Hakkarili Taraftarlar Uçak Sesleri Altında Galatasarayın Şampiyonluğunu Kutladı

Hakkarili Galatasaray Taraftarları, Takımlarının Şampiyonluğunu Bölgede Devam Eden Operasyona Katılan Uçakların Sesleri Altında Havai Fişek, Davul ve Meşalelerle Kutladı.

Hakkarili Taraftarlar Uçak Sesleri Altında Galatasarayın Şampiyonluğunu Kutladı

Hakkarili Galatasaray taraftarları, takımlarının şampiyonluğunu bölgede devam eden operasyona katılan uçakların sesleri altında havai fişek, davul ve meşalelerle kutladı.

Lig şampiyonu olan Galatasaray'ın Hakkarili taraftarı ilginç kutlama örneği sergiledi. Şemdinli'de önceki gece meydana gelen karakol baskını olayından sonra gelen Şampiyonluk, terör örgütüne karşı gece operasyonuna çıkan savaş uçaklarının sesleri altında kutlandı. Maçın başlamasıyla şehirdeki bütün kahvehaneleri dolduran seyirciler, televizyonda maçı izledi. Maçın 2-0 Galatasaray lehine sonuçlanmasıyla cadde ve sokaklara çıkan taraftar, adeta Hakkari'yi karnaval yerine çevirdi. Havai fişek, davul, korna ve meşalelerle kutlanan şampiyonluk için onlarca araçla taraftarlar gece geç saatlere kadar eğlendi. Dev Galatasaray bayrağı taşıyan taraftarlar kameralara şampiyonluğu haykırdı.

Bu arada şehir merkezinde güvenlik için polis sivil olarak şehirin belli bölgelerinde görev aldı.

Kaynak: CHA