HANEFİ MAHÇİÇEK HABERLERİ

HANEFİ MAHÇİÇEK HABERLERİ

Hanefi Mahçiçek haber, Hanefi Mahçiçek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hanefi Mahçiçek 2.10.2018
Kahramanmaraş Adliyesi'nde Aşure İkramı
Muharrem ayında birçok önemli olayın meydana geldiğini dile getiren Yazıcı, şunları kaydetti: "Bu ay, Hz. Peygamber'in torunu Hz. Hüseyin'in ve çoğu Ehl-i Beyt mensubu 70'den fazla insanın siyasi ihtiraslar uğruna Kerbela'da şehit edilmesi nedeniyle Müslümanların ortak hafızasında büyük bir acının tarihidir. Kerbela'da acımasızca şehit edilen Hz. Hüseyin ve arkadaşları, bu hadisedeki asil duruşları ve haksızlıklar karşısındaki onurlu mücadeleleri ile yüreğinde hak ve adalet duygusu bulunan bütün insanlığın gönüllerinde taht kurmuş, ona ve yakınlarına bu zulmü reva görenler ise insanlığın ortak vicdanında mahkum edilmiştir." Konuşmanın ardından bahçede kurulan kazanlardan Başsavcı İlker Yazıcı, Adalet Komisyon Başkanı Ahmet Şeker, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ile protokol üyeleri tarafından aşure ikram edildi.
Hanefi Mahçiçek 23.9.2018
20. Geleneksel Bertiz Boyalı Kısa Şalvar Güreş Festivali
Festivali, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile vatandaşlar da takip etti.
Hanefi Mahçiçek 16.9.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Kafkas Derneğini Ziyaret Etti
Ünal, beraberinde AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ile Onikişubat ilçesindeki Kafkas Kültür Derneğini ziyaret etti.
Hanefi Mahçiçek 16.9.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Açıklaması
Yeni dünya düzeninde gençlerin rakiplerinin yanı başında olmadığını vurgulayan Ünal, şunları söyledi: "Gençler, birbirinizle rekabet etmek için değil başka ülkelerin gençleriyle rekabet etmek için kendinizi yetiştirmek durumundasınız. Artık yeni dünyada rakibiniz yanı başınızdaki değil. Rakibiniz diğer ülkelerin gençleri. Çünkü geleceğin dünyasında ayakta kalmamız için sizin bugün aldığınız eğitiminiz belirleyici oluyor. Yani 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini cumhurbaşkanımız sizin için koydu. Bu ülke eğer 2053'te 2071'de ayakta olacaksa ve nasıl ki sizler bizim çocuklarımızsanız, sizin çocuklarınızda sizden bu ülkeyi emanet alacaksa sizlerin 2053'e 2071'e o günün hedeflerine göre yetişmeniz gerekiyor. O yüzden bu kadar çaba sarf ediyoruz, bu mücadeleyi kavgayı veriyoruz. O yüzden 15 Temmuz'da çıplak ellerimizle sokaklara dökülüyoruz. Mücadele ve dert neyin derdi, istikbalimizi ve istiklalimizi koruma mücadelesidir. Ancak sizin sayenizde biz istiklalimizi koruyabiliriz ve bir istikbalimiz olabilir." Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ise belediye olarak eğitim alanında önemli hizmetler yaptıklarını dile getirdi.
Hanefi Mahçiçek 3.9.2018
Onikişubat Belediyesinden Yeni Üniversite Öğrencilerine Karşılama
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, gazetecilere yaptığı açıklamasında, üniversite kayıt işlemlerinin başladığını ve kayıt yaptırmaya gelen öğrencilere hoş geldiğiniz demek için burada olduklarını söyledi.
Hanefi Mahçiçek 2.9.2018
Afşin Karakucak Güreş Festivali
Festivale, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Güreşçiler Harun Doğan, Şeref Eroğlu, kamu ve kurum amirleri, siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda güreş sever katıldı.
Hanefi Mahçiçek 12.8.2018
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir Açıklaması
Kongreye, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, KSÜ Rektörü Prof.
Hanefi Mahçiçek 11.8.2018
Kahramanmaraş'ta Doğal Yaşam Parkı Açıldı
Açılışa katılan AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, İmran Kılıç, Habibe Öçal, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu ve diğer ilgililer törenin ardından yöresel oyuncaklara bindi.
Hanefi Mahçiçek 15.7.2018
Onikişubat Belediyesi 15 Temmuz Ruhunu Yeniden Yaşattı
Piazza Alışveriş Merkezi'ndeki serginin açılışına AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, AK Parti Onikişubat İlçe Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil ve vatandaşlar katıldı.
Hanefi Mahçiçek 14.7.2018
15 Temmuz Fotoğrafları Gazi Milletvekili Öçal'ı Duygulandırdı
Kahramanmaraşlıların büyük ilgi gösterdiği serginin açılışı, 15 Temmuz gazisi ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel tarafından yapıldı.
Hanefi Mahçiçek 13.7.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne Doğru
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, "Bu ülkenin bayrağı inmeyecek, ezanı dinmeyecektir" dedi.
Hanefi Mahçiçek 7.7.2018
AK Parti Sözcüsü Ünal'ın Acı Günü
Ulu Cami'de öğle vakti kılınan cenaze namazına Mahir Ünal, Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, İl Jandarma Komutanı Albay Cafer Öz, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, merkez Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof.
Hanefi Mahçiçek 2.7.2018
Şehit Uzman Çavuş Son Yolcuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine katılan Vali Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 2. Ordu Harekat Kurmay Yarbaşkanı Tuğgeneral Hançeri Sayat, Kahramanmaraş Garnizon Komutanı Albay Adnan Köşker, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Celalettin Güvenç, Ahmet Özdemir, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, şehidin annesi Ayşe ve babası Mehmet İmalı'ya taziyelerini iletti.
Hanefi Mahçiçek 30.6.2018
Kandil'e Yapılan Operasyonlar Bizi Fazlasıyla Mutlu Etmiştir"
Bir şehit babasının, "Evlatsız yaşanabilir ama vatansız asla" sözünü aktardığında her şeyin dile getirilmiş olduğunu ifade eden Işık, şunları kaydetti: "Sürekli dile getirdiğimiz, bir idam yasası ve Kandil'e bir an önce operasyon düzenlenmesiydi. Kandil operasyonu gerçekleştirildi. Bundan dolayı Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederiz. Kandil operasyonları şehit ailelerimizi ve gazilerimizi son derece mutlu etmiştir. Her ne kadar eli kanlı bebek katili terör örgütünün siyasi uzantısı bir şekilde Meclis'e sokulsa da bu bizi incitse de Kandil'e yapılan operasyonlar bizi fazlasıyla mutlu etmiştir. İdam yasasının biran önce Meclis'e gelip burada da Cumhurbaşkanımızın da desteğiyle idam yasasının yeniden çıkartılmasını istiyoruz. Onlar orada sıcak yemeklerini yerken bizler burada şehit aileleri ve gaziler olarak kan ağlıyoruz. Bir an önce idam yasası gelsin ve onlara da gereği yapılsın istiyoruz." Derneğin Kahramanmaraş Şube Başkanı Yunus Karaman'ın da konuşma yaptığı programa şehit yakınları ve gaziler ile Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve davetliler katıldı.
Hanefi Mahçiçek 24.6.2018
Milletimizin Kararı da Bizim Başımız Gözümüz Üzerinedir"
Ünal, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, merkez Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti milletvekili adayları Ahmet Özdemir ve Cihat Sezal ile geldiği Doğukent Mahallesi'ndeki Yaşar Gölcü İlkokulundaki 2072 numaralı sandıkta oyunu kullandı.
Hanefi Mahçiçek 22.6.2018
Siyasi Uzantılarını Gönderip Terörle Mücadeleyi Zaafa Uğratmak İstiyor"
Mahir Ünal, daha sonra AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ile Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti ve Kapalı Çarşı'da bakır kapları kalaylayan ustaları izledi.
Hanefi Mahçiçek 16.6.2018
Mahir Ünal: Cumhurbaşkanımızın Birinci Turda Seçilmesiyle İlgili Herhangi Bir Sorun Yok
Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta sivil toplum kuruluşlarını (STK) ziyaret etti. Sırasıyla İlim yayma Cemiyeti, Merdan Derneği, Hayrat Vakfı, İhya Vakfı ve KAMİMDER'i ziyaret eden Ünal, STK'ların yönetimi ve üyeleriyle bayramlaştı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici'nin de eşlik ettiği bayram ziyaretlerinin ardından seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Mahir Ünal, 16 Nisan'da yapılan referandumla milletin sistem değişikliğinden yana karar verdiğini hatırlattı.
Hanefi Mahçiçek 16.6.2018
Kahramanmaraş Mahir Ünal Cumhurbaşkanımızın Birinci Turda Seçilmesiyle İlgili Herhangi Bir Sorun Yok
Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta sivil toplum kuruluşlarını (STK) ziyaret etti. Sırasıyla İlim yayma Cemiyeti, Merdan Derneği, Hayrat Vakfı, İhya Vakfı ve KAMİMDER'i ziyaret eden Ünal, STK'ların yönetimi ve üyeleriyle bayramlaştı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici'nin de eşlik ettiği bayram ziyaretlerinin ardından seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Mahir Ünal, 16 Nisan'da yapılan referandumla milletin sistem değişikliğinden yana karar verdiğini hatırlattı.
Hanefi Mahçiçek 6.6.2018
Ak Partili Ünal: 24 Haziran'da Şahlanış Dönemi Başlıyor
Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta partisinin Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği iftara katıldı. Hanefi Mahçiçek Stadyumu'nda AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri, milletvekili adayları ile çok sayıda vatandaşın katıldığı davette konuşan Mahir Ünal, AK Parti'nin 2002'de iktidara geldiğinde sistemin değişmesi gerektiğini söylediklerini belirtti.
Hanefi Mahçiçek 6.6.2018
24 Haziran'da Şahlanış ve Yükseliş Dönemi Başlayacak"
Ünal, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatınca Hanefi Mahçiçek Stadyumu'nda verilen iftarda yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinin AK Parti teşkilatları için kritik bir seçim olduğunu ifade etti.
Hanefi Mahçiçek 4.6.2018
Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor" Projesi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, proje başladığında hedeflerinin 1,5 milyon okuma oranına ulaşmak olduğunu ancak bu hedefi aştıklarını ve 1 milyon 660 bin okuma oranına ulaştıklarını kaydetti.
Hanefi Mahçiçek 2.6.2018
Dha Yurt Bülteni - 18
AK PARTİLİ ÜNAL: EN İYİ SAĞLIK, EĞİTİM VE TURİZM ALTYAPISINA SAHİBİZ (3)AÇILIŞLAR YAPIP, İFTARA KATILDIAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta merkez Onikişubat İlçe Belediyesi tarafından yaptırılan Memur ve İşçi Emeklileri Okuma Salonu ile Şehit İlhan...
Hanefi Mahçiçek 2.6.2018
Görüntülü ) Ak Partili Ünal: En İyi Sağlık, Eğitim ve Turizm Altyapısına Sahibiz (3)
AÇILIŞLAR YAPIP, İFTARA KATILDIAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta merkez Onikişubat İlçe Belediyesi tarafından yaptırılan Memur ve İşçi Emeklileri Okuma Salonu ile Şehit İlhan Güleç Bilgi ve Kültür Evi'nin açılışını gerçekleştirdi.
Hanefi Mahçiçek 2.6.2018
24 Haziran'da Bu Milletin Geleceği İçin Bir Tokat Atacağız"
Mahir Ünal, daha sonra vatandaşlarla sohbet ederek, hatıra fotoğrafı da çektirdi. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ünal'a fincan takımı hediye etti.
Hanefi Mahçiçek 2.6.2018
Ünal: "Toplumun Zenginleşmesi, Özgürleşmesi İçin Çok Önemli Çalışmalar Yaptık"
Ünal, beraberindeki Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel ile birlikte Alparslan Türkeş Bulvarı'ndaki esnafı ziyaret etti.
Hanefi Mahçiçek 2.6.2018
Faizleri Aşağıya Çeken Biziz"
Saadet Güleç, oğlunun adının kültürevine verilmesinden dolayı Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'e teşekkür etti.
Hanefi Mahçiçek 2.6.2018
Toplumun Zenginleşmesi, Özgürleşmesi İçin Çok Önemli Çalışmalar Yaptık"
Ünal, beraberindeki Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel ile birlikte Alparslan Türkeş Bulvarı'ndaki esnafı ziyaret etti.
Şu an buradasınız: Hanefi Mahçiçek Haberleri | Hanefi Mahçiçek Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Hanefi Mahçiçek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hanefi Mahçiçek kimdir, hayatı ve biyografisi. Kahramanmaraş, Expo ile 56 Ülkeyi Ağırlayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.8.2020 13:11:54. #1.15#
title