Haliç Haberleri

Haliç haber, Haliç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haliç - 25.02.2021
AK Partili Demir: "Haliç'i de yakında Kurbağalıdere'ye dönüştürecekler bu CHP'li idareler"
AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, kentte CHP'li belediyelerin hizmetlerinde bir takım sıkıntılar yaşandığını ifade ederek, "Haliç'i de yakında Kurbağalıdere'ye dönüştürecekler bu CHP'li idareler.
Haliç - 24.02.2021
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (5)
Yeni il başkanı ve yönetiminin büyük misyona sahip şehrin lokomotifi olarak görev yapacağını belirten Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu yola çıkarken unutmayalım, yola çıktık yanımızda kimler vardı ama bugün maalesef kimler var. Ölümlü bir hayatı yaşıyoruz ve bu ölümlü hayat içerisinde birçok dostlarımız, birçok büyüklerimiz bugün yanımızda yok. Onlar hakka yürüdüler, ebedi alemdeler. Büyük bir hadis alimi, aynı zamanda tefsir alimi, fıkıh noktasında Emin Saraç Hocamızı 92 yaşında daha yeni hakka uğurladık. Ondan birkaç gün önce İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığımızı, Beyoğlu Belediye Başkanlığımızı uzun süre yapmış olan Kadir Topbaş ağabeyimizi yine aynı şekilde, kabristanları da birbirine yakın, hakka uğurladık. Buna benzer birçok kardeşimizi, büyüklerimizi hakka uğurladık, uğurluyoruz. Eninde sonunda tabii bizim de gideceğimiz yer orası. Temennimiz odur ki Rabbim bizleri sevgili Habibinin Liva-ül hamd ismiyle müsemma sancağı altında da haşru cem eylesin. Şunu da unutmayalım 'Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş meğer' diyorsak, bu hizmetlerimiz çok önemli. Emin Saraç Hocamız yetiştirdiği öğrencileriyle anılacak. Kadir Topbaş ağabeyimiz İstanbul'daki yaptığı eserleriyle anılacak. Bir yerden geçerken 'Şunu da Kadir ağabeyimiz yapmıştı.' dedirtmek çok önemli. Boğaz'ın sularını Haliç'e bağlarken verilen emek.
Haliç - 24.02.2021
Erdoğan: "İstanbul'un turizmine, kültürel zenginliğine, ekonomisine ciddi katkısı olacağına inandığımız Haliç Yat Limanı ve Kompleksi projemizi de...
Erdoğan: "İstanbul'un turizmine, kültürel zenginliğine, ekonomisine ciddi katkısı olacağına inandığımız Haliç Yat Limanı ve Kompleksi projemizi de seneye bitirmeyi planlıyoruz.
Haliç - 21.02.2021
Toyota Plaza Kar'dan şubat kampanyası
Haliç Köprüsü girişinde hizmet veren Toyota Plaza Kar şubat ayı kampanyasını duyurdu.
Haliç - 21.02.2021
Haftanın tarihine bakış
1937- Özel girişimce inşa edilen ilk Türk gemisi "Belkıs", Haliç'te denize indirildi.
Haliç - 14.02.2021
Haftanın tarihine bakış
2014- İstanbul Büyükşehir Belediyesince yaptırılan Türkiye'nin ilk metro köprüsü, Şişhane-Haliç Metro Geçiş Köprüsü, Yenikapı Metro Hattı'nda hizmet vermek üzere açıldı.
Haliç - 12.02.2021
İSTANBUL'DA BEKLENEN KAR YAĞIŞI BAŞLADI-2
Harun UYANIK / - İSTANBUL'da sabah saatlerinden itibaren kar yağışı başladı.
Haliç - 05.02.2021
Koronavirüsle mücadele kapsamında, 8 Şubat Pazartesi saat 05.00'te sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı.
Koronavirüsle mücadele kapsamında, 8 Şubat Pazartesi saat 05.00'te sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı.
Haliç - 31.01.2021
İstanbul'a aşkını 14 yıldır minyatürlere nakşediyor
"Aşk", "İstanbul Masalı", "İstanbul Boğazı" gibi eserleriyle tanınan Yıldırım, kentteki tarihi Yarımada'yı, Boğaz'ı, Haliç'i ve güzide semtleri 14 yıldır el boyaması kağıtlara titizlikle işliyor.
Haliç - 21.01.2021
Toyota Plaza Kar'dan yeni yıl kampanyası
-İstanbul Haliç Köprüsü girişinde hizmet veren Toyota Plaza Kar, yeni yılı yeni bir kampanya ile karşılıyor.
Haliç - 18.01.2021
ABONELERİMİZİN DİKKATİNE CANLI YAYIN
İstanbul'da trafikte son durum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haliç Haberleri | Haliç Haber - Haberler - Sayfa 5 - Haliç haberleri, son dakika haliç haber ve gelişmeleri burada. İMAMOĞLU, OSMANLI İSTANBUL'UNDA KADIN VE CUMHURİYET İSTANBUL'UNDA KADIN KİTAPLARINI TANITTI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.6.2021 22:58:42. #1.14#

title