Hanımın Çiftliği Haberleri

Hanımın Çiftliği haber, Hanımın Çiftliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hanımın Çiftliği - 31.08.2020
Oyuncu Mehtap Anıl son yolculuğuna uğurlandı
"Mahallenin Muhtarları", "Hanımın Çiftliği", "Merhamet" ve "Veda Türküsü" adlı yapımlardaki rolleriyle unutulmayan oyuncu Mehtap Anıl'ın cenazesi toprağa verildi.
Hanımın Çiftliği - 21.07.2020
"Çevirdiğim filmlerde sevgi ve şefkat hep hissettiğim duygular oldu"
Usta oyuncu, Orhan Kemal'in "Hanımın Çiftliği", Cengiz Aytmatov'un "Selvi Boylum Al Yazmalım", Halide Edip Adıvar'ın "Sinekli Bakkal", Sait Faik Abasıyanık'ın "Menekşeli Vadi" hikayesinden uyarlanan "Vesikalı Yarim" gibi birçok edebiyat eserinin sinemaya uyarlanışında rol aldığını anlatarak, şunları kaydetti: "Birçok Kerime Nadir eserinde de çok şükür oynadım.
Hanımın Çiftliği - 30.03.2020
Malatya'da alternatif yol tamamlanıyor
Biz geldiğimizde ve yapmış olduğumuz değerlendirmelerde Malatya'nın en büyük probleminin ulaşım ve trafik olduğunu gördük. Diğer taraftan da Yakınca'da yine bir alternatif yol ile birlikte Güney Kuşak yoluna bağlantı düşünüyoruz. Önümüzdeki yıl da Kuzey Kuşak Yolu ile ilgili bu yıl bütün kamulaştırma işlemlerini başlattık. Kuzey Kuşak Yolunun kamulaştırmasını bitirip, gelecek yıl oranın asfaltlama çalışmalarına başlamayı arzu ediyoruz. Karayolları ile yapmış olduğumuz protokol çerçevesi içerisinde yine Kuzey Kuşak Yolunun viyadük diye tabir ettiğimiz Hanımın Çiftliği Viyadüğünün de Karayolları nezdinde yapılması noktasında çalışmalarımız ve girişimlerimiz devam ediyor.
Hanımın Çiftliği - 27.02.2020
Cezaevi firarisi yakalandı
Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği görevlilerince 53 suç kaydı bulunan ve "Bina İçerisinde Muhafaza altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık" suçundan toplamda 23 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan ve 11 Şubat 2020 tarihinde Ankara Çocuk Açık Ceza İnfaz Kurumundan firar ettiği tespit edilen 17 yaşındaki M.Y. isimli şahsın yapılan çalışmalar neticesinde, Malatya'nın Battalgazi ilçesi Hanımın Çiftliği Mahallesinde bir ikamette saklandığı bilgisine ulaşıldı.
Hanımın Çiftliği - 27.02.2020
Malatya'da hakkında 23 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı
Hakkında "bina içerisinde muhafaza altına alınmış eşya hakkında hırsızlık" suçundan toplam 23 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan M.Y, saklandığı Battalgazi ilçesi Hanımın Çiftliği Mahallesi'ndeki ikamete düzenlenen operasyonla yakalandı.
Hanımın Çiftliği - 21.02.2020
Kuzey çevre yolu için toplantı gerçekleştirildi
Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Aydın Doğan ve beraberindeki heyetinde yer aldığı, ayrıca Sayın Valimizin de iştirak ettiği bir toplantı gerçekleştirildiğini söyledi. Gürkan: Sıkıntıları masaya yatırdık Başkan Gürkan yaptığı açıklamada, "Bu toplantıda Kuzey Çevre Yoluyla alakalı neler yapacağımızı, çevre yolunun hangi aşamada olduğu, ödenek, kamulaştırma ve üst yapılar ile ilgili sıkıntıları masaya yatırdık. Bu yıl içerisinde özellikle Ankara yolundan Dilek yoluna kadar olan kısmın açılması ile ilgili yoğun bir çalışma yapılacak. İnşallah yılsonu itibariyle bu mesafeyi bitirmeyi amaçlıyoruz. Şu an itibariyle ayrılan ödeneğin yeterli olmayacağı ve ek ödeneğe ihtiyaç duyulduğu görülmektedir. Onun için önümüzdeki süreçte Ankara'ya gittiğimizde ödeneğin artırılması noktasında girişimlerde bulunacağız. Ayrıca Battalgazi Karakaya Barajı arasındaki yolun Karayollarına devrini gerçekleştirdik. O yolun yapılması, yolla birlikte Hanımın Çiftliği viyadüğünün de kuşak yolu marifeti ile Kuzey Kuşak yoluna bağlanması ve oradaki viyadüğün ihalesinin yapılması noktasında hemfikir olduk.
Hanımın Çiftliği - 25.01.2020
Malatya'da içme suyu kesintisi yapılacak
MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Yeşilyurt ve Battalgazi ilçelerine bağlı, Akpınar, Sancaktar, İsmetiye, Hamidiye, Dabakhane, Yenihamam, Kabaklıbağ, Niyazi, Halfettin, Şifa, Sarıcıoğlu, Beylerbaşı, Şehit Fevzi, İlyas, İskender, Taştepe, Hidayet, Melekbaba, Hanımın Çiftliği, Çavuşoğlu, Salköprü mahallelerinde 25 Ocak 2020 Cumartesi günü 15.
Hanımın Çiftliği - 15.09.2019
"Orhan Kemal'in doğum gününü hiç kutlamadık"
"Ekmek Kavgası", "Hanımın Çiftliği", "Murtaza", "72.
Hanımın Çiftliği - 26.06.2019
Malatya Büyükşehir Belediyesi Ev Sahipliğinde
Başkan Gürkan, "Yerel yönetimler olarak gerekli tedbirleri almamız gerekir. Özellikle Yamaç Mahallesi, Taştepe, Melekbaba, Hanımın Çiftliği, Eski Malatya, Topsöğüt ve diğer ilçelere de sirayet eden bir dağılım eğilimi gördüm.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hanımın Çiftliği Haberleri | Hanımın Çiftliği Haber - Haberler - Sayfa 2 - Hanımın Çiftliği haberleri, son dakika hanımın çiftliği haber ve gelişmeleri burada. 27 Ekim 2020 Tv 2 Yayın Akışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 05:55:57. #1.15#

title