Hamza Pehlivan Haberleri

Hamza Pehlivan haber, Hamza Pehlivan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hamza Pehlivan - 19.5.2020
Şırnak'ta 19 Mayıs, araç konvoyuyla kutlandı
Şırnak'ta 19 Mayıs, araç konvoyuyla kutlandı ŞIRNAK - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı korona virüs (Covid-19) nedeniyle törenlerin düzenlenmeyeceği için, Gençlik ve Spor İl Müdürü Beytullah Birlik, valilik bahçesindeki Atatürk anıtına çelenk sundu. Bayram araçların şehir merkezinde tur atmasıyla kutlandı. Çelek sunumun ardından, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, daire ve kurum araçlarının katıldığı konvoy düzenlendi.
Hamza Pehlivan - 19.5.2020
Ilısu Barajı Enerji Santrali 1. Türbini Devreye Alma Töreni (2)
Törene, DSİ Genel Müdür Vekili Kaya Yıldız, Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ali Fuat Atik, Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, AK Parti milletvekilleri, yüklenici firma yetkilileri ve kurumların temsilcileri katıldı.
Hamza Pehlivan - 19.5.2020
Şırnak'ta konvoylu 19 Mayıs kutlaması
ŞIRNAK'ta, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Vali Ali Hamza Pehlivan'ın da katılımıyla araçlarla şehir merkezinde konvoy halinde tur atılarak kutlandı.
Hamza Pehlivan - 19.5.2020
Batman, Şırnak ve Siirt'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı törenlerle kutlanıyor
Vali Ali Hamza Pehlivan, İl Emniyet Müdürü Başbuğ ve Belediye Başkanı Mehmet Yarka ile kent merkezinde gezerek evlerinin balkonlarında bulunan çocukların bayramını kutladı.
Hamza Pehlivan - 19.5.2020
Türk Kızılay'ın bağış programında 15 milyon 600 bin lira toplandı
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Vali Yardımcısı Salih Altun'un da destek verdiği gecenin sonunda 7 saat içinde 15 milyon 600 bin lira bağış toplandı.
Hamza Pehlivan - 16.5.2020
İçişleri Bakanı Soylu, Cizre Jandarma Taktik İHA Birlik Komutanlığının açılışında konuştu Açıklaması
Törene, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Vali Ali Hamza Pehlivan da katıldı.
Hamza Pehlivan - 10.5.2020
Vali Pehlivan'dan şehit annelerine ziyaret
Vali Pehlivan'dan şehit annelerine ziyaret Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Anneler Günü dolaysıyla kent merkezindeki şehit ve 100 yaş üstü annelerin anneler gününü kutladı, çiçek ve sertifika verdi.
Hamza Pehlivan - 10.5.2020
Şırnak Valisi Pehlivan 100 yaş üstü anneleri ziyaret etti
Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Anneler Günü dolaysıyla 100 yaş üstü anneleri ziyaret etti.
Hamza Pehlivan - 5.5.2020
Şırnak Valisi Pehlivan, yol kontrol noktalarını ziyaret etti
Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, 2-8 Mayıs Trafik Haftası dolayısıyla güvenlik noktalarını ziyaret etti.
Hamza Pehlivan - 5.5.2020
Şırnak'ta, 56 bin aileye 1000'er lira dağıtıldı
ŞIRNAK'ta 56 bin aileye 1000'er lira nakit yardımı yapılırken, ihtiyaç sahipleri için hazırlanan 44 bin gıda paketi dağıtımı da sürüyor.  Şırnak'ta koronavirüs salgını nedeniyle maddi olarak etkilenen ailelere destek çalışmaları sürüyor. Ekonomik istikrar destek paketi kapsamında Şırnak Valiliği'nce belirlenen 56 bin aileye 1000'er lira olmak üzere 56 milyon lira destek sağlandı. Valilik, belediye, kaymakamlık, sivil toplum kuruluşları ve hayırseverlerin desteğiyle toplanan 44 bin yardım paketi ise ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.  Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, daha önce 32 bin yardım paketini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını ifade ederek, bugün ise 12 bin paketin daha dağıtılacağını söyledi.
Hamza Pehlivan - 5.5.2020
Şırnak'ta Vefa Sosyal Destek Grupları 85 bin ailenin talebini karşıladı
Şırnak'ta koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında yayımlanan genelgeyle sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü vatandaşlar ile kronik hastalığı bulunanlara hizmet ulaştırmak amacıyla oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grupları, çalışmalarını sürdürüyor. Vali Ali Hamza Pehlivan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü spor salonunda Vefa Grubu'nun hazırladığı gıda kolisi dağıtım töreninde, dünyayı etkisi altına koronavirüsle mücadele kapsamında il genelinde 7 gün 24 saat esasına göre çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Hamza Pehlivan - 29.4.2020
Teröristlerin yaktığı kaplıca, 3 milyon liralık yatırımla yeniden açılacak
ŞIRNAK'ın Beytüşşebap ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yaktığı Kato Dağı'nda bulunan Zümrüt Kaplıcası, 3 milyon liralık yatırımla tekrar açılacak. Beytüşşebap Kaymakamı İsmail Pendik, "Kato Dağı etekleri artık terörle değil tatil köyüyle anılacak" dedi.  Beytüşşebap ilçesinde Kato Dağı'nda bulunan Zümrüt Kaplıcası'ndaki tesis, 1990'lı yıllarda PKK'lı teröristler tarafından ateşe verilerek, kullanılamaz hale getirildi. Bünyesindeki otel ve birçok sosyal alanın teröristlerce ateşe verilmesiyle Zümrüt Kaplıcası'nın kapıları, uzun yıllar açılamadı. Bölgede sağlanan huzur ve güven ortamının ardından Dicle Kalkınma Ajansı, Beytüşşebap Kaymakamlığı ile Beytüşşebap Belediyesi tarafından Zümrüt Kaplıcası'nın yeniden turizme kazandırılması için çalışma başlatıldı.  'KATO DAĞI, TERÖRLE DEĞİL TATİL KÖYÜYLE ANILACAK' Zümrüt Kaplıcası'nı 3 milyon liralık yatırımla tekrar hizmete açacaklarını anlatan Beytüşşebap Kaymakamı İsmail Pendik, kaplıca tatil köyünün de kurulacağını söyledi. Kaymakam Pendik, "Beytüşşebap ilçemiz turizm ve doğal kaynaklar açısından büyük potansiyele sahip. Zümrüt Kaplıcası da bu potansiyellerden biridir. Geçmiş yıllarda burada bir tesis yapılmıştı. Lakin terör belası ortaya çıktığında bölücü terör örgütü tarafından yakılıp yıkıldı. Vatandaşlarımız ilkel haliyle gidiyordu. Göreve geldiğimizde burayı nasıl hizmete açabiliriz, diye çalışma başlattık. Valimiz Ali Hamza Pehlivan yeni göreve başlamıştı, ona arz ettik.
Hamza Pehlivan - 25.4.2020
Irak'ın kuzeyinde şehit olan asker için Şırnak'ta tören
Basına kapalı gerçekleşen törene Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, 23.
Hamza Pehlivan - 23.4.2020
İhtiyaç sahibi ailelere 8 ton et dağıtılacak
İhtiyaç sahibi ailelere 8 ton et dağıtılacak ŞIRNAK - Şırnak Belediyesi Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri tarafından 1 ay boyunca her hafta ihtiyaç sahibi ailelere 2 ton et dağıtılacak. Şırnak Bahçelievler Mahallesinde bulunan belediye mezbahanesindeki kesim yerine gelen Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş ve İl Müftüsü Ramazan Tolan, et kesim yerinde incelemelerde bulundu.
Hamza Pehlivan - 23.4.2020
Şırnak Valisi Pehlivan'dan 23 Nisan'da doğan Sümeyye'ye sürpriz kutlama
Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, 23 Nisan'da doğan Sümeyye Ay'ın doğum gününü evinde kutladı.
Hamza Pehlivan - 28.3.2020
Şırnak'ta İl Pandemi Kurulu toplandı
Şırnak'ta yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri kapsamında İl Pandemi Kurulu Toplantısı yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla tüm illerde koronavirüsle mücadele kapsamında oluşturulan Pandemi Kurulu, Vali Ali Hamza Pehlivan başkanlığında toplandı.
Hamza Pehlivan - 26.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Ana caddelere asılmış pankartların genel ve yakın çekim görüntüsü Haber-Kamera: Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), ============================ Silopi'de liseliler maske üretimine başladı ŞIRNAK'ın Silopi ilçesinde Yenişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, koronavirüs ile mücadele kapsamında maske üretimine başladı.  Şırnak İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün talebi üzerine harekete geçen Yenişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, koronavirüs önlemleri kapsamında maske üretimine başladı. Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nce temin edilen kumaşlarla öğrenciler atölyede günde yaklaşık 1000 maske üretip, vatandaşların, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyacını karşılıyor.  Öğrencilerin ürettiği maskelerin vatandaşlara, kamu kurum ve kuruluşlara ücretsiz bir şekilde dağıtmayı planladıklarını açıklayan Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Uysal, günlük bin maskeyle üretime hazır olduklarını söyledi. Projede 26 öğrencinin gönüllü yer aldığını belirten Uysal, bu konuda kendilerine destek olan Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Silopi Kaymakamı Sezer Işıktaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener'e teşekkür etti.
Hamza Pehlivan - 26.3.2020
Şehit askerler törenle memleketlerine uğurlandı
Törene Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, 23.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hamza Pehlivan Haberleri | Hamza Pehlivan Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Hamza Pehlivan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hamza Pehlivan kimdir, hayatı ve biyografisi. Teröristlerin katlettiği sivil şehitler için tören düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 12:57:52. #1.14#
title