Harun Ertaş Haberleri

Harun Ertaş haber, Harun Ertaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Harun Ertaş - 31.03.2019
Balıkesir'in Karesi İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Dinçer Orkan 55 bin 302, CHP adayı Levent Tellioğlu 41 bin 603, BBP adayı Harun Ertaş 3 bin 265 oy aldı.
Harun Ertaş - 25.02.2016
Derleme"Hdp Van Milletvekili Hezer'e Tepki" Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek Yayımlıyoruz.
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balıkesir Şube Başkanı Harun Ertaş ise bazı kişilerin TBMM'nin gücünü kullanarak her şeyi yapabileceklerini zannettiklerine dikkati çekerek devletin öncelikle resmi kurumlarda çalışıp bu zihniyette olanları uzaklaştırması gerektiği kaydetti.
Harun Ertaş - 25.02.2016
Hdp Van Milletvekili Hezer'e Tepki
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balıkesir Şube Başkanı Harun Ertaş ise bazı kişilerin TBMM'nin gücünü kullanarak her şeyi yapabileceklerini zannettiklerine işaret ederek devletin öncelikle resmi kurumlarda çalışıp bu zihniyette olanları uzaklaştırması gerektiği kaydetti.
Harun Ertaş - 27.06.2014
Müsiad'ın İftarında Başbakan Balıkesirlilere Seslenecek
Balıkesir'de 1 ay önce şubesini açan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 29 Haziran Pazar akşamı şehir merkezinde iftar verecek. İftara Başbakan Recep Tayyip Erdoğan telekonferans yolu ile katılacak. MÜSİAD Balıkesir Şube Başkanı Harun Ertaş, Başbakan'ın Erdoğan'ın da telekonferans yolu ile katılacağı iftar için hazırlıkların sürdüğünü, Balıkesirlileri iftara beklediklerini söyledi.
Harun Ertaş - 28.05.2014
Tarımsal İhracatta Balıkesir'e Övgü (2)
MÜSİAD BAŞKANINDAN İSTİKRAR, HUZUR VE GÜVEN VURGUSU MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ise şunları söyledi: "MÜSİAD kurulalı 24 yıl oldu. Önümüzdeki sene 25'inci yılımızı kutlayacağız. Bu süre içinde zorluklardan ve badirelerden geçtik. Hamdolsun. Hem milletimiz, hem de MÜSİAD olarak bu badireleri atlattık. Bugün güçlü bir yapıyı ortaya çıkardık. MÜSİAD'ı 1990 yılında 12 girişimci işadamı kurmuştu. Şimdi üye sayımız 7 bin 500 kişiyi geçti. Gün geçmiyor ki ülke gündemimiz yeni bir konuyla şekillenmesin. Son dönemin gündem konusu, Cumhurbaşkanlığı seçimleri. Bu konuyla ilgili Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve arkadaşlarını genel merkezimizde ağırlayacağız. Hem kendilerinin fikirlerini dinleyeceğiz, hem de bu konudaki düşüncelerimizi paylaşacağız. Şunu vurgulamakta fayda görüyorum. İşadamları olarak ülkemizdeki huzur, güven ve pozitif istikrar ortamının zedelenmesini istemiyoruz. Gezi olayları ile başlayıp 17 Aralık ve 25 Aralık hadiselerindeki sürecin, ekonomiye yansıyan bedelinin, ne kadar ağır olduğunu tekrar etmeye gerek bile duymuyorum." 111 YILLIK TÜFEK HEDİYE EDİLDİ Yeni üyelere rozet taktığı sırada MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak'a, Balıkesir Şube Başkanı Harun Ertaş 111 yıllık av tüfeği hediye etti.
Harun Ertaş - 09.02.2013
Kurtdereli Güreşleri Eski Günlerine Dönecek
KURTDERE'NİN MİMARLARI Kurtdereli Güreşleri Yürütme Kurulu başkanı Yüksek Mimar Yüksel Dağdemir, beraberinde yürütme kurulu üyeleri olduğu halde bir basın toplantısı düzenledi. Balıkesir'in merkeze bağlı Kurtdere köyünde 32 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Kurtdereli Mehmet Pehlivan Güreşlerinin son birkaç yıldır düşüşe geçtiğini belirten Yüksel Dağdemir, Kurtdereli Güreşlerinin yeniden şahlandığını, güreşlerin yine Kurtdere ismine layık olarak, Tarihi Kırkpınar'ın rövanşı olarak yapılacağını söyledi. Bu arada, Kurtdere köyü muhtarlığının güreşlerin organizasyonu için görev ve yetkisini Kurtdereli Güreş İhtisas Kulübüne devrettiği. kulübün yaptığı olağanüstü genel kurulda 2013 senesi güreşleri için Yüksel Dağdemir'in başkanlığında bir yürütme kurulu oluşturulmasına kararv erildiği kaydedildi. Kurtdereli Güreşleri Yürütme Kurulu başkanı Yüksel Dağdemir, Kurtdere köyünde oluşturdukları birlik ve beraberliğin Balıkesir genelinde de kabul gördüğünü, Kasım 2012'den beri çeşitli çalışmaların yürütüldüğü bildirildi. Kurtdereli Güreşleri Yürütme Kurulu; Yüksel Dağdemir (Yürütme Kurulu Başkanı), Kemal Dağdemir (Yürütme Kurulu Üyesi), Veli Aldemir (Yürütme Kurulu Üyesi), Adem Aslanbay (Kurtdere Köyü Muhtarı), Erkan Dağdemir (Kurtdereli Güreş İhtisas Kulübü Başkanı), Mesut Akbıyık (Yürütme Kurulu Üyesi), İsmail Aygül (Yürütme Kurulu Üyesi), Harun Ertaş (Yürütme Kurulu Üyesi), Cemal Adın (Yürütme Kurulu Üyesi), Harun Kızılgün (Yürütme Kurulu Üyesi) ve İlhan Türker'den (Yürütme Kurulu Üyesi) oluştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Harun Ertaş Haberleri | Harun Ertaş Kimdir - Haberler - Harun Ertaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Harun Ertaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Balıkesir'in Karesi İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 23:24:46. #1.15#

title