Halk Ozanı 'Aşık İmami' İntihar Etti (2)

Halk Ozanı 'Aşık İmami' İntihar Etti (2)

Adana Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemede, Aşık İmami adıyla tanınan Ahmet Demir'in, tabancayı göğsüne dayayıp ateşlediği ortaya çıktı.

Halk Ozanı 'Aşık İmami' İntihar Etti (2)

Halk OZANI 'AŞIK İMAMİ' İNTİHAR ETTİ (2)

TABANCAYI GÖĞSÜNE DAYAYIP ATEŞLEMİŞ

Adana Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemede, Aşık İmami adıyla tanınan Ahmet Demir'in, tabancayı göğsüne dayayıp ateşlediği ortaya çıktı. Olay yerinde inceleme yapan ekipler, Aşık İmami'nin cesedini yalnız yaşadığı evin hol olarak adlandırılan ara koridorunda, ölümüne neden olan tabancayı ise sağ dirseğinin altında buldu. İlk incelemede kafasından vurulduğu sanılan Demir'in, Adli Tıp Kurumu'ndaki ön otopsisinde göğsünden 2, sol elinden de tek kurşunla vurulduğu belirlendi.

Uzman polisler, Ahmet Demir'in evinde yaptığı incelemede, 3 boş kovan buldu. Olayı cinayet olarak değerlendiren ve soruşturmayı bu yöne kaydıran Cinayet Bürosu ekipleri çalışmayı sürdürürken, ön otopsi raporu intihar gerçeğini ortaya koydu. Tabancasını göğsüne dayayıp tetiğe basan Ahmet Demir, aldığı yara öldürücü olmadığı için silahı yeniden ateşledi. İkinci kurşunu kalbine sıkmayı başaran Demir, yere düşerken silah 3'üncü kez patladı. Bu kurşun ise eline isabet etti. - Adana