Haluk Levent Sivas'ta Konser Verdi

Haluk Levent Sivas'ta Konser Verdi

Ünlü Rock Şarkıcısı Haluk Levent Sivas'ta Konser Verdi. Yağmur Altında Verilen Açık Hava Konserinde Haluk Levent, Diğer Sanatçı Arkadaşlarını Eleştirdi.

Haluk Levent Sivas'ta Konser Verdi

Ünlü rock şarkıcısı Haluk Levent Sivas'ta konser verdi. Yağmur altında verilen açık hava konserinde Haluk Levent, diğer sanatçı arkadaşlarını eleştirdi.

Bir marketin hediye çekilişi törenine katılmak üzere Sivas'a gelen Haluk Levent, Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde bir konser verdi. Yağmur yağışı altında sahne alan Haluk Levent, "Ben ilk kez böyle bir konser veriyorum. Yağmurlu havada bir çok konser veren sanatçı, yağmurun dinmesini otelde veya arabasında bekler. Ama ben burada sizlerleyim" dedi. Yağmur nedeni ile müzik aletlerinin çalıştırılamamasına da çözüm bulan Haluk Levent, ilk önce müziksiz şarkı söyledi. Ardından 2 genç sahneye

gelerek, Levent'in konseri sırasında ağızları ile ritim yaptı. Yağmurun hızlanması nedeni ile Haluk Levent, daha sonra konseri yarıda keserek oteline döndü. Yaklaşık yarım saat sonra tekrar konser alanına gelen Haluk Levent, yağmura rağmen yeniden sahne aldı. Levent, 1 adet cipin çekilişini de kendi yaptı. Konser devam ederken sanatçıya eşlik eden müzisyenler için sahneye şemsiyeler getirildi.

1 saat kadar süren konserde Haluk Levent, Sivas ve yağmur ile ilgili bir şarkı besteleyerek sevenlerine okudu.

(İG-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA