Halk Oylamasına Doğru

22.03.2017 17:30 | Son Güncelleme: 22.03.2017 17:30
Halk Oylamasına Doğru

AK Parti Muş İl Başkanlığı yönetimi "Büyüklerimize Hürmet, Kararımız Evet" programı düzenledi.

AK Parti Muş İl Başkanlığı yönetimi "Büyüklerimize Hürmet, Kararımız Evet" programı düzenledi.

Öğretmenevi'nde yaşlılara yönelik düzenlenen programda konuşan, AK Parti Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, 16 Nisan'da Muş'a yakışır bir sonuç ortaya koyacaklarını söyledi.

"Halk oylamasında 'Evet' oyunun çıkması ülkemizin, çocuklarımızın ve torunlarımızın geleceği içindir. Sizler bizim büyüklerimizsiniz. Önceden hastanelerde birçok kuyruk vardı. İlaç bile alamıyorduk. Yollarımız ve havaalanlarımız yoktu. Muş'tan Ankara'ya 30 saatte gidiyorduk. Koalisyonlar vardı. Bunun için hizmet yapılmıyordu. Sürekli bankalar batıyordu. Sonra Recep Tayyip Erdoğan geldi 'bankaların batmasına izin vermeyeceğiz, biz bu parayla hizmet yapacağız, engellilerimize ve yaşlılarımıza vereceğiz' dedi. Sözünü de yerine getirdi. Şunu inanarak söylüyorum, güçlü bir millet ve güçlü bir hükümet olmasaydı hainler 15 Temmuz ülkeyi bölecekti."

AK Parti İl Başkanı Namık Ergün de, bu programı 81 ilde eş zamanlı olarak yaptıklarını belirterek, "Yaşlılar Koordinasyonu Merkezi kuruldu. Büyüklerimiz en büyük ayrıcalıklarımızdan biri olarak görüyoruz. Yaşadığınız sıkıntılarda yanınızda olacağız. Evde bakım ve sağlık hizmetleriyle yanınızda olduk." dedi.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title