HAKAN CAN YILMAZ HABERLERİ

Hakan Can Yılmaz haber, Hakan Can Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Can Yılmaz - 13.12.2015
CHP'li Belediye Başkanları Küçükkuyu'da
Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Gelibolu Belediye Mustafa Özacar, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça ve Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz toplantı öncesi Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan'ı ziyaret etti.
Hakan Can Yılmaz - 26.10.2015
Bozcaada Uluslararası Ekolojik Belgesel Festivali
Bu yıl ikincisi düzenlenen festivale 45 ülkeden 180 belgesel başvurdu. Festival kapsamında finale kalan 20 belgesel adanın çeşitli mekanlarında gösterildi.   Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz,  Bozcaada Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda düzenlenen ödül törenindeki konuşmasında, ada halkının katılımlarıyla festivali sahiplendiğini söyledi.
Hakan Can Yılmaz - 13.10.2015
Bozcaada'nın "Kardeş Adası" Pantelleria
Bozcaada Belediyesinde düzenlenen törene Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz ile Pantelleria Belediye Başkanı Salvatore Gabriele katıldı.
Hakan Can Yılmaz - 10.09.2015
Bozcaada'da Organik Tarım Sertifika Dağıtım Töreni
Törene Bozcaada Kaymakamı Abbas Yeşilkuş, Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Öz ile üreticiler katıldı.
Hakan Can Yılmaz - 10.08.2015
44. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Açık Deniz Yat Yarışı
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz da yarışın ilk etabının merhum denizci Sadun Boro anısına yapıldığını hatırlatarak, mücadelenin onun adına yaraşır şekilde geçtiğini dile getirdi.
Hakan Can Yılmaz - 08.08.2015
44. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Açık Deniz Yat Yarışı
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Deniz Kuvvetleri Komutanlığının bu sene 44.
Hakan Can Yılmaz - 30.06.2015
"Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali" Sona Erdi
Hatice Aslan, "Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali"nin tadını çıkardı Ünlü sinema sanatçısı Hatice Aslan, "Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali" süresince düzenlenen aktivitelere katılarak keyifli vakit geçirdi. "Mercedes-Benz Kite Lounge"un konumlandığı Çayır Plajı'nda katılımcıların board üzerinde kürek çekerek yarıştığı "Sup Race 2015"te (Stand Up Paddle 2015) jüri özel ödülüne layık görülen Hatice Aslan, plaketini Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz'dan aldı.
Hakan Can Yılmaz - 29.06.2015
"Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali" Sona Erdi
Board üzerinde renkli görüntülere sahne olan SUP Race 2015 "Mercedes-Benz Kite Lounge"un konumlandığı Çayır Plajı'nda katılımcıların board üzerinde kürek çekerek yarıştığı "Sup Race 2015"te (Stand Up Paddle 2015) ise dereceye giren tüm sporculara plaket ve madalyalarını Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz takdim etti.
Hakan Can Yılmaz - 18.06.2015
""Mercedes-Benz GoBozcaada Festivali" Başlıyor
"Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali"nin basın toplantısı, Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Serhat Belli, Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Türkiye Müdürü Şükrü Bekdikhan, IKA Başkanı Markus Schwendter, Playmaker Ajans Başkanı Kerem Mutlu'nun katılımıyla gerçekleşti.
Hakan Can Yılmaz - 17.06.2015
"MERCEDES- Benz Go Bozcaada Festivali" Başlıyor
"Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali"nin basın toplantısı, Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Serhat Belli, Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Türkiye Müdürü Şükrü Bekdikhan, IKA Başkanı Markus Schwendter, Playmaker Ajans Başkanı Kerem Mutlu'nun katılımıyla gerçekleşti.
Hakan Can Yılmaz - 17.06.2015
Kiteboard Avrupa Şampiyonası
Mercedes-Benz'in ana sponsorluğunda Çayır Plajı'nda yapılacak ve Avrupa'nın en iyi kiteboard sporcularının bir araya geleceği şampiyonanın basın toplantısı, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Uluslararası Kiteboard Birliği (IKA) Başkanı Markus Schwendter, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Serhat Belli, milli sporcu Bilge Öztürk ile Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Türkiye Müdürü Şükrü Bekdikhan'ın katılımıyla Ortaköy'de bir kafede gerçekleştirildi.
Hakan Can Yılmaz - 17.06.2015
Mercedes-Benz Kiteboard Avrupa Şampiyonası Tanıtımı Yapıldı
Toplantıya, Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Serhat Belli, Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Türkiye Müdürü Şükrü Bekdikhan, IKA Başkanı Markus Schwendter ve Playmaker Ajans Başkanı Kerem Mutlu katıldı.
Hakan Can Yılmaz - 12.06.2015
Bozcaada'nın Merkezi Araç Trafiğine Kapatıldı
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, adanın özellikle son yıllarda Çanakkale turizminin lokomotifi haline geldiğini belirterek, ilçede yaz aylarında oluşan araç yoğunluğunu bertaraf etmek için bazı radikal önlemler alarak trafik düzenlemesine gittiklerini bildirdi.
Hakan Can Yılmaz - 11.05.2015
CHP'li Belediye Başkanları Bozcaada'da
Çanakkale'nin CHP'li belediye başkanlarının geleneksel buluşmasına bu ay Bozcaada ev sahipliği yaptı.  Çanakkale, Gelibolu, Kavakköy, Geyikli, Karabiga, Küçükkuyu ve Kepez'in belediye başkanları Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz'ın davetiyle adada buluştu.
Hakan Can Yılmaz - 09.05.2015
Bozcaada Yarı Maratonu ve "10k" Koşusu
Dereceye giren sporculara ödülleri Bozcaada Kaymakamı Abdülgani Mağ, Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı  Üsteğmen Erbil Terbıyık, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Yaşar ve protokol üyeleri tarafından verildi.
Hakan Can Yılmaz - 05.05.2015
Genel Seçimlere Doğru
Ardından Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ile görüşen Turan, şöyle konuştu: "Kulvarlarımız farklı olsa da hedefimiz aynı.
Hakan Can Yılmaz - 13.04.2015
CHP'li Belediye Başkanları Gelibolu'da Buluştu
Çanakkale, Bozcaada, Kavakköy, Geyikli, Karabiga, Küçükkuyu ve Kepez belediye başkanlarının katıldığı toplantının bir sonraki bölümünün Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz'ın ev sahipliğinde yapılması kararlaştırıldı.
Hakan Can Yılmaz - 11.04.2015
Akvaryum Koyu'na Girişlerin Kapatıldığı İddiası
Çevrenin kullanıcılar tarafından yoğun şekilde kirletildiğini savunarak, Akvaryum ve Tuzburnu bölgelerinin işletme haklarının kendilerine devriyle ilgili olarak bazı girişimlerde bulunduklarını anlatan Erdoğan, şöyle konuştu: "Yolun altında 1 dönüm yerimiz var, o alanın 600 küsur dönümünü telle zamanında çevirdik. Sadece Akvaryum Koyu'nu insanların faydalanması için açık bıraktık. Oraya yapılmış olan yollar ve birinci derecede doğal sitlere giren alanlar şuanda tamamen tahrip edilmiş vaziyette. İkincisi şu an biz oradan iki gün önce 800 tane içki şişesi topladık. Kıyıya beton döküldüğünü iskele gibi şeylerin yapıldığını ve bunun dışında Çanak Liman kısmına iki kamyon moloz döküldüğünü gördük. Bu da bizi tabii yaraladı. Bu arada da oradaki maki dokusu bu yıl üç metre topraklı yol olarak yapıldığı için sesimizi çıkarmamıştık. Şu anda 11 metre genişliği var ve yukarıdan gelen yağmur suları da bütün oradaki toprağı denize akıtıyor. Yani bir çeşit erozyona sebebiyet veriyor. Bir kere burasının düzenlenmesi gerekiyor. Bu koyun düzgün bir işletmeye alınması lazım. Amacımız, oraya insanların girmesini engellemek değil. Yaptığımız kapının içinde bir servis kapısı var. Bu servis kapısından insanlar kolaylıkla içeriye girip çıkabilir. Bununla ilgili herhangi bir sıkıntı yok fakat tahrip olmuş yolu tekrar eski maki dokusuna çevirmeyi düşünüyoruz. Bu arada belediye ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğündeki bir proje kapsamında sadece giriş kapısından 10 metre sonrasında da 50-60 araçlık bir otopark alanı yapmak istiyoruz ki diğer alanların kullanımında bir sorun olmasın." Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ise koyu da barındıran parselin Kamil Erdoğan'a ait olduğunu bildirdi.
Hakan Can Yılmaz - 09.02.2015
CHP'li Belediye Başkanları Edremit'te
Toplantıya, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Baklan, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Gelibolu Belediye Başkanı Münir Mustafa Özacar, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Geyikli Belediye başkanı Ercan Yılmaz, Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça, Kepez Belediye başkanı Ömer Faruk Mutan katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Can Yılmaz Haberleri | Hakan Can Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Hakan Can Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Can Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Vatandaş Bayramda Buralara Akın Edecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 06:20:19. #1.14#

title