HALK EĞİTİMİ MERKEZİ HABERLERİ

Halk Eğitimi Merkezi Haberleri

Halk Eğitimi Merkezi haber, Halk Eğitimi Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halk Eğitimi Merkezi - 19.08.2020
Nusaybin'de "Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu" toplantısı
Toplantıda, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Şafak Kavak, kurslar hakkında sunum yaptı.
Halk Eğitimi Merkezi - 17.08.2020
Kavak'ta hijyen eğitimi
Kavak Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğünce, Güven Göleti Sosyal Tesisleri'nde hijyen eğitimi düzenlendi.
Halk Eğitimi Merkezi - 13.08.2020
Güroymak'ta meslek lisesi öğrencileri belediye için 150 bank üretti
Pandemi sürecine rağmen öğrencilerin atölyede çalışarak büyük fedakarlık gösterdiğini ifade eden Erdem, şöyle konuştu: "Ayrıca kamu kurumlarının donatım malzeme ihtiyaçlarını karşılamak için İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün yeni binasına 180 takım öğrenci sırası, 9 öğretmen masası, 2 öğretmen dolabı siparişlerini okulumuz metal ve mobilya atölyelerinde öğrencilerimizle üreterek teslim ettik.
Halk Eğitimi Merkezi - 11.08.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Yüce, Halk Eğitimi Merkezi salonunda düzenlenen toplantıda köy muhtarları ile tanıştı.
Halk Eğitimi Merkezi - 10.08.2020
Nusaybin'de giyim, bahçecilik ve aşçılık kursu açılacak
Nusaybin Halk Eğitimi Merkezi, 14 yaş üstü vatandaşlara yönelik İş-Kur iş birliğiyle açtığı 3 kursun kayıtlarına başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 10.08.2020
Diyarbakır'da kültür ve fotoğraf gezisi
Kayapınar Gençlik Merkezi ile Kayapınar Halk Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen programda 22 katılımcı, kentin tarihi ve doğal mekanlarını fotoğrafladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 06.08.2020
Vezirköprü'de Besi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kurulacak
Vezirköprü Halk Eğitimi Merkezi konferans salonunda düzenlenen toplantıda Kaymakam Kudret Kurnaz, üreticiler ile bir araya gelerek projenin detaylarını anlattı.
Halk Eğitimi Merkezi - 26.07.2020
Konya Büyükşehir Belediyesinden esnafa hijyen eğitimi
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Konya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KONESOB) ve Selçuklu Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle vatandaşlara daha sağlıklı ve kaliteli hizmet verilmesi amacıyla gerçekleştirilen eğitimlere, Konya Bakkallar Bayiler ve Kuruyemişçiler Esnaf Odası, Konya Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Konya Fırıncılar Pideciler Simitçiler Kadayıfçılar ve Yufkacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Konya Kahveciler, Çay Ocakları ve Büfeciler Esnaf Odası, Konya Kasaplar Esnaf Odası, Konya Lokantacılar Esnaf Odası, Konya Pastacılar Esnaf Odasına bağlı esnaflar ve çalışanları olmak üzere bin 813 kişinin katıldığı belirtildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 23.07.2020
Demirci'de kurban kesim kursu açıldı
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğü iş birliğinde düzenlenen kursta 50 kursiyere eğitim veriliyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 11.07.2020
Sorgun HEM 180 bin maske üretti
Sorgun Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin başladığı günden bu yana 180 bin adet maske üretildiği bildirildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 10.07.2020
Karapınar'da kurban kesim kursu açıldı
Karapınar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi "Kurban Kesim Elemanı Kursu" açıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 09.07.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zekeriya Ersoy, Gençlik Merkezi Müdürü Mesut Altıngöz'ü ziyaret etti.
Halk Eğitimi Merkezi - 07.07.2020
Son dakika güncel: Beypazarı'nda kurban kesim kursu açılacak
Son dakika güncel haberi... Beypazarı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, yaklaşan Kurban Bayramı dolaysıyla, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü iş birliğiyle kurban kesim kursu açacak.
Halk Eğitimi Merkezi - 02.07.2020
Kozluk HEM sanal sergi açtı
Kozluk Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Abdulcelil Bala, Kurum Müdürü Abdulcelil Bala "Ürünlerin sanal ortamda sergilenmesine katkı sunan kursiyerlerimize ve usta öğreticilerimize teşekkür ediyoruz.
Halk Eğitimi Merkezi - 26.06.2020
Ulaş'ta giysi sergisi açıldı
Sivas'ın Ulaş ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen kursta üretilen giysilerin yer aldığı sergi düzenlendi.
Halk Eğitimi Merkezi - 21.06.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen eğitimde, tıbbi ve aromatik bitkiler hakkında bilgiler verilerek, ekim ve yetiştirme yöntemleri, bakımları ile hasatları anlatıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 20.06.2020
Kovid-19 döneminde maske diken vatandaşlara teşekkür belgesi verildi
Koronavirüs, sürecinin devam ettiği günlerde gerek sağlık çalışanları gerekse de diğer kamu görevlilerinin kullanabilmesi için başlatılan maske dikim çalışmalarına Mengen ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi de destek verdi.
Halk Eğitimi Merkezi - 17.06.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Nevzat Ayyıldız da Müdür Yardımcısı Hatice Sayın Ergül ile hediye paketlerinin Bolat Mahallesi'ndeki 65 yaş ve üzeri 128 vatandaşa teslim edildiğini anlattı.
Halk Eğitimi Merkezi - 16.06.2020
Son dakika haberleri: Gölcük'te usta öğreticiler 162 bin maske üretti
Son dakika güncel haberine göre Gölcük Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki usta öğreticiler, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele sürecinde 162 bin maske üretti.
Halk Eğitimi Merkezi - 16.06.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak HEM'den katı atıkların geri dönüşümü için çalışma Kavak Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürü Zekeriya Ersoy, ilçede tekstil ve konfeksiyon atölyelerindeki atık malzemelerin alınarak ekonomiye kazandırmaya çalıştıklarını söyledi.
Halk Eğitimi Merkezi - 16.06.2020
Karamürsel'den kısa kısa
Karamürsel Devlet Hastanesi'nin talebi üzerine gönüllü maske dikiminin yanı sıra, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün isteği doğrultusunda haftalık 500 çocuk maskesi dikimine başlandı. İlçe Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Hamza Şahin, yaptığı açıklamada, devlet hastanesinin talebi üzerine pandemi sürecinin başlamasıyla birlikte maske dikimini gerçekleştirilmeye başlanıldığını söyledi.
Halk Eğitimi Merkezi - 16.06.2020
Sivas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kurslara kaldığı yerden devam ediyor
Sivas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle tatil edilen kurslara normalleşme süreci ile yeniden başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 08.06.2020
Yalıhüyük Halk Eğitim Müdürlüğü'nde sanal sergi açıldı
Yalıhüyük Halk Eğitimi Merkezi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle el sanatları sergisini, sanal ortamda gerçekleştirdi.
Halk Eğitimi Merkezi - 04.06.2020
Edirne Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı: "Öğretmenler salgında fedakarca çalıştı"
Öğretmenlerin binlerce maske ürettiğini, bazı maskeleri de ev ev dolaşarak vatandaşlara dağıttığını anlatan Arpacı, konuşmasına şöyle devam etti: "Şehit Nefize Çetin Özsoy Bilim ve Sanat Merkezimizde 3D yazıcılar ile bin 120 adet siperlik üretilerek, emniyet mensuplarına ve sağlık çalışanlarına dağıtıldı. Ayrıca salgınla mücadelede görev yapan sağlık çalışanları ve halkımız tarafından kullanılmak üzere Edirne Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri usta öğreticileri tarafından 813 bin 300 adet maske üretildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 04.06.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak HEM Müdürü Ersoy binanın çevre temizliğini yapıyor Kavak Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürü Zekeriya Ersoy, HEM binasının bahçe ve avlusunun temizliğinde de görev alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halk Eğitimi Merkezi Haberleri | Halk Eğitimi Merkezi Haber - Haberler - Sayfa 3 - Halk Eğitimi Merkezi haberleri, son dakika halk eğitimi merkezi haber ve gelişmeleri burada. Devlet destekli kurslara kadınlardan ilgi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 00:43:01. #1.15#
title