Hakkari Gençlik Merkezi'nin 2007 Yılı Faaliyet Programı Açıklandı

Hakkari Gençlik Merkezi'nin 2007 Yılı Faaliyet Programı Açıklandı

Hakkari Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Bağlı Gençlik Merkezi Müdürlüğü, 2007 Yılı Sosyal ve Kültürel Faaliyetlerini Açıkladı.

Hakkari Gençlik Merkezi'nin 2007 Yılı Faaliyet Programı Açıklandı

Hakkari Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezi Müdürlüğü, 2007 yılı sosyal ve kültürel faaliyetlerini açıkladı.

İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Gençlik Merkezi Müdürü Adil Özkan, 2007 yılında sokak çocuklarının tespiti ve alan taraması olmak üzere 45 ayrı faaliyet gerçekleştireceklerini belirtti. Özkan, "Gençlerimizi sosyal ve kültürel faaliyetlere yönlendirmek için sayın valimiz Ayhan Nasuhbeyoğlu'nun destekleriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2007 yılı programımızı ise sıkı bir takibe aldık. 2007 yılında sokak çocuklarının tespiti ve alan taramaları, aerobik step kursu, masa tenisi temel eğitim kursları eğitmenler tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Liseler arası kompozisyon yarışması, Türk Halk Müziği kursu, gençliğin merkezimizden beklentileri anket çalışması, jimnastik kursu, il eğitim ve gençlik komisyonu tarafından uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele çalışması, halk oyunları kursu, orman haftası etkinlikleri gibi birçok etkinlik yapılacak" dedi.

(FT-OK-OK-Y)