Hande Ataizi'nin Sony Channel'daki Programı Yayından Kaldırıldı

Hande Ataizi'nin Sony Channel'daki Programı Yayından Kaldırıldı

Sunuculuğunu yaptığı programlarda giydiği cesur kıyafetlerle adından söz ettiren Hande Ataizi, Sony Channel'da da tutunamadı.

02.12.2017 12:09 | Son Güncelleme: 02.12.2017 12:22

RTÜK'ten gelen tarihi ceza sonrası format değiştiren "Hande Ataizi'yle" isimli program, Sony Channel yöneticileri tarafından yayınlanan kaldırıldı.

Konuyla ilgili Posta gazetesinde bir yazı kaleme alan televizyon eleştirmeni Mesut Yar, "Ekran yöneticileri risk almayıp programı yayından kaldırdılar" ifadelerine yer verdi.

İşte Mesut Yar'ın yazısındaki o kısım;

"Sony Channel bir yerlileştirme fikrinden hareketle gündüz kuşağına 'Hande Ataizi'yle' isimli programı koymuştu. Kanalın ilk yerli yapımı tarihi bir RTÜK (Radyo ve Televizyon Üst Kurulu) cezasıyla birlikte darbe almış ardından format değiştirmişti.

Belli oldu ki bu hızlı ve yıpratıcı süreç Sony markası için çok da alışıldık olmadı. Hâl böyle olunca ekran yöneticileri risk almayıp programı yayından kaldırdılar. İçeriği seversiniz ya da sevmezsiniz. Pazara düşük profilli bir giriş yapan kanalların ilk işlerinin üstü çizilirse, sonraki süreçte risk almaktan çekinecekleri ortada.

Sony Channel'ı bunun ilk mağduru olarak bir kenara not edebiliriz!"

Haber Yorumları (11)
BAŞLIK: handenin kıyafetini tartışalım ama kapalı olup da islamın tüm emirlerini delip geçen Hanife gibi kadınların ahvalini de düşünelim derim. bunun Müslümanlıkla ne alakası var dinin içini on onbeş senede boşalttınız iyice. . . bunlar başını kapamakla her haltı yiyeceğini zanneden makarnacı tayfası. gerçek Müslümanları da yanlış tanınmasına yol açıyorlar
KAYAHAN: böyle başlık atıyorsan habere cesur kıyafetli bölümü yayınların kardeşim. bu bölümde bence gayet muhafazakar giyinmiş. haberi yapan kardeşim başarısız video seçimi
YAVUZ SELİM AYDAN: halk bu tür programlarla uyutulurken 50milyondolar birinin cebine akıyor. iyi uykular türkiye
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title