HALUK ŞAHİN HABERLERİ

Haluk Şahin haber, Haluk Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haluk Şahin - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Törene, Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, askeri erkan, bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, gaziler ve öğrenciler iştirak etti.
Haluk Şahin - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, gaziler, öğrenciler ve vatandaşların katıldığı törende, Vali Aykut Pekmez ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.
Haluk Şahin - 26.10.2018
Ahmet Ağaoğlu'ndan "Trabzonspor Modeli" Öz Eleştirisi
Yıllardır amatör sporların içinde olduğunu dile getiren Ağaoğlu, şu değerlendirmede bulundu: "20 yıldır Türkiye Golf Federasyonu Başkanlığını, 10 senedir de Türkiye Milli Paralimpik Komitesi'nin ikinci başkanlığını yürütüyorum. Paralimpiklere baktığımız zaman, kazanılan madalyaların yüzde 30'unun Trabzonlu sporculara ait olduğunu görüyoruz. Bu durum biraz daha emek verildiği zaman Trabzon'da amatör sporların nereye geleceğinin çok açık bir göstergesidir. Yıllardır bahsettiğim şey altyapı olmadan üstyapı olmaz. 100'e yakın futbol takımı olan Trabzon'un altyapısını gerektiği kadar kullanamadığımız aşikar. Altyapıya geldiğimiz günden beri çok ciddi çalışmalar ve yatırımlar yaptık. Tesislerimizi toparlayarak, eksikleri gidererek ileriye dönük program dahilinde kadro oluşumunu harekete geçirdik. Bu kulübü kurtaracak olan sizlersiniz. Altyapıya bugün yapılan 1 liralık yatırım, 10 sene sonra Trabzonspor Kulübüne 50 lira olarak geri dönecektir. Birkaç sene içerisinde sadece Trabzon'un değil, Türkiye'nin de değişik şehirlerinden altyapımıza oyuncular ilave ederek Trabzonspor için gelir kaynağı oluşturmak zorundayız." "Sadece kentimizin değil, ülkemizin gururu olacağız" Ağaoğlu, "Türkiye'de Trabzonspor modelini alarak para kazanan kulüpler var ama biz kendi modelimizin üstünü çizip 1 milyar 200 milyon lira batırmış bir kulübüz." ifadesini kullanarak, şunları kaydetti: "Bizim modelimizi futbolda kullanan kulüp milyon avrolar kazanıyor. Büyük hatalar yaptık ama artık bu hatalardan dönme zamanı geldi. Altyapıya yapılan yatırımlar taraftarı pek ilgilendirmez, onlar topun üç direğin arasından girmesini ister. Bu da gayet doğaldır ama elimizden geldiğince altyapıya emek ve kaynak yaratmaya çalışacağız. Trabzon bir futbol fabrikası, futbol endüstrisinin merkezi olmak zorunda. Altyapıyla diğer birimlerimizin koordinasyonunu sağlamak için çok ciddi çabalar içerisindeyiz. 1461'i biliyorsunuz altyapıdaki ilk durak. Yönetici arkadaşımız Haluk Şahin, ciddi emekler sarf ediyor, adeta 7/24 1461 takımımızla yatıp kalkıyor.
Haluk Şahin - 24.10.2018
Trabzonspor'da Futbola Dair Değerlendirme Yapıldı
Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, genel sekreter Ömer Sağıroğlu, futbol şube sorumlusu ve 1461 Trabzon Kulübü Başkanı Haluk Şahin, amatör branşlar sorumlusu Cahit Erdem, A takım teknik direktörü Ünal Karaman, altyapı koordinatörü Hamit Cihan, 1461 Trabzon Teknik Direktörü Hamdi Zıvalıoğlu ve futbolcu izleme komitesi sorumlusu İhsan Gündüz Derelioğlu'nun katıldığı toplantıda, bilgi alışverişinde bulunulduğu vurgulandı.
Haluk Şahin - 24.10.2018
Yeni Sanayi Projesi
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, projeyi yerinde inceleyerek bulunarak yetkileriden bilgi aldı.
Haluk Şahin - 13.10.2018
CHP'nin Yapması Gereken Hisseleri Devretmektir"
Dağ, CHP'nin İş Bankası'ndaki hisselerinin Hazine'ye devri konusunda da şu değerlendirmeyi yaptı: "CHP hisseleri noktasında bir tartışma devam ediyor. Bir kere çok net ve açık olan bir konu var. Burada CHP'nin kuruluş aşamasında Hindistan Müslümanlarının, Kurtuluş Savaşı'nda hem ülkemizin, bu milletin kurtulması için hem de hilafetin kurtulması noktasında toplamış olduğu yardımlardan, hibelerden bu bankanın kurulmuş olması çok net ve açıktır. Bunun Celal Bayar tarafından kurulmuş olması ne kadar tarihi bir gerçeklikse Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatıyla, aynı şekilde bu toplanan paralarla kurulması da tarihi bir gerçektir. Mustafa Kemal Atatürk'ün vasiyetine baktığımız zaman da temettülerinin Türk Dil Kurumuna, Türk Tarih Kurumuna verilmesi gerektiği, diğer taraftan da mülkiyetin Cumhuriyet Halk Partisi'nde olması noktasında bir ifadesi var. O dönem başka bir siyasi parti yok ki. Daha sonra birçok siyasi parti kuruldu. Cumhuriyet Halk Partisi'nin yapması gereken şey, 'Bu hisseler, bu millete aittir, Türk milletine aittir. Dolayısıyla bu hisseleri, Türk milletinin bugün temsilcisi noktasında olan Hazine'ye devretmek, en doğal, en olması gereken husustur.' diyerek hisselerini devretmektir." Toplantıya, AK Parti Aksaray milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve çok sayıda partili katıldı.
Haluk Şahin - 26.9.2018
Belediye Başkanı Yazgı'ya Ziyaret
Aksaray Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Emin Tetik, bir grup mahalle muhtarı ile Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı'yı ziyaret etti.
Haluk Şahin - 22.9.2018
Dha Yurt Bülteni 16
Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen ve dün açılışı gerçekleşen II. Kılıçarslan temalı '33'üncü Ihlara Kültür Sanat ve Spor Festivali'ne geleneksel Ata sporu gösteriyle devam etti. Bugün düzenlenen etkinliklere Aksaray Valisi Aykut Pekmez, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı ve Okçular Vakfı Kurucu Başkanı Haydar Ali Yıldız, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve davetliler katıldı.
Haluk Şahin - 22.9.2018
Bilal Erdoğan: Batının Tek Tipleşmeyi Bize Dayattığını Görüyoruz
Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen ve dün açılışı gerçekleşen II. Kılıçarslan temalı '33'üncü Ihlara Kültür Sanat ve Spor Festivali'ne geleneksel ata sporu gösteriyle devam etti. Bugün düzenlenen etkinliklere Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı ve Okçular Vakfı Kurucu Başkanı Haydar Ali Yıldız, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve davetliler katıldı.
Haluk Şahin - 22.9.2018
Biz At Üzerinde Destanlar Yazmış Bir Ecdadın Torunlarıyız"
Erdoğan, geleneksel sporların popülerleşmesi, daha çok oynanması ve izlenmesi gerektiğini vurgulayarak şu değerlendirmeyi yaptı: "Hamdolsun üç yıldır yaptığımız çalışmalarda hem yurt içinde hem yurt dışında bu mesajın gitgide daha fazla karşılık bulduğunu görüyoruz. İşte inşallah ülkemizde de geleneksel sporlarımızı yeniden güçlendirdiğimizde bunun yanında geleneksel müziklerimizin, geleneksel yemeklerimizin, el sanatlarımızın, kültürümüzün diğer bütün unsurlarının da güçlendiğini göreceğiz çünkü geleneksel güreşlerimizde, halk ozanımızı aslında yaşatmış oluyoruz. Mehterimizde, bütün Osmanlı'nın o ihtişamını yaşatmış oluyoruz. Bunlar neden unutulsun? Bunlar neden sadece müzelik hale gelsin? Bunları evlerimizde, sokaklarımızda, mahallelerimizde, şehirlerimizde yaşamak zorundayız." Etkinliğe katılanlara seslenen Erdoğan, şunları kaydetti: "Çocuklarınızı geleneksel sporlarla muhakkak buluşturmaya çalışın. Burada bugün ok atanlar, burada bugün güreşleri izleyenler, bugün burada atlı sporları, gösterileri izleyenler, kendi hayatlarına acaba bunları katabiliyorlar mı? Bunun çalışmasını yapalım. Yani biz at üzerinde destanlar yazmış bir ecdadın torunlarıyız. Acaba kaç tanemiz at biniyor? At binmek sadece böyle kısıtlı bir elit kesimin sporu mu yoksa acaba bu Türk'ün sporuysa bütün Anadolu'nun sporu mu veya ok atmak? Sadece bugün ok atmakla bırakmayın, okçuluk sporunu benimsemeye çalışın. Çocuklarda dikkat dağınıklığını gidermede pedagoglar tarafından tavsiye ediliyor. Bu bizim kendi sporumuz. Başka bir yerden ithal edilmiş şey değil. Dolayısıyla ben bütün annelere babalara sesleniyorum. Çocuklarımız bugün burada eğleniyorlar. Bize ait olanlarla da eğlenmek mümkün. Bize ait olanlarla da zaman geçirmek mümkün. Sadece dışarıdan ithal ettiklerimize muhtaç, mahkum değiliz. Onlar da tamam. Biz Batı'nın kültürünü silmeye, yok etmeye falan kalkışmıyoruz ama bizim kültürümüzü yok etmeden, bizim kültürümüzü yaşatarak bunu yapmak zorundayız." Festivale Aksaray Valisi Aykut Pekmez, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Haydar Ali Yıldız, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanı Hakan Kazancı ve TRT Genel Müdürü İbrahim Eren de katıldı.
Haluk Şahin - 21.9.2018
33. Aksaray Ihlara Kültür Sanat ve Spor Festivali Başladı
Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, burada yaptığı konuşmada, 17 Eylül 1176'da yapılan Miryokefalon Savaşı'nın yıl dönümünde bu etkinliği yaptıklarını söyledi.
Haluk Şahin - 19.9.2018
19 Eylül Gaziler Günü
Aksaray Aksaray'da da 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda düzenlenen tören, Vali Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile Muharip Gaziler Derneği Aksaray Şube Başkanı Mustafa Dağ'ın Atatürk Anıtı'na çelenk koymasıyla başladı.
Haluk Şahin - 4.9.2018
Aksaray İçme Suyu Projesi
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bağlıköy mevkisinden başlayan içme suyu hattında çelik boru döşeme işlerinin devam ettiğini söyledi.
Haluk Şahin - 25.8.2018
Ankara Emniyet Müdürü Yılmaz'dan Trabzonspor'a Ziyaret
Yılmaz'ı, Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Haluk Şahin, Özer Bayraktar ve Tuncay Uzunal ile teknik direktör Ünal Karaman'ın karşıladığı aktarıldı.
Haluk Şahin - 24.8.2018
Ihlara Vadisi'nde Hedef 3 Milyon Turist
KAPADOKYA'nın başlangıcı konumunda bulunan Aksaray'daki kanyonların arasında yer alan Ihlara Vadisi'nde yılda 500 bin olan turist sayısının 3 milyona çıkarılması hedefleniyor. Vadide, 100'den fazla kilise ve şapel bulunuyor. Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, "Ihlara, dünyadaki ikinci büyük kanyondur.
Haluk Şahin - 24.8.2018
Dha Yurt Bülteni-3
Görüntü Dökümü -------------------------- Zanlının parkta gezerken güvenlik kamera görüntüsü Oğlu ile yürürken görüntüsü Zanlının emniyet müdürlüğünden çıkarılması Polis aracına bindirilmesi Asayiş Şube Müdürlüğü tabelası SÜRE: 53"  BOYUT: 99 MB Haber-Kamera: ADANA, ================================================== 3)IHLARA VADİSİ'NDE HEDEF 3 MİLYON TURİST KAPADOKYA'nın başlangıcı konumunda bulunan Aksaray'daki kanyonların arasında yer alan Ihlara Vadisi'nde yılda 500 bin olan turist sayısı  3 milyona çıkartılmayı hedefleniyor. Vadide, 100'den fazla kilise ve şapelin  bulunuyor. Ihlara'nın dünyanın ikinci büyük kanyonu olduğunu belirten Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, "Ihlara, dünyadaki ikinci büyük kanyondur.
Haluk Şahin - 11.8.2018
Uluslararası 55. Troia Festivali
Gökhan, konuşmasının ardından, 2002'den itibaren dağıtılan "Homeros Bilim, Kültür ve Sanat Ödülü"nü Homeros ve Troia'ya yaptığı katkılardan ötürü Prof. Dr. Haluk Şahin'e verdi.
Haluk Şahin - 11.8.2018
Homeros Ödülü' Prof. Dr. Haluk Şahin'e Verildi
ÇANAKKALE Belediyesi'nin düzenlediği 55'inci Uluslararası Troia Festivali'nde, Homeros Bilim, Kültür ve Sanat Ödülü, Prof. Dr. Haluk Şahin'e verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Haluk Şahin Haberleri | Haluk Şahin Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Haluk Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haluk Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Trabzonspor'da Olağan Genel Kurul Tek Listeyle Gerçekleşecek (1).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 14:22:04. #1.14#
title