Hakaret Haberleri

Hakaret haber, Hakaret son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakaret - 8.9.2020
Çin'in İç Moğolistan Özerk Bölgesi'ndeki gösterilerde 23 kişi gözaltına alındı
Polis tutanaklarında gözaltı gerekçeleri "dilekçe için imza toplamak, sorun çıkarmak, ülkenin eski liderine açıkça hakaret etmek, ulusal ders kitapları politikasının uygulanmasını engellemek için WeChat grubunda video paylaşmak" olarak yer aldı.
Hakaret - 8.9.2020
Karadağ'daki seçimlerin ardından babasıyla saldırıya uğrayan Emir Pilav yaşadıklarını DHA'ya...
6 AY İÇİNDE 5 KEZ SALDIRIYA UĞRADIK Pilav, 'Her şey bir anda oldu. Saldırganlardan biri otomobile yöneldi, tam binerken arkasını döndü. Bana ve babama bakıp, 'Artık burada yaşayamayacaksınız' dedi. Çok şükür, hafif bir şekilde atlattım. Ancak bu, benim ve ailemin karşılaştığı saldırılardan sadece bir tanesi. 6 ay içinde 5 kez, benzeri saldırılara uğradık? dedi. Karadağ'ın Taşlıca (Pljevlja) şehrinde 30 Ağustos'ta yapılan genel seçimde Sosyalistleri Demokratik Partisi'ne (DPS) lideri Milo Djukanoviç'in 30 yıllık liderliğinin ardından, DF'nin (Demokrat Cephe) galip geldi. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından, parti taraftarları ülkede galibiyeti kutladı. Ancak seçimden haftalar önce, Müslümanlara yönelik ırkçı söylemler ve hakaretler seçimden sonra da devam etti.
Hakaret - 8.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
'ÜZÜM KOVASINI SİPER ETTİM'   Polise şikayetçi olduklarını söyleyen Hülya Dağcı, saldırganların kendisini erkek kardeşinin "Öldü bırakın" demesi üzerine bıraktığını öne sürdü. Dağcı, şunları anlattı: "Halam S.K. ve eşi Ş.K. ile uzaktan amca çocuğu olan D.D. ve eşi H.D. ile toplam 12 kişi saldırdı. Ben yerde yatarken erkek kardeşim, 'öldü bırakın' dedi. Bunun üzerine bıraktılar, ayağa kalktım. Eniştem Ş.K., tezgahta duran bıçağı eşinden istedi. Bıçakla bana saldırdı. Bu sırada yerden aldığım üzüm kovasını kendime siper ettim, böylelikle boynuma gelen bıçak darbelerini hafif atlattım. Sonra erkek kardeşim Mehmet'e saldırdılar. Ayrıca molozları bize doğru attılar." Hülya Dağcı, yaşanan olayın nedenini ise şöyle ifade etti: "2015 yılında Ş.K. ve başka bir akrabam, yaylada tek yaşayan kardeşimin eşini darbetti. O sırada kardeşim onların yüzünden cezaevindeydi. Darp sırasında gelinimizin kucağından düşen 17 aylıkken yeğenim, 3-4 yıl konuşamadı. 2016 yılında hiç alakamız olmayan bir konudan bize saldırdılar. 2017, 2018 ve 2019 yıllarında da sürekli darp, şiddet ve hakaret olayları devam ettı.
Hakaret - 8.9.2020
Bodrum'da Cumhurbaşkanı'na hakaret iddiasıyla gözaltına alınan kişi adli kontrol şartıyla serbest...
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla gözaltına alınan kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Hakaret - 8.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Öğretim üyesi Ö.H., mart ayında Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek aynı fakültede görevli Prof. Dr. H.S.Ç. hakkında 'tehdit, şantaj ve tecavüz' suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu. 2 çocuk annesi Ö.H., suç duyurusunda 2016 yılının mart ayında, kendisi gibi evli olan o dönem fakültede dekan yardımcısı olarak görev yapan H.S.Ç. ile gönül ilişkisi yaşamaya başladığını belirtti. Ö.H., başından geçenleri şu sözlerle anlattı: "Selçuk Üniversitesi'nde akademisyen olarak görev yapmaktayım. H.S.Ç.'yi 20 yıldır tanırım. Aynı zamanda da meslektaşım olur. 2016 yılının Mart ayında duygusal anlamda bir yakınlaşmamız oldu. Daha sonra da kendisinden ayrılmaya karar verdim. H.S.Ç. bunu kabul etmedi. Elindeki fotoğraf ve videolarımı aileme, iş arkadaşlarıma ve tüm tanıdığım kişilere göndereceğini belirterek, tehdit ve şantajda bulundu. Bu tehdit ve şantajlara boyun eğerek H.S.Ç. ile olan ilişkimi devam ettirmek durumunda kaldım. 2016 Kasım ayında kongre için gittiğimiz Antalya'da kaldığımız otelde, 2017 Mayıs ayında Bursa'da katıldığımız bir kongre için kaldığımız otelde ve 2017 Temmuz ayında makam odasında olmak üzere toplamda 3 kez bana tecavüz etti. 2018 yılı Mayıs ayı içerisinde ilişkimi tamamen bitirdim. Ancak H.S.Ç. sürekli cep telefonundan arayarak, mesaj atarak, tehdit, hakaret ve şantajda bulunmaya devam etti.
Hakaret - 8.9.2020
BEYLİKDÜZÜ'NDE HATALI PARKA TEKMELİ CEZA
"ARACIN YANINA GİTTİM, BAĞIRMAYA BAŞLADI"  Kenan Özgenç, "Aracımı otoparka bir yere park ettim. Park ettiğimde yanımdaki aracın çıkamayacağını düşündüğüm için ön cama telefon numaramı bıraktım. Daha sonra o bölgeden ayrılırken bir telefon geldi, araca yakındım. Telefonu açtım bana, 'Gel aracını parçaladım, gel çek buradan" gibi bir telefon geldi. Telefonu kapatıp, eşime 'sen yavaş gel ben aracı çekmeye gidiyorum, işi varmış, acil çıkması gerekiyormuş' dedim. Aracın yanına gittim, adam orada bağırmaya başladı. Hakaret demeyeyim de, bağırıyordu, 'ağabey özür dilerim, kusura bakmayın, hata benim' dedim.
Hakaret - 8.9.2020
Karadağ'daki seçimlerin ardından babasıyla saldırıya uğrayan Emir Pilav yaşadıklarını DHA'ya...
"6 AY İÇİNDE 5 KEZ SALDIRIYA UĞRADIK" Pilav, "Her şey bir anda oldu. Saldırganlardan biri otomobile yöneldi, tam binerken arkasını döndü. Bana ve babama bakıp, 'Artık burada yaşayamayacaksınız' dedi. Çok şükür, hafif bir şekilde atlattım. Ancak bu, benim ve ailemin karşılaştığı saldırılardan sadece bir tanesi. 6 ay içinde 5 kez, benzeri saldırılara uğradık" dedi. Karadağ'ın Taşlıca (Pljevlja) şehrinde 30 Ağustos'ta yapılan genel seçimde Sosyalistleri Demokratik Partisi'ne (DPS) lideri Milo Djukanoviç'in 30 yıllık liderliğinin ardından, DF'nin (Demokrat Cephe) galip geldi. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından, parti taraftarları ülkede galibiyeti kutladı. Ancak seçimden haftalar önce, Müslümanlara yönelik ırkçı söylemler ve hakaretler seçimden sonra da devam etti.
Hakaret - 8.9.2020
Selçuk Üniversitesinde taciz iddiası
Selçuk Üniversitesinde görevli akademisyen Ö.G.H, çalıştığı fakültenin bölüm başkanı Prof. Dr. H.S.Ç'nin cinsel saldırı, tehdit, hakaret ve şantajlarına maruz kaldığını iddia ederek, şikayetçi olmuştu.
Hakaret - 8.9.2020
İran lideri Hamaney, Hz. Muhammed'e hakaret içerikli karikatürü kınadı
İran lideri Ali Hamaney, Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'nun, İslam peygamberi Hazreti Muhammed'i konu ederek hakaret içeren karikatürleri yeniden yayımlamasını kınadı.
Hakaret - 7.9.2020
Trump: "Pentagon'un başındakiler sevmiyordur, onlar savaştan başka bir şey istemiyor"
Askerlere hakaret ettiği iddialarını reddetti Amerikan Atlantik dergisinin, Trump'ın 2018'de Fransa ziyareti sırasında Paris'teki Aisne-Marne Amerikan Askeri Mezarlığını yağmur bahanesi ile ziyaret etmediğini ve o gün yanındakilere "O mezarlığa neden gitmeliyim ki? Beceriksizlerle dolu orası.
Hakaret - 7.9.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
Ortada doğru dürüst bir yasal gerekçe olmadan Oda TV internet sitesinin kapatıldığını aktaran Öztrak, şöyle konuştu: "Sarayın emrindeki RTÜK, Diyanet İşleri'ni ve Erdoğan'ı eleştiren Tele 1'in ekranını karartırken ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e, Atamızın kabrine hakaret eden müptezel kanala adeta ödül gibi idari para cezası vererek işi geçiştiriyor.
Hakaret - 7.9.2020
İSTANBUL-TEHDİT VE TACİZE UĞRADIĞINI SÖYLEYİP SOSYAL MEDYADAN YARDIM İSTEYEN KADIN KONUŞTU
Gökçen Ocak, olayın başlama sebebini söyle anlattı. "Bizim binamızda arkada küçük bir gecekondumuz var. Onun üzerine kartonpiyerden bir çatı çektik. Bu şahıslar devamlı çatının üzerine basarak geçiyor. Biz de uyarıyoruz. İkaz ediyoruz. Buradan basıp geçmeyin bakın merdivenleri kullanıp evinize çıkabilirsiniz diyoruz. Çatı kırılıyor diye uyardık. Uyarılarımıza rağmen çıkmaya devam ettiler. En sonunda çatımız kırıldı. Biz de çatıyı onarıp üzerine tel çekmeye karar verdik. Tel çektiğimiz gün şahıslar, kendi alanları olmadığı halde 'orası benim alanım, sen benim alanıma tel çekemezsin, sana kim izin veriyor, burası cezaevi mi' diyerek tartışmada bulundular. Daha sonra bize küfür ve hakaret ederek üzerimize saldırdılar.
Hakaret - 7.9.2020
Muğla'da Cumhurbaşkanı'na hakaret ettiği gerekçesiyle bir kişi gözaltına alındı
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla bir kişi gözaltına alındı.
Hakaret - 7.9.2020
Din-Bir-Der'den Kur'an-ı Kerim ve Hazreti Muhammed'e yönelik saldırılara tepki Açıklaması
Din Görevlileri Birliği Derneği (Din-Bir-Der), Danimarkalı İslam düşmanı siyasetçi Rasmus Paludan yandaşlarının İsveç'te Kur'an-ı Kerim'i yakma provokasyonu ve Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'nun, İslam peygamberi Hazreti Muhammed'i konu ederek hakaret içeren karikatürleri yeniden...
Hakaret - 6.9.2020
Küçükçekmece Sivil Toplum Kuruluşları Platformundan Charlie Hebdo'nun Hz. Muhammed'e hakaret...
Küçükçekmece Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'nun, İslam peygamberi Hazreti Muhammed'i konu ederek hakaret içeren karikatürleri yeniden yayımlamasına tepki gösterdi.
Hakaret - 6.9.2020
Charlie Hebdo'nun 2 çalışanının Instagram hesapları bir süre askıya alındı
Sosyal medya uygulaması Instagram, Fransız Charlie Hebdo dergisinin iki çalışanının hesaplarını, Hazreti Muhammed'e yönelik hakaret içeren karikatürleri paylaşmasının ardından kısa bir süre askıya aldı.
Hakaret - 6.9.2020
MHP Yalvaç İlçe Başkanı Sönmez güven tazeledi
Milliyetçi Hakaret Partisi (MHP) Yalvaç İlçe Başkanı Ali Osman Sönmez, yeniden seçildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakaret Haberleri | Hakaret Haber - Haberler - Sayfa 8 - Hakaret haberleri, son dakika hakaret haber ve gelişmeleri burada. Milli Eğitim Bakanlığı, Erol Mütercimler hakkında yasal süreç başlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 03:54:43. #1.15#
title