Hakan Taşkın Haberleri

Hakan Taşkın haber, Hakan Taşkın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Taşkın - 16.11.2019
Abant'ta "ara tatil" yoğunluğu
Abant'a İstanbul'dan gelen Hakan Taşkın, uzun zamandır buraya gelmek istediğini belirterek, "Burayı bize çok övdüler.
Hakan Taşkın - 19.2.2014
Akçakoca AK Parti Belediye Meclisi ve İl Genel Meclis Aday Sıralaması Açıklandı
Akçakoca Belediye Meclis Asil Üye Aday Listesi; Suat Madenci, Hatice Albayrak, İsmail Küçük, Osman Şenbaş, Sedat Çakır, Gencer Reçber, Yahya Mat, Seda Key, Hülya Karakoçan, Hakan Taşkın, Levent Hasdemir, Nagehan Ezer ve Avni Biriktir.
Hakan Taşkın - 12.1.2013
Başkan Yılmaz, Dernek Temsilcilerinin Sorunlarını Dinledi
KAYAK KAYMAYI 3 SAAT İÇERİSİNDE ÖĞRENDİM Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz'ın son konukları ise Samsun Kayak Kulübü üyeleri oldu. Ziyarete Kulüp Başkanı İdris Kibaroğlu ile birlikte üyeler Hülya Korkut, Levent Özden, Dilek Ünder, Mehmet Ali Gürcüoğlu, Betül Demir, İsmet Pehlivan, Akın Kıyıcı, Hakan Taşkın, Çağatay Batman ve Muharrem Sökmen katıldılar.
Hakan Taşkın - 12.1.2013
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz'a Ziyaretler
Ziyarete Kulüp Başkanı İdris Kibaroğlu ile üyeler Hülya Korkut, Levent Özden, Dilek Ünder, Mehmet Ali Gürcüoğlu, Betül Demir, İsmet Pehlivan, Akın Kıyıcı, Hakan Taşkın, Çağatay Batman ve Muharrem Sökmen katıldı.
Hakan Taşkın - 12.1.2013
Başkan Yılmaz'ın Renkli Konukları
YILMAZ: "KAYAK KAYMAYI 3-4 SAAT İÇERİSİNDE ÖĞRENDİM" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın son konukları Samsun Kayak Kulübü üyeleri oldu. Ziyarete Kulüp Başkanı İdris Kibaroğlu ile birlikte üyeler Hülya Korkut, Levent Özden, Dilek Ünder, Mehmet Ali Gürcüoğlu, Betül Demir, İsmet Pehlivan, Akın Kıyıcı, Hakan Taşkın, Çağatay Batman ve Muharrem Sökmen katıldılar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakan Taşkın Haberleri | Hakan Taşkın Kimdir - Haberler - Hakan Taşkın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Taşkın kimdir, hayatı ve biyografisi. Abant'ta ara tatil yoğunluğu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 15:42:22. #1.15#
title