Hande Hayalini Açıkladı

Hande Hayalini Açıkladı

Eski Türkiye Güzeli Hande Subaşı Çok Kolay Aşık Olduğunu ve Aşksız Yaşayamayacağını Söylerken Bakın Güzel Manken Nasıl Bir Sevgili İstiyor?

Hande Hayalini Açıkladı

ESKİ TÜRKİYE GÜZELİ HANDE SUBAŞI ÇOK KOLAY AŞIK OLDUĞUNU VE AŞKSIZ YAŞAYAMAYACAĞINI SÖYLERKEN BAKIN GÜZEL MANKEN NASIL BİR SEVGİLİ İSTİYOR?

Hande Subaşı; "duygusalım, romantiğim. Çok zor aşık olmam. Her daim aşkı yaşamak isteyen biriyim. Kendimi aşktan mahrum etmem. Hep mutlu aşklar yaşamadım. Aşk biraz da acı çekmektir. Mantığın olmadığı, gözü karartan, sevginin ve tutkunun çok ağır bastığı bir duygu. Yaşadığım hiçbir ilişkiden pişmanlık duymadım. Büyük bir aşk yaşayıp yaşamadığıma karar verebilmem için daha çok erken ama yaşarken her aşk en büyük aşk geliyor insana" dedi.

Erkeğinin güçlü olmasını isteyen Subaşı; "benim için birlikte olduğum erkeğin diğer kişilerle beşeri ilişkileri önemli. Merhametli ve güçlü olmalı. Ruhen ve fiziken uyumlu olmak şart. Birlikte olduğum erkeğin yerine göre davranması çok önemli. Ağırbaşlı ve olgunken, aynı zamanda rahat da olabilmeli. Ciddi ve kendiyle barışık olmalı" şeklinde konuştu.

Özel hayatına müdahale edilmesi sevmediğini ve buna karşı olduğunu belirten güzel manken "bana müdahale edilmesini hiç sevmem. Çok ileri gidildiği zaman hiçbir şeyi gözüm görmüyor. Ne aşkı, ne de ilişkiyi."dedi.

Kaynak: Gecce