HANDE ATAİZİ HABERLERİ

Hande Ataizi haber, Hande Ataizi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hande Ataizi 4.4.2013
İksv Partisine Ünlü Yağmuru
İKSV tarafından düzenlenen ve 14 Nisan'a kadar devam edecek olan 32. İstanbul Film Festivali; Jameson Irish Whiskey'nin katkılarıyla gerçekleşen bir parti ile Asmalımescit'teki Nupera'da kutlandı. Gece; sanat dünyasını da buluşturdu. Partiye katılanlar arasında; Derin Mermerci, Hande Ataizi, Gupse Özay, Fırat Çelik, Can Bonomo, Demet Evgar, Emre Karayel, Sarp Apak, İlker Kaleli, Hatice Aslan, Naz Elmas, Serenay Sarıkaya, Derviş Zaim ve Zafer Algöz de vardı.
Hande Ataizi 8.2.2013
"Eşim Her Zaman Yanımda Olamaz Ki..."
Hande Ataizi, önceki akşam Nişantaşı'nda alışveriş yaparken objektiflere takıldı.
Hande Ataizi 3.2.2013
Alfabetik Sırayla Fazıl Say Sözlüğü
Fazıl Say'ın 'İstanbul Senfonisi' adlı çalışması, bu hafta müzik marketlerdeki yerini aldı.
Hande Ataizi 30.1.2013
Hermes'den Dijital Kravatlar
Festival çerçevesinde Hermes'in Abdi İpekçi Caddesi'nde bulunan mağazasında verilen kokteylde, dijital sanat yapan ünlü isim Miguel Chevalier'nin Hermes için tasarladığı interaktif dijital sanat instalasyonu sergileniyor. 1959 yılında Meksika'da doğan çağdaş sanatçı Miguel Chevalier, şimdi Paris'te yaşıyor ve kendi sanatsal dilini oluşturmak üzere en son bilgisayar teknolojisini kullanıyor. Bununla birlikte, dijital sanat öncüsü olarak uluslararası avangard hareketin bir parçası haline gelen sanatçı Miguel Chevalier, Hermès kravatlarını kendi sanal dünyasına entegre ederek, Hermès'in 'Heavy Twill' adlı yeni koleksiyonunu olabilecek en orjinal şekilde sunuyor. İnteraktif sanal kitap, hayalperest bir sanatçı, onun edebi ve şiirsel ruhu ve Hermès dünyası arasında harmanlanan bir ürün. Mağazayı ziyaret edenlerin hareketini kavrayarak onlara eğlenceli ve metaforik şekilde 8 kravat koleksiyonunu keşfetmesine yardımcı oluyor. Makaronların tadına bakıp dijital kravat instalasyonunu inceleyen ünlü isimler arasında Ender Mermerci, Siren Ertan, Nedret Taciroğlu, Mustafa Sarıgül, Işıl Reçber, Hande Ataizi, Günseli Ülkü, Ender Saraç, Begüm Şen, Buse Terim, Bahar Şer, Arzu Sabancı, Ebru Öztürk, Melih Turan ve tüm Komite Colbert üyesi olan yabancı CEO'lar bulunuyordu.
Hande Ataizi 29.1.2013
Organik Besleniyor
Hande Ataizi ve eşi Benjamin Harvey, önceki gün Nişantaşı'ndaki City's'deydi..
Hande Ataizi 23.1.2013
"İmanlı Takkeli Bir Eş İstiyorum"
"NEW YORK'A TAŞINACAĞIM" İnsanların bana yaptığını hayvanlar yapmadı. Bir dönem haber olma hastalığım vardı artık yendim. New York'a gidiyorum şansımı deneyeceğim. Hayvanlara su vermiyorlar diye petshopu bastım. Köpeğimi 12 taksitle bir petshoptan kredi kartıyla aldım. Twitter'da iç çamaşırlı erkekler türedi. Hande Ataizi'ni evlendirdim.
Hande Ataizi 14.1.2013
"En Az Üç Çocuk!"
Hande Ataizi, eşi Benjamin Harvey'den en az üç çocuk yapmak istediğini söyledi.
Hande Ataizi 17.12.2012
Üçüncü Aylarını Kutladılar
House Cafe ortaklarından Serhat Demirel ve Derin Mermerci önceki akşam, Beyoğlu'ndaki Mısır Apartmanı'nda ortak bir parti verdi. Kenan İmirzalıoğlu, Rıza Kocaoğlu, Hande Ataizi, Yağmur Ünal ve Mermerci'nin eski sevgilisi Tolga Egemen'in katıldığı partide; sosyetik güzel ve sevgilisi Kaan Urgancıoğlu; tanışmalarının üçüncü ayını da kutladılar.
Hande Ataizi 28.11.2012
"Eyvah Kocam Yok!"
Hande Ataizi eşiyle çıktığı yemek çıkışı gazetecileri görünce öyle bir panik yaptı ki kocasını bile unuttu.
Hande Ataizi 25.11.2012
Meral Okay Doğum Gününde Anıldı
Gül Oğuz: Meral İnsanın hamını değil olmuşunu severdi; çocukların da öyle, akıllı terbiyeli ve medeni çocukları severdi çocuklarımızın ilim bilim ve medeniyet örenmesini isterdi.  Halit Ergenç: Ölumun aşk için bir son olmadığını en iyi bilen insandı Meral Hande Ataizi: Meral Okay'ın doğum günü sebebiyle davetlilerden "iyi ki doğdun" şarkisi söylemelerini rica etti.
Hande Ataizi 23.11.2012
Meral Okay, Doğum Gününde Anıldı
Gül Oğuz, "Meral; İnsanın hamını değil, olmuşunu severdi; çocukların da öyle. Akıllı, terbiyeli ve medeni çocukları severdi; çocuklarımızın ilim, bilim ve medeniyet öğrenmesini isterdi" dedi. Halit Ergenç, "Ölümün aşk için bir son olmadığını en iyi bilen insandı Meral" diye konuştu. Hande Ataizi, Meral Okay'ın doğum günü sebebiyle davetlilerden "iyi ki doğdun" şarkisi söylemelerini rica etti.
Hande Ataizi 23.11.2012
"Meral Okay Matematik Köyü'nde Doğuyor"
Gül Oğuz: Meral İnsanın hamını değil olmuşunu severdi; çocukların da öyle, akıllı terbiyeli ve medeni çocukları severdi çocuklarımızın ilim bilim ve medeniyet öğrenmesini isterdi. Halit Ergenç: Ölümün aşk için bir son olmadığını en iyi bilen insandı Meral Hande Ataizi: Meral Okay'ın doğum günü sebebiyle davetlilerden "iyi ki doğdun" şarkisi söylemelerini rica etti.
Hande Ataizi 22.11.2012
Meral Okay, Sezen Aksu Şarkılarıyla Anıldı
" BU GECE HEPİMİZ MERAL İÇİN BURADAYIZ " Kısa süre önce vefat eden senarist, oyuncu ve söz yazarı Meral Okay, ' Meral Okay Matematik Köyü'nde Doğuyor ' gecesiyle anıldı.Hayattayken Matematik Köyü'nün önemine dikkat çeken Okay tüm mal varlığını Matematik Köyü'ne bırakmıştı. Okay'ın bu vasiyeti sevenleri ve yakın dostları tarafından Sezen Aksu şarkıları ile anıldığı gecede yerine getirildi. Geceye Ali Nesin, Dilara Endican, Durul Yağmur Taylan, Halit Ergenç, Hande Ataizi, Melek Ulagay, Melisa Sözen, Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Nebil Özgentürk, Nur Fettahoğlu, Oktay Kaynarca, Ozan Güven, Pelin Akat, Reha Muhtar, Selma Ergeç ve Timur Savcı katıldı.
Hande Ataizi 22.11.2012
Meral Okay, Sezen Aksu Şarkılarıyla Anıldı
Geceye Ali Nesin, Dilara Endican, Durul Yağmur Taylan, Halit Ergenç, Hande Ataizi, Melek Ulagay, Melisa Sözen, Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Nebil Özgentürk, Nur Fettahoğlu, Oktay Kaynarca, Ozan Güven, Pelin Akat, Reha Muhtar, Selma Ergeç ve Timur Savcı katıldı.
Hande Ataizi 22.11.2012
Meral Okay Doğum Gününde Anıldı
Gül Oğuz: Meral İnsanın hamını değil olmuşunu severdi; çocukların da öyle, akıllı terbiyeli ve medeni çocukları severdi çocuklarımızın ilim bilim ve medeniyet örenmesini isterdi. Halit Ergenç: Ölumun aşk için bir son olmadığını en iyi bilen insandı Meral Hande Ataizi: Meral Okay'ın doğum günü sebebiyle davetlilerden "iyi ki doğdun" şarkisi söylemelerini rica etti.
Hande Ataizi 15.11.2012
'Dexter' Sürprizi
GQ Türkiye'nin önceki akşam Hasköy İplik Fabrikası'nda düzenlediği Men of The Year Ödül Töreni'nin sürpriz ismi 'Dexter' dizisinin başrol oyuncusu Michael C. Hall'du. Gecede büyük ilgi gören Hall, 'Uluslararası Şöhret' kategorisinde ödül aldı. Partiye Hande Ataizi, Tülin Şahin, Meryem Uzerli'nin de aralarında bulunduğu ünlü isimler de katıldı.
Hande Ataizi 5.11.2012
Modacı Hakan Akkaya'ya Malatya'da İlgi
"Sevdiğiniz en iyi sanatçı kim" sorusuna karşılık da Akkaya, "Hande Ataizi'ni çok beğeniyorum.
Hande Ataizi 5.11.2012
Hande'nin Beklediği Taş Gelmedi
Geçtiğimiz Eylül ayında Amerikalı Benjamin Harvey ile evlenen Hande Ataizi, arkadaşları ile Bebek'teydi.
Hande Ataizi 25.10.2012
'Meral Okay Matematik Köyü'nde Doğuyor'
ANILACAK 21 Kasım'da TİM Show Center'da düzenlenecek 'Meral Okay Matematik Köyü'nde Doğuyor' gecesinin geliri, Ali Nesin'in başında olduğu Matematik Köyü'ne aktarılacak. Beyazıt Öztürk ve Engin Altan Düzyatan'ın sunuculuğunu üstlendiği gecede Okay'ın yakın arkadaşı olan Sezen Aksu da konser verecek. Etkinliğe Ali Nesin, Durul- Yağmur Taylan, Gül Oğuz, Hande Ataizi, Melisa Sözen, Meryem Uzerli, Ozan Güven, Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç, Halit Ergenç ve Murat Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu dostları konuşmacı olarak katılacak.
Hande Ataizi 24.10.2012
"Meral Okay Matematik Köyü'nde Doğuyor" Gecesi
Sezen Aksu'nun konser vereceği gecede Beyazıt Öztürk ve Engin Altan Düzyatan sunuculuk yaparken Ali Nesin, Aziz Akyavaş, Dilara Endican, Durul-Yağmur Taylan, Emine Uşaklıgil, Gül Oğuz, Halit Ergenç, Hande Ataizi, Melisa Sözen, Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Mustafa Atalık, Mustafa Oğuz, Nur Fettahoğlu, Oktay Kaynarca, Ozan Güven, Pelin Akat, Selma Ergeç ve Timur Savcı konuşmacı olacak.
Hande Ataizi 20.10.2012
Haftanın Magazin Bombaları
Hediyenin o kadar yüksek miktarda olup olmadığını bilmiyoruz. Ama Arda için çok yüksek bir rakam değil! 100 bin doların içinde toplu bir alışveriş olabilir. Belki de ilişkinin adını koyuyorlardır ve bu onun alışverişidir. Duyduğum kadarıyla alışveriş yaptıkları kuyumcu da bir akrabalarıymış. Arda'nın diğer yakınları da alışveriş yapmış, sadece Sinem'e alınan bir şey değil yani... Ama Arda'nın gönlünden böyle bir jest geçmiş de olabilir tabii.#Sayfa# PARİS HILTON SİNEM'İ BENZETTİ Bir giyim markasının reklam filminde Arda Turan ile kamera karşısına geçen Paris Hilton, Arda Turan'ın sevgilisi Sinem Kobal'ı çok beğendiği söyledi, " Shakira'ya benzettim, tıpatıp Shakira, çok güzel kız" dedi. Ayrıca Türkiye'ye gelmeden önce Arda'yı tanımadığını asistanının Arda hakkında bilgileri kendine gönderdiğini de söyledi. "Çok sıcak kanlı, cana yakın biri. Çok da komik. Utangaç hiç değil" dedi. Siz Paris'in benzetmesini nasıl buldunuz? Paris Hilton Sinem'i Shakira'ya benzetmiş. Bence Shakira çok güzel bir kadın değil. Kısa boylu koca popolu biri. ya Sinem'le dalga geçti ya da Shakira'ya iyi bakmamış. Sinem kesinlikle Shakira'dan daha güzel. Paris Hilton'un kendince dalga geçtiğini düşünüyorum. Arda'yı tanımaması anormal karşılandı ama bence gayet normal. Zaten Arda şu an dünyaca ünlü biri değil. Çok ciddi futbolla ilgilenmezse Arda'nın dünya yıldızı olması zor. Arda için yaptığı benzetmeler bence çok doğru. Evet, çok sıcak kanlı sempatik ve komik biri. Türkiye'deki arkadaşları da aynı şeyi söylüyorlar. #Sayfa# YABANCI DAMAT KISKANÇLIK KRİZİNDE! Hande Ataizi ile bir ay önce evlenen Benjamin Harvey geçtiğimiz gece bir mekan çıkışı görüntülendi.
Hande Ataizi 15.10.2012
Hande Kucağa Oturdu Kocası Çıldırdı
Hande Ataizi ile bir ay önce evlendiği Amerikalı eşi Benjamin Harvey'in gece turu tatsız bitti.
Hande Ataizi 12.9.2012
Cumbuling Modası
Ayşe Özyılmazel de modaya uydu! Meltem Cumbul'un gazetecilere alyansını göstermesinin ardından Meryem Uzerli ve Hande Ataizi de aynı pozu vermişti.
Hande Ataizi 10.9.2012
Ataizi Roman Havası Eşliğinde Evlendi
Hande Ataizi, Amerikalı sevgilisi Benjamin Harvey ile Şile'de, Ulupelit Köyü'nde yapılan kır düğünüyle evlendi.
Hande Ataizi 9.9.2012
Hande Ataizi Evlendi
İlk evliliği 24 saat süren ünlü oyuncu ve sunucu Hande Ataizi dün akşam Amerikalı sevgilisi Benjamin Harvey ile Şile Ulupelit Köyü'nde yapılan kır düğünüyle....
Hande Ataizi 9.9.2012
200 Bin TL'lik Düğün Gerçekleşti
3 yıllık sevgilisi ile dünya evine giren Hande Ataizi'nin düğünü davetlileri büyüledi.
Hande Ataizi 30.8.2012
Türkiye'nin İstenmeyen Gelinleri
HANDE ATAİZİ İKİ SAAT EVLİ KALDI Hande Ataizi, 4 Ağustos 2004'te avukat Fethi Pekin ile evlenmiş; bu evlilik iki saat sürmüştü.
Hande Ataizi 27.8.2012
Düğün Masrafı 200 Bin TL
Hande Ataizi'nin "Ucuz olsun diye istemiştik, astarı yüzünden pahalıya geldi!" dediği kır düğünün maliyeti ortaya çıktı.
Hande Ataizi 12.8.2012
Her Şeyi Göreceğiz
Benjamin Harvey ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Hande Ataizi, önceki gün Nişantaşı'ndaki City's'deydi.
Hande Ataizi 7.8.2012
Diyaliz Makinesi İçin Bağış
ÜÇ CİHAZ DAHA YOLDA Yarışmacılardan Cem Kılıç'ın kazandığı 10 bin lirayı vakfa bağışlamasından ancak bu miktarın yeni bir diyaliz makinası için yeterli olmamasından etkilenen Evgin, 25 bin liralık cihaz için gerekli olan parayı tamamladı. Bağışını teslim etmek üzere vakfı ziyaret eden Evgin'i TBV Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Osman Akalın karşıladı. Evgin, Seyfi Dursunoğlu'nun iki, Hande Ataizi'nin de bir cihaz bağışlayacağını açıkladı.
Hande Ataizi 28.7.2012
Hande Ataizi'yi Yere Yapıştırdı!
Dün akşam yayınlanan 'Benzemez Kimse Sana' programında Seyfi Dursunoğlu Hande Ataizi'yi yere serdi.
Hande Ataizi 25.7.2012
Gittim Ama Kimse Görmedi
Hande Ataizi, önceki gün Nişantaşı City's çıkışı görüntülendi.
Hande Ataizi 11.7.2012
Arkası Şort Önü Etek
Nişanlısı Benjamin Harvey ile Eylül'de evlenecek olan Hande Ataizi giyim tarzıyla yine çok konuşulacak.
Hande Ataizi 20.6.2012
Hande Çok Mutlu
Hande Ataizi geçtiğimiz günlerde, Amerikalı sevgilisi Benjamin Harvey ile Nişantaşı City's çıkışı objektiflere takıldı.
Hande Ataizi 14.6.2012
Ünlüler Mağaza Açılışına Katıldı
Ünlü isimler Ozan Güven, Hande Ataizi, Cem Yılmaz, Ahu Yağtu, Hakan Yıldırım, Tolga Sezgin; Nişantaşı'ndaki 'Museum of Fine Clothing' isimli mağazanın....
Hande Ataizi 9.6.2012
Türkiye'yi Ekrana Kilitledi
Ünlü isimlerin ilk bölümdeki performansları ise şöyle gerçekleşti: Pelin Öztekin-Sibel Can/ Bence Talih Bay J-Erol Evgin/ İşte Öyle Bir Şey Kendi-Jennifer Lopez/ On The Floor Ümit Erdim-Volkan Konak/ Cerrahpaşa Ömür Gedik-Füsun Önal/ Senden Başka Cem Kılıç-Kenan Doğulu/ Tutamıyorum Zamanı Asena-Michael Jackson/ Billie Jean Uğur Arslan-Barış Manço / Sarı Çizmeli Mehmet Ağa Jüri koltuğunda Hande Ataizi, Seyfi Dursunoğlu ve Erol Evgin'in oturduğu 'Benzemez Kimse Sana'da eleme olmayacak ve ünlüler her hafta kamu yararına çalışan bir vakıf ya da dernek için yarışacak.
Hande Ataizi 7.6.2012
İlk Aşkları Evgin'le Düet Yapacaklar!
Kariyerinde 43'üncü sanat yılını geride bırakan Erol Evgin; bu cumartesi akşamı, Turkcell Kuruçeşme Arena'da konser verecek. Konserde oyuncu Zeynep Beşerler ve sunucu Nefise Karatay da; 'Etme Eyleme' adlı şarkıda, 'İlk aşkımız' dedikleri Evgin'e eşlik edecek. İlk kez sahnede şarkı söyleyecekleri için heyecanlı olan ikili, "Böyle bir teklifi reddedemezdik. Çocukluktan beri ona hayranız. Ne derse, koşa koşa gideriz" dediler. Evgin ise bu projeyle ilgili şöyle konuştu: "Zeynep ve Nefise daha önce kliplerimde oynadı, ikisini de seviyorum. Teklifimi karşılıksız kabul ettiler. 'Etme Eyleme' zor şarkı değil, onlara güveniyorum. Güzel olanın, sesi de güzeldir..." JÜRİ ÜYESİ OLACAK Öteyandan Evgin; sekiz yarışmacının her hafta büyük bir starı canlandıracağı, bir süre sonra ekranda olacak 'Benzemez Kimse Sana' adlı yarışmada, Huysuz Virjin ve Hande Ataizi'yle jüri koltuğunda oturacak.
Hande Ataizi 28.5.2012
İstancool'a Ünlüler Çıkarması
İstanbul'74 tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen 'İstanbul Uluslararası Sanat ve Kültür Festivali-İstancool' için önceki gün Esma Sultan Yalısı'nda bir gala yemeği düzenlendi. Yerli ve yabancı çok sayıda davetlinin katıldığı gecenin ev sahipliğini festivalin kurucu ortağı ve başkanı Demet Müftüoğlu Eşeli ile eşi Alphan Eşeli yaptı. Geceye Meltem Cumbul ve Hande Ataizi gibi isimler katıldı.
Hande Ataizi 12.5.2012
Hande Gözyaşlarına Hakim Olamadı
Hande Ataizi, TNT ekranlarında sunduğu 'İzdivaç' programında gözyaşlarına boğuldu.
Hande Ataizi 7.5.2012
Hayranından Gül Yağmuru
Hande Ataizi'nin sunduğu 'İzdivaç' programının önceki günkü bölümü sürprizlerle doluydu.
Hande Ataizi 23.4.2012
Ataizi'ne Köpek Sürprizi
Hande Ataizi'nin sunduğu 'Dest-i İzdivaç' programında önceki gün neşeli dakikalar yaşandı.
Hande Ataizi 16.4.2012
"Ben Bu Zenciye Mi Kaldım!"
Hande Ataizi'nin sunduğu İzdivaç programında büyük bir ırkçılık ayıbı yaşandı.
Hande Ataizi 13.4.2012
Beymen'den Louboutin'e Özel Kutlama
Beymen Nişantaşı, 12 Nisan Perşembe günü dünyaca ünlü marka Christian Louboutin'in, 20. yılı için özel olarak hazırladığı koleksiyonunun lansmanına evsahipliği yaptı. Kırmızı tabanlı tasarımlarıyla tanınan ayakkabı markasının sınırlı sayıda üretilen modelleri, davetliler tarafından yoğun ilgi gördü. Her yıldan bir modelin yeniden yorumlanarak hayata geçirildiği koleksiyonda aynı zamanda Christian Louboutin tasarımı çantalar da yer alıyor. Davete Aslı Şen, Begüm Şen, Yelda Tiftik, Arzu Sabancı, Deniz Akkaya, Feryal Gülman, Siren Ertan, Hande Ataizi, Selin İmer, Buse Terim, Eda Kosif, Bettina Hakko, Candan Kıramer, Atıl Kutoğlu gibi cemiyet ve moda hayatının ünlü isimleri katıldı.
Hande Ataizi 9.4.2012
Evliliğe Yorum Yok
Oyuncu Hande Ataizi, Amerikalı sevgilisi Benjamin Harvey ile birlikte önceki akşam Nişantaşı'ndaydı.
Hande Ataizi 30.3.2012
Uzun Saçlarını Küt Kestirdi!
Bir süredir uzun saçlarıyla görmeye alışkın olduğumuz ünlü oyuncu Hande Ataizi, saçlarını kestirerek imaj tazeledi.
Hande Ataizi 23.3.2012
Aynı Evde Üç Kişi Yaşıyor Gibiydik!
Hande Ataizi, 2004 yılında avukat Fethi Pekin'le sadece bir gün süren evliliğini, 'İzdivaç' programında anlattı.
Hande Ataizi 22.3.2012
Yıllardır Sakladığı Sırrı Açıkladı
Hande Ataizi'nin sunduğu izdivaç programında dün ilginç diyaloglar yaşandı.
Hande Ataizi 21.3.2012
Johnnie Walker Black Night Gecesi
14-23 Mart tarihleri arasında Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen, Johnnie Walker sponsorluğundaki The Whisky Festival kapsamında 'Johnnie Walker Black Night' gecesi düzenlendi. 20 Mart Salı gecesi Sortie'de gerçekleşen partinin konuklarını yerel kıyafetleri içinde İskoçya'dan gelen gaydacılar karşıladı. Magazin basının da yoğun ilgi gösterdiği gecede caz müziğinin yeni ve eşsiz seslerinden Elif Çağlar konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Partiye Hande Ataizi, Gönül Yazar, Süleyman Kosif, Deniz Berdan, Efe Önbilgin, Zeynep Mansur, Pınar Esen, Cem Büyükhanlı, Bilge Öztürk, Arzu-Mehmet Kunt, Ezra Çetin, Deniz Murathanoğlu, Serap Tibuk, Emre Ertürk, Hakan Bali, Evren Kayar ve Burcu Hattat gibi cemiyet, sanat ve iş dünyasından ünlü isimler katıldı.
Hande Ataizi 11.3.2012
Kartalkaya'ya Ünlü Akını
Bolu'da kayak merkezi Kartalkaya'da Elle dergisi ve Wodafone işbirliği ile düzenlenen 'Red Winter Weekend' partisi ünlü isimlerin akınına uğrarken, snowboard gösterileri nefes kesti.Köroğlu dağlarının zirvesindeki kayak merkezi Kartalkaya'da, moda dergisi Elle ve Wodafone işbirliği ile hafta sonu partisi düzenlendi. Kar kalınlığının 4 metreye ulaştığı Kartalkaya'da ünlü isimlerin katılımı ile düzenlenen 'Red Winter Weekend' programına katılanlar karlar üzerinde gerçekleştirilen eğlencelerle doyasıya eğlendi. Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti kızları Su ile birlikte eğlenmeyi tercih ederken, oyuncular Hande Ataizi, Hatice Aslan ve Serkan Altunorak'da çalan müzik eşliğinde dans edip eğlendi.
Hande Ataizi 11.3.2012
Kartalkaya'ya Ünlü Akını
Köroğlu Dağları zirvesindeki kayak merkezi Kartalkaya'da, moda dergisi Elle ve Vodafone işbirliği ile hafta sonu partisi düzenlendi. Kar kalınlığının 4 metreye ulaştığı Kartalkaya'da ünlü isimlerin katılımı ile düzenlenen 'Red Winter Weekend' programına katılanlar karlar üzerinde yapılan eğlencelerle doyasıya eğlendi. Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti kızları Su ile birlikte eğlenmeyi tercih ederken, oyuncular Hande Ataizi, Hatice Aslan ve Serkan Altunorak'da çalan müzik eşliğinde dans edip eğlendi.
Şu an buradasınız: Hande Ataizi Haberleri | Hande Ataizi Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Hande Ataizi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hande Ataizi kimdir, hayatı ve biyografisi. 2. İstanbul Liseler Arası Kısa Film Yarışması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 15:27:08. #1.14#
title