Haliç Haberleri

Haliç haber, Haliç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haliç - 01.06.2021
İBB Meclisi, İSKİ Genel Müdürlüğü'nün 2020 Yılı Faaliyet Raporu'nu onayladı
65 DEREDE ISLAH ÇALIŞMASI YAPILIYOR İstanbul genelindeki 65 ana ve yan kol derede toplam 29 km ıslah gerçekleştirildi. 5 ayrı derede peyzajlı dere ıslahı ile yaşam vadisi oluşturma projeleri sürüyor. HALİÇ'İN DİP ÇAMURU TEMİZLENİYOR Haliç tabanında biriken çamurun taranıp susuzlaştırılarak bertaraf edilmesi amacıyla Haziran 2020'den bugüne kadar toplam 4 bin 270 ton çamur çıkartıldı.
Haliç - 31.05.2021
İstanbul'da kısıtlama öncesinde trafik yoğunluğu arttı
15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Edirne istikametinde trafik akıcı şekilde seyrederken, Avrupa Yakası'nda D-100 Karayolu Zincirlikuyu-Haliç, Yenibosna-Esenyurt, TEM Otoyolu Kağıthane-Gaziosmanpaşa arasında trafikte yavaşlama görülüyor.
Haliç - 28.05.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 29 Mayıs 2021
6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ataköy-Olimpiyat Metro Hattı, Bahariye ve Masko İstasyonları Hizmete Alım ile Beşiktaş Belediyesi Toplu Açılış törenlerine katılacak. Kılıçdaroğlu, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek 29 Mayıs İstanbul'un Fethi Etkinlikleri'ne iştirak edecek.
Haliç - 28.05.2021
İBB, İstanbul'un fethinin 568. yılını görkemli bir gösteri ile kutlamaya hazırlanıyor
29 Mayıs akşamı Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek kutlama törenine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de katılacak.
Haliç - 28.05.2021
BAE Filistin direnişinin karşısında olduğunu göstermekten çekinmiyor
Birçok Batılı medya organına benzer şekilde BAE'li medya kaynakları da direniş karşıtı, İsrail yanlısı haberlerle Tel Aviv'in saldırgan politikalarını meşrulaştırmaya çalışıyor. Bu anlamda özellikle İsrail'in dezenformasyon ve Filistinlileri sosyal medyada susturma politikasının BAE eliyle Arap dünyasında mobilize edilmeye çalışıldığı rahatlıkla söylenebilir. Suud medyasındaki İsrail'i göreceli eleştiren tutumun aksine, BAE medyası Batı medyasının ezici çoğunluğunu taklit ederek İsrail'in saldırganlığına yönelik ılımlı bir portre çizdi. Bu anlamda örneğin el-İttihad gazetesi "şiddete ve nefrete hayır" tarzında başlıklar atarak Kudüs'te yaşanan İsrail zulmüne gözlerini kapattı. El-Haliç isimli gazete ise İsrail'in saldırılarını meşrulaştırma yönünde haberler yaptı.
Haliç - 25.05.2021
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan önemli açıklamalar
Tansu Hanım'la karşılaşmaya başlayınca Mehmet Ağar'a karşı pozisyon aldık. Sonra bağımsız aday oldu. 99 geçti. 2002'de sayın Çiller'le birlikte genel başkan kim olabilir diye konuşuldu. 32 yaşındayım, İstanbul il başkanıyım. Sayın Çiller'in sevdiği insanım. Ufuk Söylemezoğlu dedi, 'olmaz' dedim. Kemal Çelik dedi. 'Bir tarafta Kemal Çelik, bir tarafta Ağar olmaz' dedim. Hasan Basri dedi, 'olmaz' dedim. En sonunda kendim istiyorum zannetti. 'Sen olursun' dedi. Dedim ki 'Sayın Başbakanım benim şeyim Haliç'e düşmedi' dedim.
Haliç - 24.05.2021
İstanbul'da kısıtlama öncesinde trafik yoğunluğu arttı
Avrupa Yakası'nda D-100 Karayolu Zincirlikuyu-Haliç, Bahçelievler-Esenyurt, TEM Otoyolu Kağıthane-Esenler arasında trafikte sıkışıklık görülüyor.
Haliç - 23.05.2021
Haftanın tarihine bakış
Osmanlı donanması, Dolmabahçe'den Beyoğlu sırtlarına kadar döşenen ve yağlanan kızaklardan bir gecede Haliç'e indirildi.
Haliç - 20.05.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
AK Partili Bak ise İstanbul Alibeyköy'de, Haliç temizlenirken çamurun boşaltıldığı ve üzeri park yapılmış bir taş ocağı ile İstanbul Havalimanı'nın bulunduğu bölgenin de kömür ve taş ocağı olduğunu söyledi.
Haliç - 20.05.2021
19 Mayıs 2021 Haberleri
19 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Haliç - 18.05.2021
İBB 19 Mayıs'ı pandemi önlemleri çerçevesinde coşku ile kutlamaya hazır
HALİÇ'TE TENİS GÖSTERİ MAÇI İBB, Bayram coşkusunu artıracak bir de tenis gösteri maçına ev sahipliği yapacak. Haliç'te deniz üzerine kurulacak platformda düzenlenecek tenis müsabakasının kazananı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir gösteri maçı oynayacak.
Haliç - 16.05.2021
Haftanın tarihine bakış
1924- Musul sorunuyla ilgili Türk-İngiliz heyetleri arasında, "Haliç Konferansı" diye adlandırılan görüşmeler başladı.
Haliç - 10.05.2021
İBB, Haliç'teki çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyoR
1 Ocak'ta açılan T5 Eminönü – Alibeyköy Tramvay Hattı'nda çevre düzenlemesi yapan İBB, mavi ile yeşili buluşturuyor. Yapılan çalışmalarla sahil kenarında kesintisiz bir yürüyüş yolu planlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haliç Haberleri | Haliç Haber - Haberler - Sayfa 2 - Haliç haberleri, son dakika haliç haber ve gelişmeleri burada. AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu, atık su arıtma tesisinin kente faydalarını anlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.06.2021 18:39:10. #1.13#

title