Hakkari'de Liseler Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Hakkari'de Liseler Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Liseler Arası Voleybol İl Birinciliği Turnuvası, Final Maçıyla Sona Erdi. Turnuvanın Birinciliğini Kızlarda Atatürk Anadolu Lisesi, Erkeklerde İse Atatürk Lisesi Elde Etti.

Hakkari'de Liseler Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Liseler Arası Voleybol İl Birinciliği Turnuvası, final maçıyla sona erdi. Turnuvanın birinciliğini kızlarda Atatürk Anadolu Lisesi, erkeklerde ise Atatürk Lisesi elde etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu'nda 1 haftadır devam eden turnuvaya 7'si kız, 8'i erkek takımı olmak üzere toplam 15 takım katıldı. Kızlar finalinde bugün akşam saatlerinde Cumhuriyet Lisesi ile Atatürk Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen müsabakada Atatürk Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Lisesi'ni 3-1 yendi ve birinci oldu. Erkeklerde ise Atatürk Lisesi, Yüksekova İlçesi Şemsettin Onay Lisesi'ni 3-1 yenerek il birincisi oldu. Turnuvada kızlarda il birincisi olan Atatürk Anadolu Lisesi'nin ödülünü İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Nurettin Özdemir verdi.

İl birincisi olan Atatürk Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı ile Atatürk Lisesi Erkek Basketbol Takımı, 15-18 Şubat 2007 tarihlerinde Mardin'de yapılacak olan Liseler Arası Bölge Birinciliği için mücadele edecek.

(FT-NT-EYB-OK-Y)

Kaynak: İHA