HANEFİ MAHÇİÇEK HABERLERİ

HANEFİ MAHÇİÇEK HABERLERİ

Hanefi Mahçiçek haber, Hanefi Mahçiçek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hanefi Mahçiçek 26.12.2017
Dha Yurt Bülteni-18
2016 yılı sonundaki 33 milyar dolarlık işlem hacmini bu sene sonunda 40 milyar dolar olarak hedeflediklerini ve bugün itibariyle 39 milyarın üzerinde olduklarını belirten Yıldırım, şunları söyledi: "2017'de Türkiye ekonomisi kabaca yüzde 6.5-7 gibi büyürken, Türkiye ihracatı yüzde 11.1 büyüdü. Türkiye Eximbank da 2017'de desteğini yüzde 16-17 artırarak 40 milyar dolarak yaklaşmış oluyor, 33 milyar doları 40 milyar dolara çıkarmış oluyor. Biz, 2016 sonu itibariyle Türkiye ihracatına yüzde 23 destek veriyorduk. Şimdi geldiğimiz 39 milyar dolarlık bir destekle Türkiye ihracatının yüzde 25'ini destekler hale geldik ve önümüzdeki yıl için kendimize 46 milyar dolarlık ve ihracatta Türkiye'nin yüzde 27'sine destek verecek bir hedef koyduk. İnşallah o hedefi hep beraber yakalayacağız. 2017 yılında biz Türk Eximbank'ı tamamen dönüştürdük. Daha önce sadece bankalardan teminat mektubu getirilerek çalışan bir Eximbank, sadece eline teminat mektubu alanların girebildiği Eximbank artık ihracatçılarımızla doğrudan çalışabilir bir banka haline gelmiştir Haziran 2017'den bu yana." AKBEN:   2018'DEN ÇOK UMUTLUYUZ BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben ise BDDK'nın denetlediği 52 bankadan biri olan Türk Eximbank'ın son dönemlerde ihracatın gelişmesinde çok önemli katkılar sağladığını söyledi. Akben, şöyle devam etti: "Türkiye'nin ihracat rakamları 150 milyar doların üzerinde gerçekleşecek bu sene inşallah. Bankacılıktaki kredi hacmi yüzde 22'ler civarında belki biraz daha yukarıda gerçekleşecek. Büyüme geçen seneye göre çok ciddi boyutlara geldi. 2018'den de bu yüzden çok umutluyuz, 2018 Türkiye açısından çok önemli olacak. Şimdi hazine destekli KGF kredileri önemli biliyorsunuz, bu sene camsuyu şeklinde demeyelim de çok önemli katkı sağladı. 2018'de de inşallah bunların devamını göreceğiz." FAİZ ORANLARINI DEĞERLENDİRDİ Açılıştan sonra gazetecilerin sorularını değerlendiren BDDK başkanı Mehmet Ali Akben, faiz oranlarıyla ilgili bir soru üzerine şunları söyledi: "Maliyet tabii ki önemli bir husus. Enflasyon, biliyorsunuz faiz oranları, bunların yüksekliği yeni yatırımlar açısından önemli hususlar. İnşallah buralarda da hem Merkez Bankamızın hem diğer ekonomiyle ilgili kuruluşların çalışmaları inşallah bu 2 oranda da aşağıya doğru bir 2018'de bir ivme, bir potansiyel göreceğiz. Kurlarda inşallah daha istikrarlı bir seviye. Bu üçlü bizim için, ülkemiz açısından çok önem arz ediyor. İnşallah bunlarda da aşağıya doğru bir ivmeyle daha da iyi bir atılım, yüzde 11'ler çıktı biliyorsunuz büyüme. İnşallah 2018'de de böyle dünya ölçeğinde önemli büyüme gösteren ülkelerden biri olacağız." KMTSO'daki Türk Eximbank'ın irtibat bürosunun açılış törenine; Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İmran Kılıç, Nursel Reyhanlıoğlu, BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, siyasi parti temsilcileri, banka müdürleri ve iş adamları katıldı.
Hanefi Mahçiçek: Kahramanmaraş Şehidini UğurladıHanefi Mahçiçek 26.12.2017
Hanefi Mahçiçek 26.12.2017
Kahramanmaraş Şehidini Uğurladı
Şehit Hüseyin Çam'ın cenazesine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Vali Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Garnizon Komutanı Albay Adnan Köşker, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, İl Jandarma Komutanı Albay Cafer Öz, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir ile diğer ilgililer ve çok sayıda mahalleli katıldı.
Hanefi Mahçiçek 25.12.2017
Hakkari'deki Terör Saldırısı
Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığındaki törenin ardından askeri uçakla Kahramanmaraş'a getirilen Çam'ın naaşını, havalimanında ailesi, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Garnizon Komutanı Albay Adnan Köşker, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, İl Jandarma Komutanı Albay Cafer Öz, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir ile diğer ilgililer karşıladı.
Hanefi Mahçiçek 14.12.2017
Mevlana'nın 744. Vuslat Yıl Dönümü
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Mevlana'nın 744. vuslat yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
Hanefi Mahçiçek: Yatırım ve Türk Malı HaftasıHanefi Mahçiçek 11.12.2017
Hanefi Mahçiçek: 10 Aralık İnsan Hakları GünüHanefi Mahçiçek 9.12.2017
Hanefi Mahçiçek 25.11.2017
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'in de katıldığı etkinlikte katılımcılar, mavi ve turuncu boyalarla "Kadına şiddete dur de" yazılı panoya ellerini bastı, gökyüzüne balon uçurdu.
Hanefi Mahçiçek 25.11.2017
Kahramanmaraş Belediye Başkanı: Eşine Zulmeden Erkeğin Allah Belasını Versin
'Kadına Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma Günü' nedeniyle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında kadınlar Atatürk Meydanı'nda bir araya geldi. Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, STK temsilcileri ve kadınların katılımıyla gerçekleşen programa gelenlere mor ve turuncu kurdeleler ile şiddete karşı çeşitli ifadelerin yer aldığı rozetler takıldı.
Hanefi Mahçiçek 25.11.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Kadına Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma Günü nedeniyle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında kadınlar Atatürk Meydanı'nda bir araya geldi. Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, STK temsilcileri ve kadınların katılımıyla gerçekleşen programa gelenlere mor ve turuncu kurdeleler ile şiddete karşı çeşitli ifadelerin yer aldığı rozetler takıldı.
Hanefi Mahçiçek: Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor ProjesiHanefi Mahçiçek 17.11.2017
Hanefi Mahçiçek: Onikişubat'a Sosyal Etkinlik MerkeziHanefi Mahçiçek 15.11.2017
Hanefi Mahçiçek 11.11.2017
Kahramanmaraş'ın Tapu Sorunu Çözüme Kavuşuyor
Güvenç, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve Kahramanmaraş Defterdarı Mehmet Çoban, Milli Emlak Müdürü Aydın Menek ve teknisyenler ile bir araya geldi.
Hanefi Mahçiçek 1.11.2017
Belediyeden Spor Kulüplerine Malzeme Yardımı
Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Hürriyet Mahallesi'ndeki Onikişubat Belediyesi spor salonunda düzenlenen törende yaptığı konuşmada sporu tabana yaymayı hedeflediklerini söyledi.
Hanefi Mahçiçek 28.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Törene, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Albay Cafer Öz, İl Emniyet Müdürü Doğan İnce, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, vali yardımcıları, kurum müdürleri, askeri erkan ve vatandaşlar katıldı.
Hanefi Mahçiçek 28.10.2017
Kahramanmaraş'ta Kesintisiz 18 Kilometre Bisiklet Yolu
TÜRKİYE'nin kesintisiz en uzun bisiklet ve yürüyüş yolu Kahramanmaraş'ta merkez Onikişubat İlçe Belediyesi tarafından açıldı. Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, bazı şehirlerde bulunan bisiklet yollarının cadde ve sokaklar nedeniyle kesildiğini ancak gidiş-geliş kesintisiz 18 kilometre parkura sahip olan, bunun yanında kafeterya ve çocuk parkı da bulunan Onikişubat Bisiklet ve Yürüyüş Yolu'nun Türkiye'de bir ilk olduğunu söyledi.
Hanefi Mahçiçek 28.10.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Görüntü Dökümü: ------------------------- Tahtalı 2365 metre yazısı detay Turistler detay Gün batımını izleyen bayan detay Olympos Teleferik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatih Koyuncu röportaj Rus çift gün batımı selfisi detayı Olympos Teleferik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatih Koyuncu röportaj Gün batımını izleyen bayanlar detay Olympos Teleferik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatih Koyuncu röportaj Günbatımı güneşten detay 41.7 MB /// 01.18"  HABER- KAMERA: Levent YENİGÜN/KEMER (Antalya), ================================================= (ÖZEL)  5) KAHRAMANMARAŞ'TA KESİNTİSİZ 18 KİLOMETRE BİSİKLET YOLU TÜRKİYE'nin kesintisiz en uzun bisiklet ve yürüyüş yolu Kahramanmaraş'ta merkez Onikişubat İlçe Belediyesi tarafından açıldı. Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, bazı şehirlerde bulunan bisiklet yollarının cadde ve sokaklar nedeniyle kesildiğini ancak gidiş-geliş kesintisiz 18 kilometre parkura sahip olan, bunun yanında kafeterya ve çocuk parkı da bulunan Onikişubat Bisiklet ve Yürüyüş Yolu'nun Türkiye'de bir ilk olduğunu söyledi.
Hanefi Mahçiçek 26.10.2017
Avrupa'nın En Büyük Havuzunu Kahramanmaraş'a Yapıyoruz"
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, yaptığı açıklamada, projenin en önemli fonksiyonu olan havuz kısmının yapımı ve buranın teknofizik olarak temizlenmesiyle ilgili dünyanın en büyüğü Şilili firma yetkilleriyle görüşme yaptıklarını söyledi.
Hanefi Mahçiçek 9.10.2017
Kahramanmaraş Adliyesinde Aşure İkramı
"Fitne çıkartılarak bir birine düşürülmeye çalışılmakta" Yazıcı, bugün de içinde bulundukları coğrafyada yüzyıllar öncesinde olduğu gibi özellikle Müslümanlar arasında fitne çıkartılarak insanların birbirine düşürülmeye çalışıldığını dile getirerek, şunları kaydetti: "Bizlere düşen bir daha böyle olayların yaşanmaması adına, oynanan bu kanlı oyunu fark ederek tüm kesimler ortak birbirimize daha çok sarılmak ve kaynaşmak olmalıdır. Zaman ufak görüş ayrılıklarını büyütmek ve uzatmak zamanı değil tam aksine Müslümanların kendi içlerinde hoşgörü ve uzlaşmanın en yoğun olması gereken bir zamandır. Kahramanmaraş Adliye camiamız olarak aşure etkinliğimiz ile ülkemiz ve tüm coğrafyamızda birlik ve beraberliğimizin önemine vurgu yapmak istedik." Konuşmanın ardından bahçede kurulan kazanlardan Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Başsavcı İlker Yazıcı, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ile protokol üyeleri tarafından aşure ikram edildi.
Hanefi Mahçiçek: Mahçiçek: 'Bu Ülkeyi Kimse Tutamaz'Hanefi Mahçiçek 5.10.2017
Hanefi Mahçiçek 6.9.2017
Sulama Kanalı Boyuna Bisiklet ve Yürüyüş Yolu
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sportif aktiviteler kapsamında planladıkları projenin yakın zamanda açılışını gerçekleştireceklerini söyledi.
Hanefi Mahçiçek 27.8.2017
Afşin Eshab-ı Kehf Kültür ve Karakucak Güreş Festivali
Festivale, Kaymakam Ali Edip Budan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, dünya ve Avrupa şampiyonu güreşçi Harun Doğan ile çok sayıda güreşsever katıldı.
Hanefi Mahçiçek 20.8.2017
Piri Reis Yüzme Havuzu Hizmete Açıldı
Okul, Bilgi Kültür Evleri ve yüzme havuzları gibi tesislerin çocukların daha iyi yetişmelerine yardımcı olacağını hatırlatan Kaynak, şunları kaydetti: "Çocuklarımız için tüm belediyelerimiz tarafından yapılan tesislerin açılmasına şahit olmak beni mutlu ediyor. Bütün bu hizmetleri yaparken, hangi problemlerle uğraştığımızı unutmamamız lazım. İki gün önce Almanya Dışişleri bakanının söylediğini duymuşsunuzdur. Ne diyor 'Biz Türkiye'ye ders vereceğiz, ama işgal etmeyeceğiz.' Senin haddine mi? Türkiye'yi işgal etmek. Türkiye aç yaşar açık yaşar ama asla özgürlüğünden taviz vermez. Türk milleti vatanının her bir karışını namusu bilir. Biz asla ve asla korkmayız. Asla bu tehditlere pabuç bırakmayız." Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ise görevle geldikleri günden buna yana insanların yaşam şartları daha iyi sürdürmeleri için gece gündüz çalıştıklarını dile getirdi.
Hanefi Mahçiçek: Batman'daki Terör OperasyonuHanefi Mahçiçek 12.8.2017
Hanefi Mahçiçek 17.7.2017
Dha Yurt Bülteni - 15
Dün başlayan Demokrasi Nöbeti bugün de devam etti. Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, daire amirleri, sivil toplum örgütü temsilcilerinin de yer aldığı Demokrasi Nöbeti'ne 7'den 70'e her yaştan binlerce insan katıldı.
Hanefi Mahçiçek: Kahramanmaraş'ta Demokrasi NöbetiHanefi Mahçiçek 17.7.2017
Hanefi Mahçiçek: Kahramanmaraş'ta Demokrasi NöbetiHanefi Mahçiçek 16.7.2017
Hanefi Mahçiçek 16.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Demokrasi nöbetine Vali Vahdettin Özkan, Garnizon Komutanı Albay Adnan Köşker, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Albay Timuçin Alper, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 2.
Hanefi Mahçiçek 16.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Yürüyüşe, Vali Vahdettin Özkan, Garnizon Komutanı Albay Adnan Köşker, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Albay Timuçin Alper, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 2.
Şu an buradasınız: Hanefi Mahçiçek Haberleri | Hanefi Mahçiçek Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Hanefi Mahçiçek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hanefi Mahçiçek kimdir, hayatı ve biyografisi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 23:30:36. #1.15#
title