Hangi Ünlü Ne Kadar Sattı

Hangi Ünlü Ne Kadar Sattı

İşte Ünlülerin Bilinmeyen Yönleri... Hangi Ünlünün Kitabı Ne Kadar Sattı?..

Hangi Ünlü Ne Kadar Sattı

İŞTE ÜNLÜLERİN BİLİNMEYEN YÖNLERİ... HANGİ ÜNLÜNÜN KİTABI NE KADAR SATTI?..

Magazin dünyasının birçok ünlü ismi profesyonel yaşamlarındaki deneyimlerini, kişisel hikayelerini, manevi dünyalarını kitaplar üzerinden hayranlarıyla paylaştı. Best seller olamasalar da kitapları çok konuşuldu.

TÜLİN ŞAHİN

İLK KİTABI 7 BASKI YAPTI

İlk kitabı 'Kral Prens ve Fakir'de kadınlara nasıl sağlıklı zayıflayabileceklerini, kendi tecrübelerine dayanarak anlattı. Şahin'in bu kitabı tam 7 baskı yaptı. İkinci kitabı 'Sırlar' ise ünlü mankenin güzellik sırlarını hayranlarıyla paylaştığı bir rehber niteliğindeydi. Her iki kitap da çok sattı.

KEREM ALIŞIK

ŞİİRLERİ ÇOK BEĞENİLİYOR

'Kerem Misali' ve 'Alışık Değilim' adlı iki şiir kitabı yazan Kerem Alışık, şair yönünü dayısı Atilla İlhan'dan aldığını söylüyor. Çektiği aşk acılarını ve mutluluklarını şiirlerinde anlatan Alışık'ın şiirlerini seven, kitaplarını dört gözle bekleyen çok sayıda hayranı bulunuyor.

FERDİ TAYFUR

iKi ROMAN YAZDI

Arabesk müziğin ünlü ismi Ferdi Tayfur, 'Şekerci Çırağı' adını verdiği kitabında kendi hayatını anlattı. Roman olarak kaleme aldığı kitabında çocukluğundan başlayarak yaşadıklarını anlattı. Bu kitabı çok sattı. İlgiden memnun olunca ikinci romanını da yazdı. Yağmur Durunca adlı kitabı sevenleri tarafından kapış kapış satın alındı.

İPEK TUZCUOĞLU

ASK SiiRLERi YAZMAYI SEViYOR

Yazdığı aşk şiirlerini ve güzel sözleri 'Aşkım' adlı bir kitapta topladı. Geçen yıl, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde piyasaya çıkan Tuzcuoğlu'nun kitabında, Rauf Denktaş, Serdar Bilgili, Sinan Çetin, Okan Bayülgen'in de bulunduğu 22 ünlü ismin çektiği 'aşk' temalı fotoğraflar da yer alıyor. İpek, kitaptan kazandığı geliri Türk Kalp Vakfı'na bağışladı.

ZEYNEP MANSUR

KİTAPLARI SATMADI

1999 yılında kaybettiği dedesine ithafen 'Sarı Saçlarımı Kestim' isimli bir şiir kitabı çıkartan şarkıcı Zeynep Mansur, okurlardan beklediği ilgiyi bulamadı. Mansur, şansını bu kez düz yazıda denemek istedi ve 'Platonik Bir Aşk' adlı romanıyla kitap dünyasına yeniden 'merhaba' dedi. Ancak, ikinci kitabının satışı da umduğu gibi olmadı.

SEREN SERENGİL

AiLE SIRLARINI YAZDI

Seren Serengil, "Benim hikayem, anne babası ayrılmış bir çocuğun hikayesi' cümleleriyle başlayan kitabında, 1988 yılında annesiyle birlikte İspanya'da tutuklanmasını ilk kez anlattı. Ünlü yıldız, 'Bu kitap, parçalanmış ailelerin kılavuzu olacak. 'Nefret'ten ders alınacak çok şey var' dedi.

ZERRİN ÖZER

ÇOK KONUŞULDU

Zerrin Özer, tüm anılarını 'Bir Sarışın Küçük Kız' adlı kitapta topladı. Piyasaya çıktığı iki sene evvel büyük yankı uyandıran kitapta, Özer yaşadığı acıları, mutlulukları, aşkları, ailesi ve genç kızlığını karartan tecavüz olayını anlatttı. Ayrıca kitapta ünlü sanatçının bir de mektubu yer alıyor.

ŞEBNEM ÖZUZCAN-bugün

Kaynak: Gecce