Hakkari Milletvekili Özbek'ten Gazetecilere Akşam Yemeği

Hakkari Milletvekili Özbek'ten Gazetecilere Akşam Yemeği

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hakkari Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Hakkari Ziyaretini Takip Eden Gazetecilere, Davetli Olduğu Evde Akşam Yemeği Verdi.

Hakkari Milletvekili Özbek'ten Gazetecilere Akşam Yemeği

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hakkari Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Hakkari ziyaretini takip eden gazetecilere, davetli olduğu evde akşam yemeği verdi.

Abdulmuttalip Özbek, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yöreye yaptığı ziyareti takip eden değişik haber ajanslarında görevli muhabir, kameraman ve canlı yayın ekibindeki gazetecilerle Kıran Mahallesi'nde bulunan Naif Kahraman'ın evinde verilen akşam yeğinde bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Gül'ün yöreye gelişiyle birlikte Hakkari'nin bugün bayram havasında coşkulu ve mutlu bir gün geçirdiğini dile getiren Özbek, "Siz basın mensupları da kamuoyunu bilgilendirmek adına yorucu bir gün geçirdiniz. Naif

Kahraman kardeşimiz bize evlerinde bir akşam yemeği hazırladı. Yemeğe tek gitmeye gönlüm razı olmadı. Yorucu bir gün geçiren sizlerle, gazetecilerle birlikte bu yemeği yemek istedim" dedi.

(FT-OK-Y)