HALK EĞİTİMİ MERKEZİ HABERLERİ

Halk Eğitimi Merkezi Haberleri

Halk Eğitimi Merkezi haber, Halk Eğitimi Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halk Eğitimi Merkezi - 30.01.2020
Çaldıran Belediyesi ile HEM arasında protokol imzalandı
Çaldıran'da Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile Çaldıran Belediyesi arasında sportif ve kültürel kursların açılması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.
Halk Eğitimi Merkezi - 22.01.2020
Emniyet Genel Müdürü Aktaş uyuşturucuyla mücadele toplantısına katıldı
Altındağ Kaymakamlığınca, İlçe Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu toplantı salonunda gerçekleştirilen programda, uyuşturucuyla mücadele alanında faaliyetlerde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sunumlar yaptı.
Halk Eğitimi Merkezi - 16.01.2020
Ahlat'ta şehit Öztürk'ün cami vasiyetine destek
Ahlat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 15.01.2020
Malatya'da ücretsiz EKPSS kursu açıldı
Kursiyerlerle sohbet eden Gürkan, burada yaptığı konuşmada, "Engelli kardeşlerimizin geleceğe hazırlanırken işlerinin kolaylaştırılması hususunda düzenlenen bu tür eğitim faaliyetlerine katılmalarından dolayı kendilerini takdir ettiğimi ifade etmek istiyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Kursu organize eden Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığımız ile işbirliği halinde kursun açılmasına katkı veren Yeşilyurt Halk Eğitimi Merkezi ve Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu müdürlerine teşekkür ediyorum.
Halk Eğitimi Merkezi - 09.01.2020
Kırklareli'nde muhtarlar kursta bilgisayar kullanmayı öğreniyor
Kırklareli'nde mahalle ve köy muhtarlarının hizmet kalitelerinin artırılması amacıyla bilgisayar eğitimi veriliyor. Kırklareli Valisi Osman Bilgin'in himayesinde başlatılan "Yeniyiz Yenileniyoruz" projesi kapsamında Halk Eğitimi Merkezince bilgisayar kursu açıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 07.01.2020
Demirci Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesindeki kurslara 796 kişi katıldı
İlçede, Demirci Belediyesi, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Kredi Yurtlar Kurumunun da desteğiyle 11 farklı spor branşında kurslar gerçekleştiriliyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 04.01.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak Halk Eğitimi Merkezi (HEM) ile Yaşar Doğu İlkokulu Müdürlüğü iş birliğiyle gitar kursu açıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halk Eğitimi Merkezi Haberleri | Halk Eğitimi Merkezi Haber - Haberler - Sayfa 9 - Halk Eğitimi Merkezi haberleri, son dakika halk eğitimi merkezi haber ve gelişmeleri burada. Gençler güreş kursuna ilgi gösteriyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 06:42:53. #1.16#
title