Hakkari: Hakkari'de Öğrenciler İçin Moral Gecesi

Hakkari: Hakkari'de Öğrenciler İçin Moral Gecesi

Hakkari Ati Gençlik ve Spor Derneği Gençlik Kulübü, Öğrencilerine Moral Gecesi Düzenlendi. Çalınan Canlı Müzik Eşliğinde Kol Kola Giren Hakkarili Öğrenciler, Halay Çekerek Gönüllerince Eğlendi.

Hakkari: Hakkari'de Öğrenciler İçin Moral Gecesi

Hakkari Ati Gençlik ve Spor Derneği Gençlik Kulübü, öğrencilerine moral gecesi düzenlendi. Çalınan canlı müzik eşliğinde kol kola giren Hakkarili öğrenciler, halay çekerek gönüllerince eğlendi.

Akşam saatlerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen moral gecesine katılan öğrenciler, arkadaşları ve aileleri ile birlikte doyasıya eğlendi. Çalınan her türlü müzik eşliğinde bir taraftan halay çeken, bir taraftan da kafalarını sallayan gençler, salondakiler tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Uzun saçları ile orkestra ekibinin moral kaynağı olan bir yerel sanatçı ise büyük beğeni topladı.

İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Hakkari Ati Gençlik ve Spor Derneği Gençlik Kulübü Başkanı İsmet Ağacanoğlu, ilde bulunan ve ÖSS'ye katılacak tüm öğrencilere moral olsun diye bu tür bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. Ağacanoğlu, "İldeki yerel topluluklardan oluşan müzik gurubunun bir birinden güzel müziği ile öğrencileri coşturduk. Gecede Türkiye'deki üniversiteleri tanıtan slayt gösterileri de sunduk. Amacımız öğrencilerimizi sadece sınava 5 kala değil işin en başında iken hatırlamak ve desteklemektir" dedi.

Moral gecesinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadi Akdağ, Gençlik Merkezi Müdürü Adil Özkan ile öğrenci aileleri de hazır bulundu.

Kaynak: İHA