Hande Subaşı ile Çok Özel!

Hande Subaşı ile Çok Özel!

Hayat İçinde Yaşadığınız Zorluklara Karşı Kendinizi Rehabilite Etme Yöntemleriniz Var Mıdır? Duygusalım ve Çok Alınganım Bir Kere. Hakkımda Kötü Bir Şey Söylendiğinde ya da Yazıldığında Ancak Yakınlarımın Desteğiyle Güç Buluyorum. Onlar Benim Enerji Kaynağım... Bu Şekilde Rahatlıyorum.

Hande Subaşı ile Çok Özel!

HAYAT İÇİNDE YAŞADIĞINIZ ZORLUKLARA KARŞI KENDİNİZİ REHABİLİTE ETME YÖNTEMLERİNİZ VAR MIDIR? DUYGUSALIM VE ÇOK ALINGANIM BİR KERE. HAKKIMDA KÖTÜ BİR ŞEY SÖYLENDİĞİNDE YA DA YAZILDIĞINDA ANCAK YAKINLARIMIN DESTEĞİYLE GÜÇ BULUYORUM. ONLAR BENİM ENERJİ KAYNAĞIM... BU ŞEKİLDE RAHATLIYORUM.

'Elveda Rumeli'den ayrılışınızda, annenizin parmağı olduğu iddia edildi. Anneniz istekleriyle set ekibine kök söktürmüş. Yapımcı da sizi kadrodan atmış.

Kararlarınızı annenizin eline bırakacak kadar kendinizi güçsüz hissettiğiniz olur mu?

Bu ayrılığın nedeni ne benim ekiple bir problem yaşamam ne de annemin işlerime karışması. Sözleşmenin maddeleri konusunda anlaşma sağlayamadık. Yoksa problem yaşanmadı. Kovulma da söz konusu değil.

Anneniz dominant bir kadın mıdır?

Hayır asla. Koruyucu kollayıcıdır ama hiçbir zaman üzerimde baskı yapmaz. 3 yıldır bu işin içindeyim, 1 senedir benim profesyonel olarak menajerliğimi yapıyor. Ama annem, hiçbir zaman benimle yapışık ikiz gibi gezmedi. Ölçülü bir kadındır o. Beni hep serbest bırakır ama bir taraftan da sezdirmeden kollar. Zarar göreceğimi anlayınca, önceden uyarır.

Daha önceden iş tecrübesi olan biri mi?

Ankara'dayken çalışıyordu, iş kadınıydı. Çok beceriklidir. İstanbul'a geldiğimizden beri sadece benimle ilgileniyor. Tamamen bana adapte olmuş durumda. Annemle aramızda 20 yaş var. Adı Şaziye, 43 yaşında. Fiziğim baba tarafına çekmiş ama annem de boylu posludur. 1.70 cm boyu var. Bizi her gören birbirimize benzetiyor. Annemin arkadaşları beni görünce diyor ki, 'Sen annenin yanında hiçbir şey değilsin. Annen senden çok daha güzeldi' Hala çok güzel bir kadın.

Ana kuzusu tabiri size ne kadar uyuyor?

Hiçbir zaman ana kuzusu olmadım. Çocukluğumda el bebek gül bebek yetiştirilmedim. Kendi sorumluluğumu üzerime aldım hep. Mesela Ankara'da yaşarken hiçbir kız arkadaşım dışarı çıkamazdı ama annem izin verirdi. Hiçbir şeyimi ondan saklamadım. O da bana kurallar koyan diplomat bir anne olmadı.

Mesela, manken Şebnem Scheaffer yaşamını tamamen annesine endekslemiş durumda. Annesi ne derse o oluyor.

Sizce anne kız ilişkisinde bir ölçü şart değil mi?

Yok, lütfen. Şebnem'i de severim, tatlı bir kız. Ama bizim ilişkimiz öyle değil. Tabii ki özel bir hayatım var. Annem menajerliğimi yaptığı için benim istediğim yerlere o da geliyor. Ama onun dışında yapışık ikiz olma gibi durumumuz söz konusu değil. Bu konu neden göze batıyor biliyor musunuz, şurada oturan bir anne kız da her yere birlikte gider ama biz ünlüyüz diye bu göze batıyor. Ben Ankara'da da onunla gezip dolaşırdım ve bundan büyük keyif alırdım.

Kaynak: Gecce