilecek
İdil, şunları kaydetti: "Biz onlara ne yapabileceğimizi, onlar ne yapacaklarını gösterdiler. Üretenler olarak hep beraber kazanacağız hep beraber üreteceğiz. Bu, Alp Havacılık'ın göstermiş olduğu bir örnek, önümüzdeki dönemde giderek arttığını göreceğiz. Beraber çalıştığımız insanların büyüdüğünü görmek istiyoruz. Biz büyüyen firmaları etrafımızda görmek istiyoruz. İşe başladığımızda buranın yarısı kadardık, bizden daha büyük olursunuz inşallah." Törene, AK Parti Eskişehir Milletvekili ve MKYK Üyesi Harun Karacan, ESO Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, ESO Meclis Başkanı Süha Özbay, ESO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Düş, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof.
Harun Karacan - 14.10.2018
Dha Yurt Bülteni-16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------ Kaza yapan minibüs Kazanın meydana geldiği yol Olay yerinde inceleme yapılması Cesedin taşınması Tabuta konulması Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ömer KOÇ-KAHRAMANMARAŞ-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 296 MB ====================== KURTULMUŞ: TÜRKİYE, BİR DAHA IMF'NİN KAPISINA GİTMEYECEK   AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Bir daha Türkiye, IMF'nin kapısına gitmeyecek, IMF'ye muhtaç olmayacaktır" dedi.  Eskişehir'de, 'AK Parti İl Teşkilatı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı' gerçekleştirildi. Otelde düzenlenen toplantıya AK Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay ve Harun Karacan ile çok sayıda partili katıldı.
Harun Karacan - 14.10.2018
Türkiye IMF'nin Kapısına Gitmeyecek, IMF'ye Muhtaç Olmayacaktır"
Toplantıya, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı, Harun Karacan ve Emine Nur Günay ile AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve partililer katıldı.
Harun Karacan - 14.10.2018
Kurtulmuş: Türkiye, Bir Daha IMF'nin Kapısına Gitmeyecek
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Bir daha Türkiye, IMF'nin kapısına gitmeyecek, IMF'ye muhtaç olmayacaktır" dedi.  Eskişehir'de, 'AK Parti İl Teşkilatı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı' gerçekleştirildi. Otelde düzenlenen toplantıya AK Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay ve Harun Karacan ile çok sayıda partili katıldı.
Harun Karacan - 13.10.2018
AK Parti Milletvekili Karacan'dan Ziyaret
AK Parti MKYK Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Ertuğrul Gazi Yörük Türkmen Dernekleri Federasyonunu ziyaret etti.
Harun Karacan - 05.10.2018
Eskişehir Şehit Uzman Çavuş Neşet Gök, Eskişehir'de Toprağa Verildi
Bekar olan şehit Uzman Çavuş Neşet Gök için Eskişehir Reşadiye Camii'nde tören düzenlendi. Törene Vali Özdemir Çakacak, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral Atilla Gülan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, Ak Parti Milletvekili Harun Karacan, CHP milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, şehidin babası Turan Gök, annesi Nurcan Gök, şehidin kardeşleri Burak (19) ve Batuhan (7), yakınları ile çok sayıda kişi katıldı.
Harun Karacan - 05.10.2018
Şehit Uzman Çavuş Neşet Gök, Eskişehir'de Toprağa Verildi
Bekar olan şehit Uzman Çavuş Neşet Gök için Eskişehir Reşadiye Camii'nde tören düzenlendi. Törene Vali Özdemir Çakacak, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral Atilla Gülan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, Ak Parti Milletvekili Harun Karacan, CHP milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, şehidin babası Turan Gök, annesi Nurcan Gök, şehidin kardeşleri Burak (19) ve Batuhan (7),  yakınları ile çok sayıda kişi katıldı.
Harun Karacan - 05.10.2018
Şehit Uzman Çavuş Neşet Gök, Eskişehir'de Toprağa Verildi-2
Bekar olan şehit Uzman Çavuş Neşet Gök için Eskişehir Reşadiye Camii'nde tören düzenlendi. Törene Vali Özdemir Çakacak, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral Atilla Gülan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, Ak Parti Milletvekili Harun Karacan, CHP milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, şehidin babası Turan Gök, annesi Nurcan Gök, şehidin kardeşleri Burak (19) ve Batuhan (7), yakınları ile çok sayıda kişi katıldı.
Harun Karacan - 05.10.2018
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Törene, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Vali Özdemir Çakacak, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral Atilla Gülan, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, CHP Eskişehir milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, İl Cumhuriyet Başsavcısı Ferhat Kapıcı, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay İlhan Şen, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, diğer yetkililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Harun Karacan - 04.10.2018
Dünyaya İhraç Edilecek 'Zehir', 40 'Melek Yatırımcı'yı Eskişehir'de Buluşturdu (Tekrar)
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde 7 dönümlük alan üzerine kurulan ALBILA tesisleri, düzenlenen törenle açıldı. Törene Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, AK Parti Milletvekili Harun Karacan, eski bakan Kürşad Tüzmen, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörü Prof.
Harun Karacan - 04.10.2018
Türkiye'nin İlk Antiserum Üretim Tesisi Açıldı
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş ve diğer ilgililerin de katıldığı açılıştan sonra tesisin laboratuvarları gezildi.
Harun Karacan - 29.09.2018
Milletvekili Karacan Gençlerle Buluştu
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, AK Parti Tepebaşı Gençlik Kolları üyeleriyle bir araya geldi.
Harun Karacan - 28.09.2018
Karacan, Şeker Fabrikası İşçileriyle Buluştu
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir Şeker Fabrikasındaki işçilerle bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Harun Karacan Haberleri | Harun Karacan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Harun Karacan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Harun Karacan kimdir, hayatı ve biyografisi. Ağrılılardan Görkemli Gece.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 10:52:14. #1.16#

title