HAKAN CAN YILMAZ HABERLERİ

Hakan Can Yılmaz haber, Hakan Can Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Can Yılmaz - 22.11.2014
Sodem Çanakkale'de Toplandı
Çanakkale Belediyesi'nde ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya SODEM ve Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Onursal Başkan Selami Öztürk, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan katıldı.
Hakan Can Yılmaz - 10.11.2014
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
  Bozcaada   Bozcaada'da, Kaymakam Abdulgani Mağ, Garnizon Komutanı Abdurrahman Nantı ile Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.
Hakan Can Yılmaz - 09.10.2014
CHP Milletvekilleri: Bozcaada'yı Ranta Kurban Etmeyeceğiz
CHP milletvekilleri, Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinin bakir koylarını imara açan 1/100.000 ölçekli plana karşı çıkarak, adayı ranta kurban etmeyeceklerini söyledi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 20 Haziran 2014'te onaylanan, Çanakkale ve Balıkesir’i kapsayan çevre düzeni planı, Bozcaada'nın koylarını da imara açması sebebiyle tartışma konusu olmuştu. Ada halkını memnun etmeyen plana karşı çıkmak için CHP'den bir milletvekili heyeti geldi. TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Ali Sarıbaş, İçişleri Komisyonu Üyesi Serdar Soydan, İstanbul Milletvekili ve Çevre Komisyonu Üyesi Melda Onur, Bursa Milletvekili ve Çevre Komisyonu Üyesi Sena Kaleli'nin yer aldığı heyet, ilk olarak Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ile görüştü.
Hakan Can Yılmaz - 09.10.2014
Bozcaada İçin Hazırlanan Çevre Düzeni Planı
Partinin İstanbul Milletvekili Melda Onur, Bursa Milletvekili Sena Kaleli, Çanakkale Milletvekilleri Ali Sarıbaş ve Serdar Soydan, Kaymakam Abdülgani Mağ ve Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz'ı makamlarında ziyaret ettikten sonra plana göre kentsel gelişim alanı ilan edilecek bölgeleri inceledi.
Hakan Can Yılmaz - 22.09.2014
Bozcaada Belediyesi Bakanlığın İmar Planına İtiraz Edecek
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 20 Ağustos 2014'te Çanakkale ve Balıkesir’in tamamını kapsayan yeni bir 1/100 bin ölçekli çevre düzeni planı hazırladı. 8 Eylül'de askıya çıkarılan plana göre Bozcaada ve Gökçeada ilçelerinin bakir alanları da yapılaşmaya açılıyor. Belediye, halkı bilgilendirmek için yarın bir toplantı düzenleyecek. Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, plandan haberleri olduğunu belirterek, bakanlık düzeyinde itiraz edeceklerini söyledi.
Hakan Can Yılmaz - 13.09.2014
2'nci Bozcaada Uluslararası Lezzet Festivali
Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz da asırlardır Türk ve Rum mutfakları ile kültürünün izlerine sahip tatları konuklarının beğenisine sunduklarını anlattı.
Hakan Can Yılmaz - 18.08.2014
Bozcaada Uluslararası Ekolojik Belgesel Film Festivali 30-2 Kasım'da
BIFED'in organizasyonunda, sanat ve ekoloji alanlarında çalışmalarda bulunmuş isimlerin yanı sıra Bozcaada yerel yönetim ve üreticilerden isimler de bulunuyor. Festivalin Başkanlığını Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz; Festival Başkan Yardımcılığını Bozcaada'da üzüm bağlarından doğal üzüm suyu, koruk suyu, üzüm reçeli, kuru üzüm ve kurutulmuş üzüm çekirdeği imalatçılığı yapan BOZTİD başkanı Yahya Göztepe yapıyor.
Hakan Can Yılmaz - 19.05.2014
Bozcaada Sezonu Erken Açtı
CHP'li Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, bu yıl hedeflerinin sezonu iki ay ile sınırlı bırakmamak olduğunu belirtip, "Bozcaada'da turizmin sadece Haziran ve Ağustos'ta değil, öncesi ve sonrasındaki aylara da yayılması için sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışmalar yapacağız" dedi.
Hakan Can Yılmaz - 19.05.2014
Bozcaada'da 4 Kilometrelik Araç Kuyruğu
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, adanın bu yaz daha hareketli bir sezon yaşayacağını beklediklerini söyledi.
Hakan Can Yılmaz - 14.05.2014
Soma'daki Maden Faciası
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, voleybol maçlarının, ülkeyi yasa boğan olay dolayısıyla iptal edildiği bildirdi.
Hakan Can Yılmaz - 10.05.2014
Bozcaada'da "New Balance Yarı Maraton Yarışı"
Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ise etkinliğin, Bozcaada'ya çok yakışan bir organizasyon olduğunu anlattı.
Hakan Can Yılmaz - 21.04.2014
Bozcaada'da Turizm Çalıştayı
Bozcaada turizminin dünyaya entegre edilmesi amacıyla Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın (GMKA) desteklediği 'Bozcaada Turizminin Uluslararası Pazarlara Entegrasyonu' projesi kapsamında, Bozcaada Kaymakamlığı öncülüğünde, Bozcaada Belediyesi ile Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği'nin (BOZTİD) proje ortaklığında çalıştay ve bilgilendirme gezisi düzenlendi. Çapraz Tatil Köyü Taşhan Restoran'da gerçekleşen çalıştaya, Çanakkale Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, Bozcaada Kaymakamı Abdulgani Mağ, Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Dr. Hakan Can Yılmaz, tur operatörleri, acentalar, seyahat işletmecileri, online seyahat portalları, seyahat yazarları, uzmanlarla Bozcaada'da faaliyet gösteren işletme sahipleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Can Yılmaz Haberleri | Hakan Can Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Hakan Can Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Can Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Bozcaada Yarı Maratonu ve 10k Koşusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 00:22:20. #1.16#

title