Hangi Oyuncu Diziden Ayrıldı

Hangi Oyuncu Diziden Ayrıldı

Avrupa Yakası'ndan Sürpriz Bir Ayrılık Haberi Daha Geldi... Hümeyra ve Vural Çelik'in Ayrılıp Ata Demirer'in Dönüş Yaptığı Diziden Ayrılan Son İsim "Sacit" Rolündeki Tolga Çevik Oldu.

Hangi Oyuncu Diziden Ayrıldı

AVRUPA YAKASI'NDAN SÜRPRİZ BİR AYRILIK HABERİ DAHA GELDİ... HÜMEYRA VE VURAL ÇELİK'İN AYRILIP ATA DEMİRER'İN DÖNÜŞ YAPTIĞI DİZİDEN AYRILAN SON İSİM "SACİT" ROLÜNDEKİ TOLGA ÇEVİK OLDU.


Milliyet'ten Ali Eyüboğlu'nun haberine göre, Tolga Çevik yeni dönemde Komedi Dükkanı'na ağırlık vermek için Avrupa Yakası'yla yollarını ayırdı. Önceki gün bir internet firmasının yeni reklam yıldızının Gülse Birsel ile Özkan Uğur'un olduğuna ilişkin yazı yazmıştım. Yazı çıktıktan sonra bir mail aldım Gülse Birsel'den, reklamın metinlerini kendisinin yazmadığına dair... Bunun üzerine aradığım Gülse Birsel yeni bir haber olarak Tolga Çevik'in ayrıldığını söyledi.


Birsel, "Tolga, yeni dönemde Komedi Dükkanı'na ağırlık vermek istediğini ve ailesine biraz vakit ayırmak istediğini söyledi. Komedi Dükkanı'nın ayrıca turnesi de olacakmış. Bu yoğun trafiğin üstüne bir de Avrupa Yakası zor geleceği için izin istedi. El sıkışarak ayrıldık" dedi. Birsel, çekimleri 12 Eylül'de başlayacak "Avrupa Yakası"nın 24 Eylül'den itibaren ekranda olacağını, sezon başında gidenlerin yerine Ata Demirer'den başka transfer yapmayacaklarını ama ileride diziye sokacağı tek bölümlük karakterlerden tutanları kadrolarına katacaklarını söyledi.

Kaynak: Gecce