HANEFİ MAHÇİÇEK HABERLERİ

HANEFİ MAHÇİÇEK HABERLERİ

Hanefi Mahçiçek haber, Hanefi Mahçiçek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hanefi Mahçiçek: Mardin'deki Terör SaldırısıHanefi Mahçiçek 16.3.2017
Hanefi Mahçiçek 14.3.2017
Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor Projesi"
Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz, burada yaptığı konuşmada, projenin 3. yılında olduklarını, on binlerce kitabı öğrencilerle buluşturduğu için Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'e teşekkür ettiğini söyledi.
Hanefi Mahçiçek 13.3.2017
İstiklal Marşı'nın Kabulünün Yıl Dönümü
Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, program sonunda yaptığı konuşmada, öğrencileri sergiledikleri performans dolayısıyla kutlayarak, şunları kaydetti: "Milli tarihimizi milli kültürümüzü, istiklal marşımızı, istiklal şairimizi bu maneviyatı günümüze taşıdılar, gençlerimizle buluşturdular. Bu bizim en büyük zenginliğimiz bu tür milli manevi günlerde milli şahsiyetlerin anılması elbette toplumların, toplumsal belleklerinin oluşumunda çok önemli bir husustur. Milletçe günümüzde buna çok ihtiyacımız vardır. Memleketin birliği bütünlüğü ve toplumun harcı olan bu tür manevi dinamikleri sürekli canlı tutulması gerekiyor." Programa, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İl Jandarma Komutanı Timuçin Alper, İl emniyet Müdürü Doğan İnci, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve il genelindeki gaziler ve öğrenciler katıldı.
Hanefi Mahçiçek 11.3.2017
Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Açıklaması
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof.
Hanefi Mahçiçek 9.3.2017
Kahramanmaraş'ta "Kariyer Günleri"
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek "Kariyer Günleri" kapsamında öğrencilerle bir araya geldi.
Hanefi Mahçiçek 8.3.2017
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, programda yaptığı konuşmada, bir gün değil her gün kadınların yanında olduklarını söyledi.
Hanefi Mahçiçek 7.3.2017
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Hanefi Mahçiçek: Kahramanmaraş'ta Toplu Nikah TöreniHanefi Mahçiçek 14.2.2017
Hanefi Mahçiçek 14.2.2017
Kahramanmaraş'ta Toplu Nikah Töreni
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Nikah Sarayı'nın bulunduğu Atatürk Parkı'ndaki toplu nikah töreninde yaptığı konuşmada, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeni ile yeni evlenecek çiftleri bir araya getirmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Hanefi Mahçiçek: Dha Yurt Bülteni - 1Hanefi Mahçiçek 10.2.2017
Hanefi Mahçiçek 31.1.2017
Kahramanmaraş'tan Suriye'deki İhtiyaç Sahiplerine Yardım
İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Necip Fazıl Kültür Merkezi'ndeki törende, Türkiye'nin 3 milyon sığınmacıyı bağrına bastığını söyledi.
Hanefi Mahçiçek: Dha İstanbul Bülteni - 3Hanefi Mahçiçek 24.1.2017
Hanefi Mahçiçek 24.1.2017
İstiklalden İstikbale 12 Şubat Kahramanmaraş Destanı" Tanıtıldı
Grand Cevahir'de gerçekleşen etkinlikte konuşan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, proje ile Kurtuluş Savaşı sırasındaki "Maraş Milli Mücadelesi"ni yeni nesillere anlatmak istediklerini söyledi.
Hanefi Mahçiçek 24.1.2017
Kahramanmaraş Destanı'nı Öğrencilere Anlatacak Film Tanıtıldı
OYUNCULAR TANITIM TOPLANTISINDA Şişli'de bir otelde düzenlenen basın toplantısına 12 Şubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile yönetmen Turan Haste, oyuncular Serdar Gökhan ve Kemal Denizci katıldı.
Hanefi Mahçiçek 11.1.2017
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentte görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.
Hanefi Mahçiçek 5.1.2017
Kahramanmaraş'tan Suriye'ye 47 Tırlık Yardım Konvoyu
Programa katılan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Hayrat İnsani Yardım Derneği Genel Sekreteri Cemil Bayındır, Hayrat İnsani Yardım Derneği Bölge Temsilcisi Ubeyd Köşker, Hayrat Vakfı İl Temsilcisi Feridun Işıklı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Suriyeli öğrenci ve aileler ellerindeki Türk bayraklarıyla konvoyu uğurladı.
Hanefi Mahçiçek 5.1.2017
5. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, kendisinin de bir İmam Hatip Lisesi mezunu olduğunu ve üniversiteye başladığı zamanlarda bunun bir ayrıcalık olduğunu anladığını söyledi.
Hanefi Mahçiçek 15.12.2016
Mahçiçek: "Büyük Türkiye İçin Mücadelemizi Devam Ettireceğiz"
Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Başkanlık sistemine ilişkin değişikliğin yapıldığı, devletin demokratik dönüşümünün hayata geçirildiği, iç meselelerin tümünün toplumsal talepler doğrultusunda çözüldüğü, askeri, mali, siyasi ve sosyal reformların tamamlandığı,...
Şu an buradasınız: Hanefi Mahçiçek Haberleri | Hanefi Mahçiçek Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Hanefi Mahçiçek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hanefi Mahçiçek kimdir, hayatı ve biyografisi. Torunlarını Okutmak İçin Başbakandan İstediği İneğine Kavuştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 23:14:46. #1.15#
title