HAKAN CAN YILMAZ HABERLERİ

Hakan Can Yılmaz haber, Hakan Can Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Can Yılmaz - 17.11.2016
Bozcaada'nın Bakir Koyları İçin Twitter Kampanyası İlgi Gördü
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Sulubahçe ve Habbele Koyları'nı işletmeye açmak üzere 22 Kasım'da ihale edileceğinin öğrenilmesinin ardından Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz'ın çağrısıyla geçtiğimiz günlerde bir toplantı gerçekleştirdi.
Hakan Can Yılmaz - 17.11.2016
Dha Yurt Bülteni-4
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Sulubahçe ve Habbele Koyları'nı işletmeye açmak üzere 22 Kasım'da ihale edileceğinin öğrenilmesinin ardından Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz'ın çağrısıyla geçtiğimiz günlerde bir toplantı gerçekleştirdi.
Hakan Can Yılmaz - 14.11.2016
Bozcaada'da Bu Kez Sulubahçe Koyu İhale Ediliyor
ÇANAKKALE'nin Kuzey Ege Denizi'ndeki turizm cenneti Bozcada'da, işletmeye açılmak üzere ihale kararı alınan ancak, kamuoyunun tepkisi üzerine iptal edilen Beylik Koyu'ndan sonra, Bakanlık bu kez de Sulubahçe Koyu'nu işletmeye vermek üzere ihaleye çıkacak. Bozcaada'nın en büyük ve bakir koylarından Sulubahçe'nin 3 yıl süreyle işletmeye verilmesi için 22 Kasım'da Ankara'da yapılması planlanan ihale tepki çekti. Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, koyların işletmeye açılmasına izin vermeyeceklerini, ihaleden yeni haberdar olduklarını söyledi.
Hakan Can Yılmaz - 16.10.2016
Bozcaada'da Kıyı Temizliği Etkinliği
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz da etkinliğin Bozcaada'da gerçekleşmesinden ve Bozcaadalı gönüllülerle bu etkinlikte olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti.
Hakan Can Yılmaz - 13.10.2016
3. Bozcaada Uluslararası Ekolojik Belgesel Festivali
İlçe Halk Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilen açılış törenine Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, Festival Koordinatörü Ethem Özgüven, festival düzenleme komitesi üyeleri ve yönetmenler katıldı.
Hakan Can Yılmaz - 22.09.2016
Bozcaada'da Yapay Resif Çalışması
Törene, Bozcaada Kaymakamı Abbas Yeşilkuş, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, ÇOMÜ Deniz Teknolojileri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.
Hakan Can Yılmaz - 23.08.2016
Adalar "Yaz Nüfusu"Na Göre Pay İstiyor
Gökçeada Belediyesi olarak, 1927 yılından beri yürürlükte olan 1151 sayılı Adalar Yasası ile il özel idaresi ayrı, özel idaresi özerk olan, Gökçeada ve Bozcaada kaymakamlıkları nezdinde yerel yönetim belediyeleri olarak adalara hizmet vermeye çalıştıklarını anlatan Çetin, şöyle devam etti: "Bizler İller Bankası'ndan, ilçe merkezinde bulunan 6 bin 500'lük nüfus üzerinden pay alırken yaz sezonundaki nüfus yoğunluğumuz 40 bine kadar çıkmaktadır. Gökçeada'nın 297 kilometrekarelik alanında yaz sezonunda tatile gelen misafirlerimizi ağırlamak adına hem norm kadrolarımız hem de bütçelerimiz itibarıyla gerçekten çok büyük sıkıntılar yaşamaktayız." "Norm kadro cetvelleri kış nüfusuna göre düzenlenmekte" Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz da adaların yaz aylarındaki nüfuslarına göre pay almaları taraftarı olduklarını söyledi.
Hakan Can Yılmaz - 10.07.2016
CHP'li Havutça'nın Polisle "Çakar" Tartışması
Havutça, AA muhabirine yaptığı açıklamada, günübirlik tatil için ailesiyle Bozcaada'ya gittiklerini belirterek, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz'ı arayıp görüştüğünü ve ilçeden akşam ayrılacağını söylediğini aktardı.
Hakan Can Yılmaz - 30.06.2016
Ada Sahilleri" Bayram Tatilinin Gözdesi
Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, adalarının son yıllarda gerek yerli gerekse yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun talep gördüğünü vurguladı.
Hakan Can Yılmaz - 04.05.2016
Zeki Alasya Bozcaada'da Anıldı
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ise İKOD'un Bozcaada'ya gelmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, bu programın gelenekselleşmesi konusunda gereken desteği vereceklerini söyledi.
Hakan Can Yılmaz - 02.04.2016
Çanakkale Valisi Hamza Erkal, Bozcaada'da
Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz'la görüşen ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Hamza Erkal, Bozcaada Kalesi'nde de incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Can Yılmaz Haberleri | Hakan Can Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Hakan Can Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Can Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Bozcaadalılar 'Notabüs'le Müzikli Alet Çalmasını Öğrenecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.6.2021 15:05:25. #1.14#

title