HANEFİ MAHÇİÇEK HABERLERİ

HANEFİ MAHÇİÇEK HABERLERİ

Hanefi Mahçiçek haber, Hanefi Mahçiçek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hanefi Mahçiçek 5.11.2019
Kahramanmaraş'ta Necip Fazıl'ın eserlerinden oluşan konser verildi
Programa Anadolu Mektebi Yürütme Başkanı Sami Güçlü, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Burhanettin Dönmez, Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcıları Necmettin Akben ve Ömer Faruk Belviranlı, İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve diğer ilgiler katıldı.
Hanefi Mahçiçek 26.10.2019
Kahramanmaraş'ın "EXPO 2023" fırsatı
Briercliffe, Kahramanmaraş halkının da bu kazanımların bilincinde olması gerektiğini dile getirerek, şunları kaydetti: "Gerçekten Kahramanmaraş şehri, EXPO ile bambaşka bir fırsat yakaladı. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmek ve şehrin gelişimine katkıda bulunmak için herkesin bu farkındalığı yaşaması gerekiyor. Çünkü şehrin ekonomik olarak, finansal olarak gelişmesinde, şehrin tüm dünyada duyulmasında bu büyük bir şanstır. Bu etkinliği birçok il yapmak istiyor ve Kahramanmaraş şanslı olanlardan birisi. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek bu fırsatı gördü ve değerlendirmek için çok büyük bir çaba harcadı.
Hanefi Mahçiçek: Kahramanmaraş EXPO 2023'e hazırlanıyorHanefi Mahçiçek 22.10.2019
Hanefi Mahçiçek 22.10.2019
"EXPO, Türkiye'nin çok önemli bir dönüm noktası olacak"
EXPO'nun şehre çok büyük değer katacağına işaret eden Briercliffe, şöyle konuştu: "Şehrin insanları bu alanı ziyaret ettiğinde eşsiz tecrübelerle karşılaşacak. Ayrıca ülkedeki bahçecilik endüstrisinin de gelişimine katkıda bulunacak EXPO için Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, dünyanın farklı şehirlerini bizimle gezip gördü.
Hanefi Mahçiçek 15.9.2019
"İEF, Kahramanmaraş'ın tanıtılmasına katkı sağladı"
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek de İEF'nin hem şehirlerinin hem de ilçelerinin tanıtımı için çok faydalı olduğunu ifade etti.
Hanefi Mahçiçek 14.7.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Memleketin birliği ve bütünlüğü için şehadet şerbetini içen fedakar insanlar sayesinde 15 Temmuz'da demokrasiye, milli birliğe yönelen hain darbe girişiminin önlendiğine dikkati çeken Özkan, şöyle devam etti: "15 Temmuz, kamu ve güvenlik bürokrasisi başta olmak üzere devletin değişik kurumlarında tiyatral olarak rol alan FETÖ'nün elemanları tarafından insanlarımıza, medeniyetimize saldırının adıdır. Bunun ortaya çıkmasıyla Türk milleti bütün fertleriyle topyekun buna 'Dur' demiştir. Bunu lanetlemiş ve tükürüğüyle adeta boğmuştur. Bu tür durumlara karşı insanlarımızın uyanık olması gerekiyor. Türk milleti, tarihinde bütün girişimlere karşı uyanık olmuştur ve yüksek derecede bir refleks göstermiştir." Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Cafer Öz, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay da katıldı.
Hanefi Mahçiçek 13.7.2019
AA fotoğraflarıyla "15 Temmuz" sergisi
Onikişubat Belediyesi tarafından düzenlenen sergi, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı, Basın İlan Kurumu (BİK) Kahramanmaraş Şube Müdürü Abid Vanlı, gazeteci Mustafa Nuri Şirin, Kahramanmaraş Kunduracılar Odası Başkanı Ali Köfte ve belediye meclis üyelerinin katıldığı törenle açıldı.
Hanefi Mahçiçek: EXPO 2023 hazırlıklarıHanefi Mahçiçek 7.7.2019
Hanefi Mahçiçek 7.7.2019
Kahramanmaraş'ta EXPO 2023 hazırlıkları
"Türkiye'de ilk defa olan projeler serpiştirdik" Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş'ı hem ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmak hem de turizm, ekonomi ve tanıtımı kapsayacak bir proje üretmek üzere yola çıktıklarını söyledi.
Hanefi Mahçiçek: Yeni sezon öncesi yetenek avıHanefi Mahçiçek 4.7.2019
Hanefi Mahçiçek 4.6.2019
Mahir Ünal'dan şehit ailesine taziye ziyareti
Ünal, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Habibe Öçal ve Mehmet Cihad Sezal, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, merkez Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve diğer ilgililerle, şehidin Türkoğlu ilçesindeki ailesini ziyaret etti.
Hanefi Mahçiçek 4.6.2019
Mahir Ünal'dan şehit ailesine taziye ziyareti
Ünal, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Habibe Öçal ve Mehmet Cihad Sezal, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, merkez Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve diğer ilgililerle, şehidin Türkoğlu ilçesindeki ailesini ziyaret etti.
Hanefi Mahçiçek 4.6.2019
"Ortak canlı yayın, bayramdan sonra"
Ünal, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, Habibe Öçal, İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, merkez Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve kent protokolünün katılımıyla valilik önündeki resmi bayramlaşma törenine düzenlendi.
Hanefi Mahçiçek 30.5.2019
Hakurk'a "Pençe" harekatı
Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığındaki törenin ardından Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait uçakla Kahramanmaraş Havalimanı'na getirilen 28 yaşında şehit Taşhan'ın Türk bayrağına sarılı naaşını, şehidin annesi Ayşe ve babası Halis Taşhan ile Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Bayram Öz, Garnizon Komutanı Albay Adnan Köşker, İl Jandarma Komutanı Albay Cafer Öz, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve diğer ilgililer karşıladı.
Hanefi Mahçiçek 27.5.2019
27 Mayıs 1960 darbesi
Özpolat, şunları kaydetti: "Seçilmiş bir başbakanın idama mahkum edilmesiyle demokrasi tarihimizde silinmez bir leke oluşturan 27 Mayıs darbesi, ilerleyen süreçte askeri otoriteye, milli iradeyi silah zoruyla tahakküm altına alma imkanının kapılarını da açmıştır. Üzerinden yarım asrı aşkın bir süre geçmesine rağmen 27 Mayıs darbesinin benzer senaryosu 15 Temmuz hain darbe girişiminde tekrar karşımıza çıkarılsa da milletimiz vakur duruşuyla bu kez bu oyuna izin vermemiştir." Kahramanmaraş Kahramanmaraş'ta Demokrasi Meydanı'nda bir araya gelen partililerle Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, "Bu dava millet davası", "Son sözü millet söyler", "Demokrasi şehitlerimizi unutmadık" dövizleri taşıdı.
Hanefi Mahçiçek 10.4.2019
Kahramanmaraş'ta Başkanlar Mazbatalarını Aldı
Kahramanmaraş'ta 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Hayrettin Güngör ile merkez Onikişubat Belediye Başkanlığına seçilen Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığına seçilen Necati Okay mazbatalarını alarak görevlerine başladı.
Hanefi Mahçiçek: Seçim Sonuçlarına İtirazlarHanefi Mahçiçek 5.4.2019
Hanefi Mahçiçek: Kahramanmaraş'ta Seçim KutlamasıHanefi Mahçiçek 1.4.2019
Hanefi Mahçiçek 31.3.2019
2019 Yerel Seçim Sonuçları
"Yüzde 70'leri yakalayacağız" Onikişubat Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek ise sandık ve seçimin demokrasinin bayramı olduğunu söyledi.
Şu an buradasınız: Hanefi Mahçiçek Haberleri | Hanefi Mahçiçek Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hanefi Mahçiçek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hanefi Mahçiçek kimdir, hayatı ve biyografisi. Siyam ikizleri üniversiteli olmanın mutluluğunu yaşıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 09:08:43. #1.14#
title