Hakim ve Savcı Atamaları
Haberler » Yerel » Haber

Hakim ve Savcı Atamaları

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Adli Yargı Yaz Dönemi Kararnamesiyle Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı'nda Görev Yapan 5 Hakim ve Savcının Görev Yerleri Değişti.

Hakim ve Savcı Atamaları

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) adli yargı yaz dönemi kararnamesiyle Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı'nda görev yapan 5 hakim ve savcının görev yerleri değişti.

Kararname ile Tokat Cumhuriyet Başsavcısı Nihat Altınok Ankara Cumhuriyet Savcılığı'na, boşalan göreve ise Iğdır Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Küçük atandı. Ayrıca, Tokat Cumhuriyet Savcısı Serdal Nayır Hınıs Cumhuriyet Savcılığı'na, Tokat Cumhuriyet Savcısı Bayram Kapucu Kadıköy Cumhuriyet Savcılığı'na, Tokat Cumhuriyet Savcısı İzzet Yurteri Keban Cumhuriyet Savcılığı'na, Tokat Hakimi Hasan Çetinkaya Sivas Hakimliği görevine atandı.

Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mustafa Küçük 1967 yılında Araklı'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Küçük, Tunceli Nazimiye Cumhuriyet Savcısı, Bursa Büyükorhan Cumhuriyet Savcısı, Kayseri İncesu Cumhuriyet Savcısı, Düzce Cumhuriyet Savcısı ve son olarak Iğdır Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yaptı.

(Nİ-SA) 30.06.2008 19:27 TSİ