HAKAN CAN YILMAZ HABERLERİ

Hakan Can Yılmaz haber, Hakan Can Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Can Yılmaz - 19.10.2017
Bozcaada'da "Araçsız Ada" Planı
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin üçüncü büyük adası Bozcaada'nın Kuzey Ege'nin önemli turizm destinasyonlarından biri ve ülkenin köyü olmayan tek ilçesi konumunda bulunduğunu hatırlattı.
Hakan Can Yılmaz - 15.10.2017
4. Bozcaada Uluslararası Ekolojik Belgesel Festivali
"Bu festival buluşma noktası oldu" Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, festivalin her yıl yönetmenler, filmseverler ve çevrecilerin buluşma noktası haline geldiğini söyledi.
Hakan Can Yılmaz - 12.09.2017
Bozcaada'daki Yangına Kaymakam ve Belediye Başkanı da Müdahale Etti
ÇANAKKALE'nin Bozcaada İlçesi'ndeki ormanlık alanda çıkan yangını söndürmek için İlçe Kaymakamı Mustafa Akın ve Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, itfaiye ekipleri ve vatandaşlarla birlikte müdahale etti.
Hakan Can Yılmaz - 12.09.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
Görüntü Dökümü ----------------------- Çelikhan Devlet Hastanesi Zehirlenenin yakınları Ambulansın ayrılması Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ambulansın acil servise girişi Zehirlenen Kaplan, sedye üzerinde acil servise alınması Genel ve detay görüntüler  Haber-Kamera: Mahir ALAN-Selim SONKAYA - ADIYAMAN, =================================================== 3)BOZCAADA'DAKİ YANGINA KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANI DA MÜDAHALE ETTİ ÇANAKKALE'nin Bozcaada İlçesi'ndeki ormanlık alanda çıkan yangını söndürmek için İlçe Kaymakamı Mustafa Akın ve Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, vatandaşlarla birlikte ile yangına müdahale etti.
Hakan Can Yılmaz - 12.09.2017
Dha Yurt Bülteni - 20
Bozcaada'daki yangına Kaymakam ve Belediye Başkanı da müdahale ettiÇANAKKALE'nin Bozcaada İlçesi'ndeki ormanlık alanda çıkan yangını söndürmek için İlçe Kaymakamı Mustafa Akın ve Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, vatandaşlarla birlikte ile yangına müdahale etti.
Hakan Can Yılmaz - 11.09.2017
Halil Sezai Baba Acısına Rağmen Hayranları İçin Söyledi
Zaman zaman sahneye çıkan yakınları da ünlü şarkıcıya sarılarak moral verdiği görüldü. Konserde, "Benim sadık yarim kara topraktır" adlı türküyü söylerken gözyaşlarına hakim olamayan Halil Sezai, sahnede 1 saat 15 dakika kaldı. Konser sonunda Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, Halil Sezai'ye başsağlığı dileklerini iletti.
Hakan Can Yılmaz - 11.09.2017
Bozcaada Kültür Sanat ve Bağbozumu Festivali
Konseri tamamlayan Halil Sezai son gemiyle ilçeden ayrılırken Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz'da kendisine başsağlığı diledi.
Hakan Can Yılmaz - 09.09.2017
Bozcaada'da 18'nci Kültür, Sanat ve Bağbozumu Festivali Başladı
Bozcaada'da, Kültür, Sanat ve Bağbozumu Festivali'nin 18'incisi düzenlendi. Cuma günü saat 17.00'de festivale gelen tatilci ve turistler traktör ve belediye araçlarıyla Talay Şarap Fabrikası'na ait bağlara taşındı. Festival burada yapılan temsili bağbozumuyla başladı. Bağbozumunda toplanan üzümler, Cumhuriyet Meydanı'na getirildi. Festivale Bozcaada Kaymakamı Mustafa Akın, Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, Garnizon Komutan Vekili Piyade Binbaşı Çağrı Sağlam, daire amirleri de programa katıldı.
Hakan Can Yılmaz - 09.09.2017
Dha Yurt Bülteni-2
Bozcaada'da, Kültür, Sanat ve Bağbozumu Festivali'nin 18'incisi düzenlendi. Dün (cuma) saat 17.00'de festivale gelen yerli ve yabancı turistlerin traktörler ve belediye araçlarıyla taşınarak, Talay Şarap Fabrikası'na ait bağlarda gerçekleşen temsili bağbozumuyla etkinlik başladı. Bağbozumunda toplanan üzümler, Cumhuriyet Meydanı'na getirildi. Festivale Bozcaada Kaymakamı Mustafa Akın, Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, Garnizon Komutan Vekili Piyade Binbaşı Çağrı Sağlam, daire amirleri de programa katıldı.
Hakan Can Yılmaz - 30.08.2017
Geyikli Belediyesi Yağlı Güreş Festivali
Etkinliği, CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, Ezine Kaymakam Vekili Ramazan Kendüzler, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş izledi.
Hakan Can Yılmaz - 25.07.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Fener Rum Patriği Bartholomeos, yarın yapılacak Ayazma Panayırı öncesindeki ayin için dün Bozcaada'ya geldi. Patrik Bartholomeos'u Bozcaada Kaymakamı Mustafa Akın, Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz karşıladı.
Hakan Can Yılmaz - 25.07.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Fener Rum Patriği Bartholomeos, yarın yapılacak Ayazma Panayırı öncesindeki ayin için dün Bozcaada'ya geldi. Patrik Bartholomeos'u Bozcaada Kaymakamı Mustafa Akın, Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz karşıladı.
Hakan Can Yılmaz - 25.07.2017
Fener Rum Patriği Bartholomeos Bozcaada'da
Bartholomeos, adaya gelişinde Kaymakam Mustafa Akın, Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ve burada yaşayan Rumlar tarafından karşılandı.
Hakan Can Yılmaz - 25.06.2017
Bayramda Tatilcilerin Tercihi Bozcaada Oldu
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, adanın son yıllarda bu tip yoğunluklara çok alışık olduğunu söyledi.
Hakan Can Yılmaz - 04.06.2017
Adalarda Bayram Tatili İçin Rezervasyonlar Başladı
Yaza yönelik hazırlıkların aralıksız sürdüğünü vurgulayan Aksoy, şöyle konuştu: "Marmara, Avşa ve Ekinlik adalarının toplam kış nüfusu 10 bin bile değil. Bu rakam yaz aylarında 200 bine ulaşıyor. Tüm sahil bandında yeni düzenlemeler yaptık ve halihazırda düzenlemelerin bir kısmı devam ediyor. Adalarımızda en çok misafirimizi Avşa'da ağırlıyoruz. Ramazan Bayramı için rezervasyonlar sürüyor. Bayramla birlikte sezona iyi bir giriş yaparız." "Yüzde 100 doluluk beklentisi" Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz da ilçenin kuzey Ege'nin parlayan yıldızı olduğunu söyledi.
Hakan Can Yılmaz - 25.05.2017
Bozcaada'nın "Davetsiz Misafir"İ Cazibe Merkezi Oldu
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dev geminin, adanın en güzel koylarından biri olarak kabul edilen Beylik Koyu'na yaklaşık 3 yıl önce "davetsiz misafir" olarak geldiğini hatırlattı.
Hakan Can Yılmaz - 09.03.2017
Çanakkale Valisi Tavlı Bozcaada'da
Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz ile görüşen Tavlı, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.
Hakan Can Yılmaz - 05.01.2017
Bozcaada'da Denizden Haç Çıkarma Töreni Yapıldı
Hz. İsa'nın doğumu ve vaftiz edilişinin yıl dönümü nedeniyle Bozcaada'da planlanan programa göre, yarın gerçekleşmesi gereken ayin, beklenen olumsuz hava koşulları ve cemaatin azlığı nedeniyle bugün saat 10.45'te yapıldı. Bozcaada'da bulunan az sayıdaki Türk asıllı Rum vatandaşların yanı sıra, izlemeye gelen Türk vatandaşları törene katıldı. Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz ve İlçe Emniyet Amiri Abdullah Öztürk de törende yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Can Yılmaz Haberleri | Hakan Can Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Hakan Can Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Can Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha Yurt Bülteni-1.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.06.2021 04:42:10. #1.13#

title