Hakan Şeker Haberleri

Hakan Şeker haber, Hakan Şeker son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Şeker - 27.11.2015
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin Açıklaması
Mehmet Ali Şahin'e, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu,  AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Karabük Garnizon Komutanı Jandarma Albay Cihan Ulukaya, eski Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Ovacık Kaymakamı Hakan Şeker, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Ovacık Belediye Başkanı Zafer Küpler, Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin ile diğer protokol üyeleri eşlik etti.
Hakan Şeker - 24.11.2015
Hsyk, İlk Defa Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesine Tabi Tutulanları Açıkladı
Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, 31 Ağustos 2015 tarihi itibari ile 1. dereceye yükselip aynı tarih itibariyle geçerli olmak üzere ilk defa birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulan adli ve idari yargı hâkim ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adları yayımlandı.
Hakan Şeker - 13.11.2015
Karabük'te Üreticilere Arı Kovanı Dağıtıldı
Açıklamada, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Cemalettin Çataklı ve Ovacık Kaymakamı Hakan Şeker tarafından arı kovanlarının üreticilere teslim edildiği kaydedildi.
Hakan Şeker - 29.07.2015
Ovacık'tan Kısa Kısa
Ovacık Kaymakamı Hakan Şeker, Alınca, Beydini ve Güneysaz köyü sakinlerini ziyaret etti.
Hakan Şeker - 26.05.2015
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin Açıklaması
Daha sonra Şahin, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Vali Orhan Alimoğlu, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Samit Tokmak, Ovacık Kaymakamı Hakan Şeker, Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş, AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, butona basarak okulun temelini attı.
Hakan Şeker - 14.11.2014
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "Türkiye'nin En Önemli Meselesi Eğitimdir"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "Türkiye'nin en önemli meselesi eğitimdir. Türkiye'nin kalkınması için eğitimli insana ihtiyacı var. Bu nedenle özellikle son yıllarda hükümetimiz döneminde bütçemizden en büyük pay eğitime ayrılmıştır"KARABÜK (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Türkiye'nin en önemli meselesinin eğitim olduğunu belirterek, "Türkiye'nin kalkınması için eğitimli insana ihtiyacı var. Bu nedenle özellikle son yıllarda hükümetimiz döneminde bütçemizden en büyük pay eğitime ayrılmıştır" dedi.Şahin, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Ovacık Meslek Yüksekokulu binasının yapım protokolü için Ovacık Kaymakamlığı önünde düzenlenen imza töreninde, 81 ilde üniversite bulunduğunu söyledi.Hükümetin eğitime çok önem verdiğini belirten Şahin, şunları kaydetti: "Türkiye'nin en önemli meselesi eğitimdir. Türkiye'nin kalkınması için eğitimli insana ihtiyacı var. Bu nedenle özellikle son yıllarda hükümetimiz döneminde bütçemizden en büyük pay eğitime ayrılmıştır. Memnuniyetle söylemeliyim ki 7 yıllık süreçte en hızlı gelişen üniversite Karabük Üniversitesi olmuştur. Rektörümüz Burhanettin Uysal'ın çalışmaları takdire şayandır. Kaliteli eğitim vermektedirler. Türkiye'nin en köklü ve eski üniversitesi Hacettepe kadar öğrencisi olması bizi gururlandırmaktadır.Eskipazar, Yenice ve Eflani ilçelerinde girişimlerimiz sonunda MYO yaptık. Ovacık ilçemizde de şimdi hazırlıklarına başladık. Bina sorunumuz vardı. Bunu hayırsever iş adamımız Sedat Namal'ın yardımıyla aştık. Kendisine rica etmiştik. Namal, ilçemize bir bina yapacak. Kendisine teşekkür ediyoruz."Diğer ilçelerde açtıkları okulların daha önce YÖK tarafından kabul edilmediğini, girişimleri sonucunda sorunun aşıldığı bilgisini veren Şahin, "Kolay olmadı. O ilçelerde nüfus azlığı nedeniyle açılmıyordu okullar. YÖK Başkanı ve 11. Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül ile görüşerek sorunu çözdük ve bugün açıldı. Ovacık'ta da bu sorunlar olacak ama aşacağız. Öyle 'ben rektörle görüştüm, o benim dostumdur' demekle falan üniversite falan kurulmuyor sevgili kardeşlerim. Bu işler kolay olmuyor ama aşacağız" ifadesini kullandı.- Karabük Valisi AlimoğluKarabük Valisi Orhan Alimoğlu da il genelinde eğitim için yoğun çalışma yürüttüklerini, gençlerin iyi yetişmesine öncelik verdiklerini anlattı.KBÜ Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal da Mehmet Ali Şahin'in destek ve talimatları doğrultusunda büyüdüklerini, Ovacık ilçesinde de yine kendisinin destek ve yardımlarıyla okul açabileceklerini dile getirdi.Okulun yapımını üstlenen Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sedat Namal da Şahin'in teşvikiyle hayır işi yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, inşaatın 1,5 yılda tamamlanacağı bilgisini verdi.Konuşmaların ardından Şahin, Alimoğlu, Uysal, Ovacık Kaymakamı Hakan Şeker ve Namal protokole imza attı.
Hakan Şeker - 14.11.2014
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin Açıklaması
Konuşmaların ardından Şahin, Alimoğlu, Uysal, Ovacık Kaymakamı Hakan Şeker ve Namal protokole imza attı.
Hakan Şeker - 13.10.2014
Kaymakam Şeker, Çalışmaları İnceledi
Ovacık Kaymakamı Hakan Şeker, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Hakan Şeker - 11.10.2014
'Saklı Cennet Ovacık' Projesi Hayata Geçiriliyor
Kaymakam Hakan Şeker, gazetecilere yaptığı açıklamada, yıl boyunca ilçenin saklı kalmış köşelerinden fotoğraflar çekileceğini söyledi.
Hakan Şeker - 20.09.2013
13. Havsa Tarım Aletleri ve Hayvancılık Festivali Başladı
Atatürk Ortaokulu önünde toplanan kortej, Edirne Belediye Bandosu eşliğinde Atatürk Anıtı'na yürüdü.  Anıta Havsa Kaymakam Vekili Mustafa Çakır, CHP Edirne Milletvekilleri Recep Gürkan ve Kemal Değirmendereli ile Belediye Başkanı Oğuz Tekin tarafından çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.  Anıttaki törenin ardından, hükümet konağı önündeki Havsa Kültür ve Sanatını Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği'nin el sanatları segisi ile "Osmanlı belgelerinde dünden bugüne Havsa" sergisinin açılışı yapıldı.  Kortej daha sonra Şehit Hakan Şeker Spor Tesislerine geçerek satranç turnuvasının açılış törenine katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Şeker Haberleri | Hakan Şeker Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Hakan Şeker haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Şeker kimdir, hayatı ve biyografisi. Bitlis'te Bayramlaşma Töreni.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.07.2021 08:59:54. #1.13#

title