Hanımın Çiftliği Haberleri

Hanımın Çiftliği haber, Hanımın Çiftliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hanımın Çiftliği - 11.03.2014
Malatya'daki "Begüm Kartal" Cinayeti
Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü İnfaz Büro ekiplerince, Hanımın Çiftliği beldesinde babasına ait evde gözaltına alınan Ulu, Malatya Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.
Hanımın Çiftliği - 31.10.2013
Kalitesiz Yakıttan Uzak Durulması İstendi
Kışlık yakacakları alırken dikkat edilmesi gerekenlerin kaydedildiği açıklamada şunlara yer verildi: "İl Mahalli Çevre Kurul Kararı gereğince Malatya Belediyesi hudutları, Battalgazi, Yeşilyurt ilçeleri Belediye hudutları ile merkez ilçe Belde belediyelerden Dilek, Hanımın Çiftliği, Orduzu, Topsöğüt ve Şahnahan, Battalgazi ilçesi, Belde Belediyelerden Hatunsuyu, Hasırcılar, Yeşilyurt ilçesi Belde Belediyelerden Bostanbaşı, Gündüzbey ve Yakınca Belediye hudutları içerisinde; yakılması ve satılması yasaklanan kömürlerin özelliklerini taşıyan Cizre, Silopi, Gölbaşı isimli ve buna benzer kömürler vatandaşlar tarafından alınmamalıdır.
Hanımın Çiftliği - 20.05.2013
Sapancı Güven Tazeledi
Silifke Tüm İşçi Emeklileri Derneği Şubesi'nin yapılan genel kurulunda mevcut başkan Bedri Sapancı, güven tazeledi.
Hanımın Çiftliği - 19.05.2013
Ali Düşenkalkar, Genç İletişimcilerle Buluştu
Okulun Radyo Televizyon Bölümü Öğretmenlerinden Ömürzat Toparlak'ın uzun süren çabaları sonucu İletişim Meslek Lisesi'ne gelip öğrencilerle buluşan Ali Düşenkalkar, Kıbrıs Lefkoşa doğumlu olduğunu belirterek, oyunculuğa başlama öyküsünü anlattı. Lisede tiyatro kulübüyle başlayan maceranın ardından bugünlere geldiğini kaydeden Düşenkalkar, "4 yıl önce Hanımın Çiftliği dizisinin çekimleri nedeniyle yolum Adana'yla kesişti.
Hanımın Çiftliği - 13.05.2013
Malatya'da Kayısı Zararlısı ile Mücadele Eğitimi
Malatya'da, Hanımın Çiftliği Beldesi'nde halk arasında kabuklu bit olarak bilinen erik koşnili zararlısının anlatıldığı bir teorik eğitim düzenlendi.
Hanımın Çiftliği - 13.05.2013
Caner Cindoruk Kursa Başladı!
Hanımın Çiftliği dizisinde canlandırdığı Kemal karakteri ile ünlenen oyuncu Caner Cindoruk TMC yapımın yeni sezon için hazırladığı başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya ve Gökçe Bahadır'ın olduğu adı henüz belli olmayan dizide rol alacak.
Hanımın Çiftliği - 10.05.2013
Nebil Özgentürk'ten "Sanatımızın Hatıra Defteri"
Mahir Günşiray, Sanatımızın Hatıra Defteri'nde Orhan Kemal'e hayat vererek kısa video filmde oynadı.
Hanımın Çiftliği - 05.04.2013
"Yarışıyoruz Yardımlaşıyoruz" Etkinliği
Anaokulunda yapılan ödül törenine İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sadun Kılıç, Üzeyir Ergüven, Salih Aydın, İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Nevzat Yıldırım, Hanımın Çiftliği Anaokulu Müdürü Kemal Aladağ, 75.
Hanımın Çiftliği - 03.04.2013
"Orhan Kemal'li Günler" Başkentte
İki gün sürecek etkinlik kapsamında araştırmacı ve yazarların yer aldığı iki panelin yanı sıra "Hanımın Çiftliği", "72.
Hanımın Çiftliği - 01.04.2013
Başkentte Orhan Kemal'li Günler
Üniversitenin Mahmut Esat Bozkurt Salonu'nda 3-4 Nisan'da gerçekleşecek programda, Orhan Kemal'in Hanımın Çiftliği, 72.
Hanımın Çiftliği - 27.03.2013
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri - Ek
Dila Hanım dizisinin çekimlerinin büyük bölümünün Yüreğir'de yapılmasından dolayı hem teşekkür etmek, hem de başarılar dilemek için ziyarete geldiğini ifade eden Çelikcan, şöyle konuştu: "Adana sanat ve sinema konusunda önemli bir kent. Ülkemizdeki en önemli film festivallerinden biri olan Altın Koza'ya ev sahipliği yapıyor. Ama bu diziler sayesinde Adana ilimizi birçok insana daha yakından tanıtma imkanına kavuşuyoruz. Hiçbir maliyeti olmayan bu tanıtımlar kentimize turist, yatırımcı ve yeni dizi projeleri olarak dönüyor. Bu diziler sayesinde kentimiz son yıllarda Hollywood yapımlarında da yer alı oldu. Biliyorsunuz James Bond serisinin son filmi Skyfall'da kentimizden sahneler vardı. Bu noktaya gelmemizde daha önce Adana'da çekimleri yapılan Beyaz Gelincik ve Hanımın Çiftliği gibi başarılı projelerin etkisi olduğu tartışılmaz.
Hanımın Çiftliği - 27.03.2013
Başkan Çelikcan'dan 'Dila Hanım' Setine Ziyaret
Dizinin çekimlerinin büyük bölümünün Yüreğir'de yapılması dolayısıyla hem teşekkür etmek hem de başarılar dilemek için geldiğini belirten Başkan Çelikcan, "Adana sanat ve sinema konusunda önemli bir kent. Ülkemizdeki en önemli film festivallerinden birine (Altın Koza) ev sahipliği yapıyor. Ama bu diziler sayesinde şehrimizi tanıtma imkanını buluyoruz. Hiçbir maliyeti olmayan bu tanıtımlar kentimize turist, yatırımcı ve yeni dizi projeleri olarak dönüyor. Diziler sayesinde kentimiz son yıllarda Hollywood yapımlarında da yer alır oldu. James Bond serisinin son filmi 'Skyfall' da kentimizden sahneler vardı. Bu noktaya gelmemizde daha önce Adana'da çekimleri yapılan 'Beyaz Gelincik' ve 'Hanımın Çiftliği' gibi başarılı projelerin etkisi olduğu tartışılmaz.
Hanımın Çiftliği - 27.03.2013
Çelikcan "Dila Hanım"In Setinde
"Dila Hanım" dizisinin çekimlerinin büyük bölümünün Yüreğir'de yapılması dolayısıyla hem teşekkür etmek hemde başarılar dilemek için ziyarete geldiklerini belirten Çelikcan, "Adana sanat ve sinema konusunda önemli bir kent. Ülkemizdeki en önemli film festivallerinden birine ev sahipliği yapıyor. Ama bu diziler sayesinde Adana ilimizi birçok insana daha yakından tanıtma imkanına kavuşuyoruz. Hiçbir maliyeti olmayan bu tanıtımlar kentimize turist, yatırımcı ve yeni dizi projeleri olarak dönüyor. Bu diziler sayesinde kentimiz son yıllarda Hollywood yapımlarında da yer alır oldu. Biliyorsunuz James Bond serisinin son filmi "Skyfall" da kentimizden sahneler vardı. Bu noktaya gelmemizde daha önce Adana'da çekimleri yapılan "Beyaz Gelincik" ve "Hanımın Çiftliği" gibi başarılı projelerin etkisi olduğu tartışılmaz.
Hanımın Çiftliği - 14.03.2013
MADEP Projesi Ödül Töreni Yapıldı
Komisyon tarafından değerlendirilip saygı konusunda ödüle layık görülen okullar şöyle sıralandı: Anaokullarında, Ay Yıldız Anaokulu (100), Beyaz Birlik Anaokulu (90), Hanımın Çiftliği Anaokulu (90) puan, İlköğretim okullarında, Polis Amca ilkokulu (100),Yalçın Koreş İlkokulu (100),Gazi İlkokulu (100), Ortaokullarda 91 Bin Dev Ortaokulu ( 100), Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu (100), Mehmet Topsakal Ortaokulu (95) puan.
Hanımın Çiftliği - 05.03.2013
Kocaeli Üniversitesi'nde Öğrencilerden 34 Öğrenciye Uzaklaştırma Cezası Protetosu
Grup yürüyüş sırasında sürekli olarak Türkçe ve Kürtçe slogan atarken grup adına basın açıklaması yapan Sonay Başaran adlı öğrenci, üniversite yönetimini eleştirerek Rektör Prof.Dr. Sezer Komsuoğlu'nu da üniversiteyi 'hanımın çiftliği' gibi kullanmakla suçladı.
Hanımın Çiftliği - 05.03.2013
34 Üniversiteliye Uzaklaştırma Cezasına Arkadaşlarından Protesto
Grup adına basın açıklaması yapan Sonay Başaran, üniversite yönetimini eleştirerek Rektör Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu'nu üniversiteyi 'Hanımın çiftliği' gibi kullanmakla suçladı.
Hanımın Çiftliği - 01.03.2013
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
DİZİLERE MEKAN OLDU Kanal D'de yayınlanan Hanımın Çiftliği dizisine de mekan olan cadde, çevresindeki tarihi binalarla birlikte bütünlük kazanınca turizm için de cazibe merkezi haline gelecek.
Hanımın Çiftliği - 21.02.2013
Miniklerden Yaşlılara Ziyaret
Malatya'da Hanımın Çiftliği Anaokulu öğretmen ve öğrencileri, Evin Bakım Merkezi'nde kalan yaşlı ve engellileri ziyaret etti.(MADEP) kapsamında "Saygı Değeri" çerçevesinde, Evin Bakım Merkezine giderek burada kalan yaşlı ve engellileri ziyaret etti.
Hanımın Çiftliği - 16.02.2013
Herkesin Bir 'Kuçu Kuçu'su Vardır
İkilinin 'Hanımın Çiftliği' dizisiyle başlayan arkadaşlığı, bu oyunla iyice pekişmiş.
Hanımın Çiftliği - 09.02.2013
'Eski Zamanlar' ile Tarihi Yolculuk
"DİZİ VE FİLMLERE EŞYA KİRALANIYOR" Mekan sahibi Mehmet Hoşgör, antikacılığı bir gelir kaynağından ziyade yaşam biçimi olduğu için tercih ettiğini ifade ederek, antika ürün satmanın yanı sıra ilgi çeken antikaları da satın aldıklarını kaydetti. Hoşgör, Dila Hanım ve Hanımın Çiftliği dizilerinin yanı sıra bir bölümü Türkiye'de çekilen '007 James Bond- Skyfall' filminin ekibinin de film için antika ürün kiraladıklarını söyledi.
Hanımın Çiftliği - 01.02.2013
Kayısı Fabrikasında Korkutan Yangın
Hanımın Çiftliği Beldesi'nde bulunan kayısı fabrikasının depo kısmında henüz nedeni belirlenmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı.
Hanımın Çiftliği - 24.12.2012
Sözlü: Adana'nın MHP'li Başkana İhtiyacı Var
Hakkıbeyli Sulama Birliği Başkanı Hurşit Uzun'un Hanımın Çiftliği'nde düzenlediği yemekte konuşan Sözlü, üç dönemdir belediye başkanlığı yaptığını ve hiçbir zaman iktidarın nimetlerinden faydalanamamasına rağmen halkın teveccühüyle karşılaştığını kaydetti.
Hanımın Çiftliği - 18.12.2012
Malatya'da Spor
Müsabakalarda, kızlarda Sümer Ortaokulu birinci, Gazi Osmanpaşa Ortaokulu ikinci, Hanımın Çiftliği Ortaokulu üçüncü oldu.
Hanımın Çiftliği - 15.12.2012
Alıcık, İşyeri Açanları Yalnız Bırakmıyor
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ilçede hizmete giren doğal ürünler satış merkezinin açılışını yaparak, işletmeciyi yalnız bırakmadı.açılış kurdelesini Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, iş yeri sahibi Gülday Çiftçi birlikte kesti.
Hanımın Çiftliği - 11.12.2012
'Ezel'den Beri Bir Türlü Huzur Bulamadı
Faruk Turgut'un yaşadığı başarısızlığın ardından suçu başkalarında araması ilk değil... Turgut, üç yıl önce de atv'nin o dönemki iddialı dizisi 'Ezel'i hedef almıştı. Antalya'da ilk kez düzenlenen İsmail Cem Ödülleri'nde dizinin aldığı ödülleri şaibeli bulduğunu söyleyen Turgut; yapımcılığını üstlendiği 'Hanımın Çiftliği' dizisinin başrol oyuncusu Mehmet Aslantuğ ile birlikte ödülleri protesto etmişti.
Hanımın Çiftliği - 06.12.2012
Malatya Okullararası Spor İl Şampiyonası
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları faaliyet programındaki Okullararası Gençler Basketbol müsabakaları kapsamında Atatürk Spor Salonu'nda bazı karşılaşmalar oynandı. Alınan sonuçlar şöyle: Bayanlar: Malatya Anadolu Lisesi - Konak Anadolu Lisesi.............(0-20 hükmen) Malatya Lisesi - Konak Kız Teknik Meslek Lisesi...........(18-58) Erkekler: Yeşilyurt Kolukısa Lisesi - Ahmet Akıncı Anadolu Lisesi...(86-37) Turgut Özal Anadolu Lisesi - Kernek Anadolu Lisesi........(88-33) Özel Rahime Batu Koleji - Fatih Lisesi....................(52-47) -Hentbol- Faaliyet programındaki Yıldızlar Hentbol müsabakaları da Yeşiltepe Spor Salonu'nda başladı. Karşılaşmalarda şu sonuçlar alındı: Bayanlar: Hatunsuyu Ortaokulu - Cengiz Topel Ortaokulu....................(16-1) Yaşar Öncan Ortaokulu - Durucasu Ortaokulu......................(10-0 hükmen) Erkekler: Sakarya Ortaokulu - Kazım Karabekir Ortaokulu...................(4-18) Hanımın Çiftliği 100 Yıl Ortaokulu - Özel Malatya Bilim Koleji.
Hanımın Çiftliği - 15.11.2012
Atom Film Adana'ya 3 Ödülle Döndü
Yarışmaya İstanbul dışından katılan tek ekip olan Adanalı Atom Film, yarışma kurulu tarafından verilen tema üzerinden başrollerini Hanımın Çiftliği ve Firar dizilerinden de tanıdığımız Gürsu Gür ve Beran Taşkın'ın oynadığı "Olay Yeri" adlı polisiye absürt bir kısa film çekti.
Hanımın Çiftliği - 14.11.2012
Makedon Bakanın "Türk Esareti" Sözüne Türk Kuruluşlarından Kınama
Makedonya Hükümetin'in hazırlamakta olduğu yeni medya yasasını tanıtan Bakan İvanovski, yeni düzenlemenin bayanların aleyhine olacağını ve Makedonya'da her televizyon kanalında izlenen Türkiye yapımı 'İffet', 'Ezel', 'Yaprak Dökümü', 'Binbir Gece', 'Muhteşem Yüzyıl', 'Hanımın Çiftliği' ve diğer dizilerin azalacağını açıkladı.
Hanımın Çiftliği - 13.11.2012
Necip Memili'den "Ya Bi Dakka"
"Hanımın Çiftliği" dizisindeki "Zaloğlu" karakteriyle ve yine Adana'da çekilen "Dila Hanım" dizisinde sergilediği "Azer" rolüyle dizi severlerin beğenisini toplayan Adanalı oyuncu Necip Memili tek kişilik gösterilerine devam ediyor.
Hanımın Çiftliği - 10.11.2012
Atatürk'ü 'Nutuk' Okuyarak Andılar
Adana'da Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 74'üncü yıl dönümü etkinliklerine katılan 'Hanımın Çiftliği' dizisinde 'Kabak Hafız' rolü ile tanınan tiyatro ve dizi oyuncusu Ali Düşenkalkar, Kurtuluş Savaşı tarihini anlattığı 'Nutuk' adlı...
Hanımın Çiftliği - 06.11.2012
Malatya'da Öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Verildi
Malatya Merkez Hanımın Çiftliği ana sınıfı, ilkokul ve orta okulu öğrencilerine Ağız ve Diş Sağlığı ile Flor Uygulaması konulu eğitim verildi.
Hanımın Çiftliği - 05.11.2012
Bu Oyun Seyircilere Terapi Gibi Geliyor
Önceki sezon 'Hanımın Çiftliği' dizisinde birlikte rol alan Ebru Özkan ve Caner Cindoruk, bu kez tiyatro sahnesinde bir arada.
Hanımın Çiftliği - 21.10.2012
"Dila Hanım" Adana Atlıspor Kulübü'nde
Daha önce 'Hanımın Çiftliği'ni yine Adana'da çektiklerini hatırlatan 'Dila Hanım' dizisinin ikinci yönetmeni Uğur Karaaslan ise dizinin reytingi ile ilgili bir soruyu yanıtlarken, şunları söyledi: "Bazı işler vardır ilk bölümüyle bir sansasyon yapar ve sonra yavaş yavaş gündemden düşer.
Hanımın Çiftliği - 20.09.2012
Keskiner: "Film Çekmek İçin En İyi Mekan Adana"
Faruk Turgut Hanımın Çiftliğini burada çekti.
Hanımın Çiftliği - 18.09.2012
Süper İncir, Motor Diyor
Film, Yenipazar ilçesine bağlı Donduran köyünde yaşayan Mustafa isimli içine kapalı gencin yaşam ve aşk hikayesini konu alacak. Dedesinden miras kalan sandığın içerisinde 'Süper İncir' formülünü bulacak olan Mustafa, zeytinyağına banarak yediği incir sayesinde süper kahramana dönüşecek. Filmde Mustafa'nın sevgilisi olan 'Ayşe' rolünü 'Hanımın Çiftliği' dizisinde Madam Emma rolüyle tanınan oyuncu Hülya Böcekli'nin canlandırması beklenirken; ekranların sevilen simaları olan Muğlalı bir çok yerel sanatçı da projede yer alacak.
Hanımın Çiftliği - 04.09.2012
Bu Kez Sahnede Buluştular
Geçtiğimiz sezon 'Hanımın Çiftliği' dizisinde birlikte rol alan Ebru Özkan ve Caner Cindoruk, bu kez sahnede buluştu.
Hanımın Çiftliği - 27.08.2012
Malatya'da 155'nci Eczane Beldede Açıldı
Malatya merkezde 155'nci eczane merkeze bağlı Hanımın Çiftliği beldesine açıldı.
Hanımın Çiftliği - 23.07.2012
Diziler Şimdi de Orhan Kemal'e Taktı
HANIMIN ÇİFTLİĞİ Bu iki dizinin yanı sıra Orhan Kemal'ın kitabından uyarlanan 'Hanımın Çiftliği' de iki kez farklı oyuncularla ekrana geldi.
Hanımın Çiftliği - 24.06.2012
Mustafa Kemal Sokak Restore Ediliyor
Kozan'ın tarihi değerlerinin ortaya çıkarılacağını ve eskiyle uyumlu bir hale getirilene kadar restore çalışmalarının devam edeceğinin altını çizen Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, şunları söyledi: "Bu çalışmalarımızın tamamı ilçemizde tarihi kimliğin ortaya çıkarılması noktasında bir paketti. Bunun ilki Yaverin Konağı'nın hayata kazandırılmasıydı. Yaverin Konağı ve Aşağı Yukarı Çarşı'daki çalışmalarımız İstanbul Üniversitesi'nde görevli arkadaşlarımızın projeleri arasındaydı. Sayın Valimizin ilçemizde tarihi doku üzerinde gerçekleştirdiğimiz birçok hizmetimizde katkısı bulunmaktadır. Sayın Valimiz bizlerden proje beklemektedir. Bizlerde ilçemizin tarihi ve turizm alanında ilerlemesi için sürekli proje hazırlamaktayız. Mustafa Kemal Sokağın sağlıklaştırma çalışması da bunlardan bir tanesiydi. Sayın Valimizin ilçemizi ziyareti sırasında bu sokağımızı gezmişti. Bizler de kendisine sokağımız hakkındaki projeyi sunduk ve kendisi de bu projeyi kabul etti. Bugün görüldüğü üzere sokak üzerinde bulunan 10 evimizde restorasyon çalışmamız gerçekleşmektedir. Bu sokağın restorasyonu 741 bin Türk Lirası ile ihale edildi. Kent Konseyi Başkanımız ve KOZVAK Başkanımız da bu projeyi sonuna kadar desteklemektedirler. Bu sokak üzerinde çok sayıda güzel konağımız olacak. Bizler tarihi kültürümüze sahip çıkarak onları gelecek kuşaklara aktarma noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün Dağılcak Sosyal Tesislerine İstanbul ve Afyon'dan gruplar gelmişler. Sordum ilçemize neden geldiklerini, televizyonda görmüşler ve hayran kalmışlar. Bugün bir takım kesim Kozan'da turist görmediklerini söylüyorlar. Oysa turizm sadece yabancı turistlerle olmuyor. Bizler ilçemizde iç turizmi oldukça canlandırdık. Bugün Adana'dan dahi bir misafirimizin ilçemizi gelip görmesi bizleri fazlasıyla memnun etmektedir. Kozan Adana'da bir lokomotif görevi alan bir ilçedir. Kozan'da fiziksel oluşumlar devam ediyor. Bakınız bugün Gold Film ilçemizde Kötü Yol isimli dizi çekimini gerçekleştiriyor. Yönetmen ile sohbet ettik. Kendileri, 'Eğer ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerinin bu kadar güzel olduğunu bilseydik Hanımın Çiftliğini de burada çekerdik' dediler.
Hanımın Çiftliği - 20.06.2012
Başkan Özgan'dan Dizi Setine Ziyaret
Dizinin çekildiği set alanını ziyaret eden ve Yapım Koordinatörü Ferhat Eşsiz'den bilgi alıp, çalışmalarında başarılar dileyen Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, "Kanal D'de yayınlanacak olan Kötü Yol dizi çekiminin Kozan'da başlaması ilçemizin tanıtımı çalışmalarımıza büyük oranda katkı sağlayacaktır. Temennimiz dizinin birkaç bölümle kalmayıp 5-10 bölümün ilçemizde devam etmesidir. Dizinin Koordinatörü Ferhat Bey ile Hanımın Çiftliğini çekimleri döneminde hava alanında karşılaşmıştık ve kendilerini Kozan'ımıza davet etmiştim.
Hanımın Çiftliği - 14.06.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
GAZİANTEP,(DHA) (14.6.2012) ///////// Kötü Yol, Kozan'da çekiliyor ORHAN Kemal'in 'Kötü Yol' romanından uyarlanan ve Kanal D'de yayınlanacak olan televizyon dizisi için Gold Film ekibi Adana'nın Kozan ilçesinde çekimlere başladı. Gold Film Genel Koordinatörü Ahsen Tüzün ile Yapım Koordinatörü Ferhat Eşsiz, geçtiğimiz yıllarda Adana'da çekilen 'Hanımın Çiftliği' dizisinde çalışan ekibin büyük bölümünün 'Kötü Yol'da da görev aldığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hanımın Çiftliği Haberleri | Hanımın Çiftliği Haber - Haberler - Sayfa 6 - Hanımın Çiftliği haberleri, son dakika hanımın çiftliği haber ve gelişmeleri burada. Kuraklık nedeniyle tarlasını sulayamayan çiftçilerden eylem -.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 18:40:18. #1.16#

title