HANDE ATAİZİ HABERLERİ

Hande Ataizi haber, Hande Ataizi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hande Ataizi: Kum Kraliçesi Hande AtaiziHande Ataizi 20.6.2018
Hande Ataizi: Simge Tertemiz Kimdir?Hande Ataizi 13.6.2018
Hande Ataizi 11.6.2018
Talat Bulut'un Taciz İddialarına Fatma Girik'den Büyük Tepki
Talat Bulut'un taciz iddialarına Fatma Girik'den büyük tepki Fatma Girik garsonluk yaptı MUĞLA - Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncularından Fatma Girik meslektaşı Talat Bulut'un taciz iddiaları ile gündeme gelmesini gazetecilerden duyunca şok oldu. Girik, Talat Bulut'un böyle bir şey yapmasının imkansız olduğunu açıkladı. Bodrum'da yaşayan ünlü sanatçı Fatma Girik aile dostlarının yeni açtığı Kozalak isimli mekanda görüntülendi. Önlük giyip masalardan sipariş alan ünlü sanatçı kendi elleriyle müşterilere servis yaptı. Garson olarak Fatma Girik'i karşısında gören müşteriler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Aile dostlarına destek vermek için böyle bir şey yaptığını belirten Girik, "ilk kez garsonluk yaptım. Daha önce garson rolü de oynamadım. İlk kez yapıyorum bu işi" diye konuştu. "Kalıbımı basarım Talat Bulut öyle bir şey yapmaz" Fatma Girik, son günlerde taciz iddiaları ile gündeme gelen sanatçı dostu Talat Bulut ile ilgili soruyu duyunca şaşkınlığını gizleyemedi. Magazin programlarını izlemediği için olaydan haberdar olmadığını söyleyen Girik, "Talat Bulut mu? Tanımaz mıyım kendisini. En sevdiğim ve en beğendiğim sanatçı. Hiç inanmam. Talat Bulut doğru düzgün bir aile babasıdır ya. Böyle bir şey imkansız. Kalıbımı basarım" dedi. Girik, kendi döneminde böyle bir taciz olayı ile asla karşılaşmadığını da belirterek, "Sevgi saygı vardı. Böyle bir şey yoktu. Çok şaşırdım" diye konuştu. Taciz iddialarına isyan etti Hande Ataizi'nin yıllar sonra 'Talat Bulut beni de taciz etmişti' sözlerini de yorumlayan ünlü sanatçı Fatma Girik, tepkisini şu sözlerle dile getirdi "O zaman bulunmuşsa, şimdi niye çıkarıyorlar? Kostümcü kız çıktı diye hepsi başladı, 'bana da bana da diye'.
Hande Ataizi: 6 Mart 2018 HaberleriHande Ataizi 7.3.2018
Hande Ataizi 6.3.2018
Hande Ataizi'den Eşine 2. Boşanma Davası
Hande Ataizi'den eşine 2. boşanma davası.
Hande Ataizi 2.12.2017
Hande Ataizi'ye İzdivaç Programından Sonra Yarışma Programıda...
Hande Ataizi'ye izdivaç programından sonra yarışma programıda .
Hande Ataizi 14.11.2017
Zuhal Topal'ın Gelin ve Damat Adayları Ekranda Madara Oluyor!
Sony Channel Türkiye kanalında RTÜK'ün izdivaç yasağını çiğneyen Hande Ataizi, verilen ağır cezanın ardından format değiştirerek evlendirme programını yarışma programına çevirdi.
Hande Ataizi: Canlı Yayında Skandal!Hande Ataizi 5.11.2017
Hande Ataizi: 31 Kasım 2017 HaberleriHande Ataizi 1.11.2017
Hande Ataizi: 30 Ekim 2017 HaberleriHande Ataizi 31.10.2017
Şu an buradasınız: Hande Ataizi Haberleri | Hande Ataizi Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hande Ataizi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hande Ataizi kimdir, hayatı ve biyografisi. Hande Ataizi, Çocuklu Kadınla Evlenmem Diyen Mehmet Ali Erbil'i Topa Tuttu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 17:51:05. #1.15#
title