Hanımın Çiftliği Haberleri

Hanımın Çiftliği haber, Hanımın Çiftliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hanımın Çiftliği - 13.03.2017
Pozantı-Akçatekir Yolu Trafiğe Kapandı
Bunun yanında Dila Hanım, Hanımın Çiftliği, Yeni Gelin ve James Bond Skyfall filminin de çekildiği, doğası ve manzarasıyla ünlü Belemedik mevkiinde de Çakıt çayı da taştı.
Hanımın Çiftliği - 30.11.2016
Erdal Tosun Hangi Filmlerde Oynamıştır?
Erdal Tosun hangi filmlerda oynamıştır? Erdal Tosun hayatını kaybetti. Erdal Tosun geçirdiği trafik kazasının ardından yaşamını yitirdi. Erdal Tosun kimdir? Erdal Tosun hangi filmlerde oynamıştır? İşte Erdal Tosun'un biyografisi...
Hanımın Çiftliği - 09.07.2016
Malatya'da Kayıp Kişinin Cesedi Bulundu
Alınan bilgiye göre, Battalgazi ilçesi Hanımın Çiftliği Mahallesi Derme Sulama Kanalı içerisinde erkek cesedini gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi.
Hanımın Çiftliği - 22.06.2016
Güvenilir Gıda Ulusal Çocuk Resim Yarışması"
Resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri Hanımın Çiftliği İlkokulunda düzenlenen törende verildi.
Hanımın Çiftliği - 18.06.2016
Yalnız Minareler" Zamana Direniyor - Malatya
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Halfeti minaresinden genel ve detay görüntüler Sütlü minareden genel ve detay görüntüler Boran Köyü Camisi'nin minaresinden genel görüntü Hanımın Çiftliği cami minaresinden genel görüntü Battalgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müşaviri Kemal Deniz ile röportaj "Yalnız minareler" zamana direniyor Malatya'nın Battalgazi ilçesinde camileri zamanla yıkılan ve yalnız kalan tarihi minareler, yıllara meydan okuyor Selçuklu ve Osmanlı eserleri minareler, tek başına kalmış gibi görünse de barındırdığı özelliklerle kentin en önemli dinsel ve kültürel varlıkları arasında yer alıyor 17. yüzyılda inşa edilen ve beyazlığını koruyan taşlarla inşa edilmesi dolayısıyla "sütlü minare" olarak adlandırılan Çermik Cami minaresi de rengi ve ihtişamıyla dikkati çekiyor Battalgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Müşaviri Deniz: "Camisiz minarelerin ayakta kalması için her türlü koruma tedbirini almaktayız. Bu eserlerin yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılması için çalışıyoruz" VOLKAN KAŞİK - Malatya'nın Battalgazi ilçesinde camisi zamanla yıkılan ve tek başına kalan tarihi minareler, yıllara meydan okuyor.
Hanımın Çiftliği - 18.06.2016
Yalnız Minareler" Zamana Direniyor
17. yüzyılda inşa edilen ve beyazlığını koruyan taşlarla inşa edilmesi dolayısıyla "sütlü minare" olarak bilinen Osmanlı dönemi eseri Çermik Cami minaresi, 13. yüzyılda yapıldığı tahmin edilen Selçuklu eseri Halfeti Minaresi, Hanımın Çiftliği minaresi ve Boran köyü cami minaresi tek başlarına zamana direniyor.
Hanımın Çiftliği - 19.05.2016
Geleneksel Çocuk Oyunları ve Fiziksel Etkinlik Oyunları
16-17 Mayıs 2016 tarihinde yapılan Geleneksel Çocuk Oyunları Ve İlkokulu Fiziksel Etkinlik Oyunları Yeşiltepe sentetik sahada yapıldı.
Hanımın Çiftliği - 08.05.2016
Adana'da Elektrik Kesintisi
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 11 Mayıs Çarşamba günü, Karaisalı ilçesi Kaledağ Mahallesi'ne 09: 00-16: 00 saatleri arasında; Pozantı ilçesi Akçatekir Mahallesi Kızılcık mevkisine 09: 00-15: 00 saatleri arasında bakım çalışması; Sarıçam ilçesi Mustafalar Mahallesi ile Hanımın Çiftliği Restoran'a 09: 00-17: 00 saatleri arasında; Yumurtalık ilçesi Deveciuşağı Mahallesi'ne 09: 00-18: 00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle elektrik verilemeyecek.
Hanımın Çiftliği - 26.04.2016
5. Koçluk Konferansı'na "İZ Bırak"An İsimler Geliyor
Gerçekleştirilecek panellere Reklamcı ve Eğitmen Ahmet Akın'ın yanında Profesyonel Koçlar Aylin Sofia Deniz ve Zeynep Balcı moderatörlük yapacak. Programdaki toplam üç panelde, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Genel Müdürü Mete Meleksoy, Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) Genel Müdürü Selman Behmuaras ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Genel Başkan Yardımcısı Gülsün Kaya'nın yanında Endüstri Tasarımcısı ve Oyun-Oyuncak Tasarımı Uzmanı Hakan Diniz, Çöpüne Sahip Çık Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ebru Dorman ve Yatırım Bankeri Aslı Han Gedik yer alacak. Türkiye'de doğal ürünler konusunda bir marka haline gelen İpek Hanımın Çiftliği kurucusu Pınar Kaftancıoğlu da ekibiyle beraber programda yer alacak.
Hanımın Çiftliği - 14.04.2016
Adana'da Elektrik Kesintisi
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 16 Nisan Cumartesi günü, Pozantı ilçesi Akçatekir Mahallesi Bürücek Sokak'a 09: 00-15: 00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, Karaisalı ilçesi Çukur Mahallesi, Çevlik Mahallesi'ne 09: 00-16: 00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, Yüreğir ilçesi Doğankent Kışla, Doğankent Bahçelievler, Doğankent Cumhuriyet, Gazipaşa mahallelerine 09: 00-15: 00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, Karataş ilçesi Tuzla Mahallesi'ne 09: 00-17: 00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle, Yumurtalık ilçesi Ayas Mahallesi Atatürk Caddesi'ne 08: 30-15: 00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, Sarıçam ilçesi Büyük Baklalı ve Küçük Baklalı Mahallelerine 12: 00-14: 00 saatleri arasında, Mustafalar Mahallesi, Hanımın Çiftliği Restoran'a 08: 30-17: 30 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle, Karataş ilçesi Adalı Mahallesi'ne 09: 00-17: 00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle, Aladağ ilçesi Mansurlu Mahallesi'ne 08: 30-15: 30 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, Feke ilçesi Kazancı Mahallesi'ne 08: 30-15: 30 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, İmamoğlu ilçesi Koyunevi, Yazıtepe, Alaybeyi, Sevinçli ve Camili mahallelerine 08: 30-15: 30 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, Kozan ilçesi Tepecikören, Bağtepe, Zerdali, Aydın, Damyeri ve Doğanalanı mahallelerine 08: 30-15: 30 saatleri arasında, Gedikli, Eskimantaş, Karahamzalı, Karabucak, Mahyalar, Kuyubeli, Şerifli, Çürüklü, Akçalıuşağı, Çamlarca, Boztahta, Ferhatlı ve Minnetli mahallelerine 08: 30-15: 30 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, Feke ilçesi Tokmanaklı Mahallesi'ne 08: 30-15: 30 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hanımın Çiftliği - 11.03.2016
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Malatya'da
Temaslarda bulunmak üzere Malatya'da bulunan Tüfenkci, daha önce Bursa ziyareti sırasında karşılaştığı ve adresini aldığı Yusuf Değirmen'i, Battalgazi ilçesi Hanımın Çiftliği Mahallesi'ndeki evinde ziyaret etti.
Hanımın Çiftliği - 03.03.2016
GAÜN Girişimcilik programını uygulayan ilk üniversitelerden biri
Kaftancıoğlu, "Sizlere girişimcilikle söyleyeceğim en önemli şey; girişimci olmanın bir nedeni olmalı. Yani fark yaratmak, takdir edilmek, başarı daha sonra kazanç ve konfor gelmeli. İyi bir iş ve işinizin peşinde olmanız gerekiyor. İpek Hanımın Çiftliğini kurmak, severek yaptığım hayatımın nefes aldığı dönemi diyebilirim.
Hanımın Çiftliği - 28.02.2016
Kenan Işık, Hayatını Kaybetti
IŞIK KİMDİR Kenan Işık, 1947’de Malatya'da dünyaya geldi. Devlet Demiryolları'ndan emekli bir memur çocuğuydu. İlkokulda müsamerelerden başlayarak tiyatroya yöneldi ve piyeslerde başrol aldı. Ortaokuldayken Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başladı. Ankara'da liseyi okurken Meydan Sahnesi'ne girdi. 17 yaşında profesyonel tiyatrocu olan Işık, Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Işık 1972'de Devlet Tiyatrosu sanatçısı oldu. Onlarca oyun yazdı, sahneye koydu. Oyuncu, yazar, yönetmen ve seslendirme sanatçısı olarak 30'un üzerinde ödül aldı. Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yaptı. Dadı dizisi ile Hanımın Çiftliği, Sızı, Süper Baba, Sıcak Saatler, Yeşil Işık gibi filimlerde rol alan Kenan Işık, 'Kim Beş Yüz Bin İster?' yarışma programıyla daha da tanınan bir isim oldu.
Hanımın Çiftliği - 13.02.2016
Hanımın Çiftliği"Ne Kaçak İçki Operasyonu
Adana'da "Hanımın Çiftliği" dizisinin çekildiği çiftlikte yapılan aramada 240 litre saf alkol, satışa hazır 200 şişe sahte içki, 150 boş şişe, çok sayıda kapak ve bandrol bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hanımın Çiftliği Haberleri | Hanımın Çiftliği Haber - Haberler - Sayfa 4 - Hanımın Çiftliği haberleri, son dakika hanımın çiftliği haber ve gelişmeleri burada. Motaş Tarafından 10 Adet Yeni Otobüs Alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 23:28:20. #1.16#

title