'Hangi Kültüre Ne Getirdi?'

'Hangi Kültüre Ne Getirdi?'

Bir İstanbul Masalı Dizisiyle Tanınan Şu Sıralarda Atv'de Yayınlanan 'Benim Annem Bir Melek' Dizisiyle Ekranda Yer Alan Dolunay Soysert, Recep İvedik'i İzleyen 4 Milyon Kişiyi Merak Ediyor.

'Hangi Kültüre Ne Getirdi?'

BİR İSTANBUL MASALI DİZİSİYLE TANINAN ŞU SIRALARDA ATV'DE YAYINLANAN 'BENİM ANNEM BİR MELEK' DİZİSİYLE EKRANDA YER ALAN DOLUNAY SOYSERT, RECEP İVEDİK'İ İZLEYEN 4 MİLYON KİŞİYİ MERAK EDİYOR.

Onu hepimizi ekran başına kilitleyen Bir İstanbul Masalı adlı dizide iki sevgilinin arasına girmeye çalışan Derya rolüyle tanıdık. Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Dolunay Soysert'i bir anda herkes merak etmeye başlamıştı. Güzel oyuncu çok geçmeden yeteneğiyle ve oyunculuğuyla ekranların sevilen ve aranılan yüzü oldu. Amerika'da çeşitli drama okullarında ve aktör stüdyolarında oyunculuk eğitimi alıp üniversite dördüncü sınıfı orada okuyan Soysert şimdiye kadar pek çok dizi, tiyatro ve sinema projesinde yer aldı.

Dolunay Soysert, şu sıralarda atv'de Oya Başar'ın başrolündeki 'Benim Annem Bir Melek' isimli komedi dizisinde rol alıyor.

Star gazetesindeki röportajında son zamanlarda Türk filmlerinin büyük ilgi görmesinden memnunluk duyduğunu belirten Soysert, Recep İvedik'i seyreden 4 milyon kişiyi ise merak ettiğini anlattı: 'Ne güzel, keşke her hafta gösterime daha da çok film girse. Çünkü bir sektörün gelişmesi için iyilerin ve kötülerin olması gerektiğini düşünüyorum. Yani hiç seyretmediğim, seyretmeyi hiç düşünmediğim ve çok öfkelendiğimiz Recep İvedik bile sektör için gerekli. Açıkçası bana hitap etmiyor ve izleyen 4 milyon kişiyi de merak ediyorum. Recep İvedik hangi kültüre ne getirdi? Nerelere hizmet verdi ki bu kadar gişe yaptı? Bunları sorgulamamız lazım.'

Komedi dizisinde yer almasının hüzünlü kadın imajını kırabileceğini belirten Doluyan Soysert, 'Yapımcılar risk almak istemedikleri için bir oyuncuyu farklı yerlerde denemek istemiyor. O yüzden de roller üstümüze yapışıp kalıyor. Oysaki bizim çok geniş bir yelpazemiz var ve onu sunmak istiyoruz. Bu diziyle de bu imajı kırmak ve komedide de oynayabildiğimizi göstermek istedim. Bundan sonra yapımcılar tarafından artık komedide düşünülen bir isim haline gelebilirim' dedi.

Kaynak: Gecce