Haftanin Haberleri

Haftanin haber, Haftanin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haftanin - 24.06.2020
MSB: Pençe-Kaplan Operasyonu'nda 150 metrelik mağara imha edildi
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Haftanin'de süren Pençe-Kaplan Operasyonu'nda, teröristler tarafından kullanılan 150 metrelik bir mağaranın tespit edilerek kullanılamaz hale getirildiğini bildirdi.
Haftanin - 22.06.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den "terörle mücadele" değerlendirmesi Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İkinci Kandil olarak tanımlanan Haftanin'e Türk kahramanlığının mührü vurulmuştur.
Haftanin - 22.06.2020
Bahçeli: "CHP-HDP-İP'in tehlike saçan gayrimeşru politikaları dış kaynaklı tehditlere müsait ortam...
"Suriye ve Irak'ı parçalamayı hesap edenler cüret ve küstahlıklarının bedelini mutlaka ödemek durumunda kalacaklardır" Türkiye'nin milli güç unsurlarıyla başlattığı Pençe-Kartal operasyonunun terör örgütlerine ve kanlı taşeronlara en sert mesaj olduğunu belirten Bahçeli, "Bu mesaj sonraki günlerde de Pençe-Kaplan operasyonuyla karadan devam etmiş, teröristlerin saklandıkları in, sığınak, barınak ve mağaralar yerle bir edilmiştir.ABD Uluslararası Dini Özgürlükler Komisyonu'nun Pençe operasyonlarımızın durdurulması çağrısında bulunması boşuna ve bulanık bir gayrettir. Arap Ligi Genel Sekreteri'nin terör örgütlerine değil de meşru mücadelemize göstermiş olduğu tepki ise iyi niyetten mahrum bir hezeyandır. İkinci Kandil olarak tanımlanan Haftanin'e Türk kahramanlığının mührü vurulmuştur.
Haftanin - 22.06.2020
flaş
Bahçeli: İkinci Kandil olarak tanımlanan Haftanin'e Türk kahramanlığının mührü vurulmuştur.
Haftanin - 20.06.2020
MSB: Kahramanlarımız PKK'nın inlerine girmeye devam ediyor
MSB: Kahramanlarımız PKK'nın inlerine girmeye devam ediyorMİLLİ Savunma Bakanlığı, Pençe-Kaplan Operasyonu ile terör örgütü PKK'nın Haftanin'deki inlerine girilmeye devam edildiğini açıkladı.
Haftanin - 20.06.2020
19 Haziran 2020 Haberleri
19 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Haftanin - 19.06.2020
Pençe-Kaplan Operasyonu
Pençe-Kartal Operasyonu'nun hemen ardından düzenlenen Pençe-Kaplan Operasyonu ile komando birliklerince Haftanin'de teröristlere ait hedefler tek tek yerle bir ediliyor.
Haftanin - 19.06.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den MYK sonrası açıklama Açıklaması
MHP Genel Başkanı Bahçeli, şu değerlendirmelerde bulundu: "Girilmez denilen Haftanin'e kahraman Mehmetlerimiz kurşun gibi girmişlerdir.
Haftanin - 19.06.2020
Bahçeli: Terör örgütlerinin sonu geldi
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kahraman Mehmetlerimiz, girilmez denilen Haftanin'e kurşun gibi girmişlerdir.
Haftanin - 19.06.2020
Son dakika haberi... MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Bugün sınır ötesinde Pençe-Kartal, Pençe-Kaplan operasyonlarıyla...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Bugün sınır ötesinde Pençe-Kartal, Pençe-Kaplan operasyonlarıyla teröristlerin saklandığı, sığındığı, barındığı, ürediği alanları karadan ve havadan vuran bir Türkiye muktedirliği söz konusudur. Girilmez denilen Haftanin'e kahraman Mehmetlerimiz kurşun gibi girmişlerdir.
Haftanin - 19.06.2020
Pençe-Kaplan Operasyonu
Pençe-Kartal Operasyonu'nun hemen ardından düzenlenen Pençe-Kaplan Operasyonu ile komando birliklerinin Haftanin'de teröristlere ait hedefleri tek tek yerle bir ediliyor.
Haftanin - 19.06.2020
MSB, Pençe-Kaplan Operasyonu'na katılan komandoların görüntülerini paylaştı
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesine düzenlenen Pençe-Kaplan Operasyonu'na katılan komandoların görüntülerini paylaştı.
Haftanin - 18.06.2020
FLAŞ
MSB: Kahraman Komandolarımız teröristlerin ininde! ?PençeKaplan Operasyonu başarıyla devam ediyor. Arama-tarama faaliyetlerini aralıksız sürdüren Komandolarımız terör örgütü PKK'nın Haftanin'deki sığınak, barınak ve mağaralarını teker teker imha ediyor.
Haftanin - 18.06.2020
MSB: Haftanin'de terör örgütünün tuzakladığı patlayıcılar etkisiz hale getiriliyor
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kaplan Operasyonu kapsamında Irak'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde terör örgütü PKK'nın tuzakladığı mayın ve el yapımı patlayıcıların (EYP) etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Haftanin - 18.06.2020
Pençe-Kaplan Operasyonu'nun ilk 36 saatinde 500'den fazla hedef imha edildi
Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Irak'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde teröristlere yönelik başlatılan Pençe-Kaplan Operasyonu'nda 36 saat içinde terör örgütüne ait 500'den fazla hedef top, Fırtına obüsü, ÇNRA'nın yanı sıra SİHA ve F-16'lardan yapılan atışlarla imha edildi.
Haftanin - 18.06.2020
MSB: Pençe-Kaplan Operasyonu planlandığı gibi devam ediyor (2)
HAFTANİN'DE TOPÇU ATIŞLARI DEVAM EDİYORMSB, Haftanin'e düzenlenen Pençe-Kaplan Operasyonu'nda, fırtına obüsleri ve ÇNRA atışlarının devam ettiğini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Haftanin Haberleri | Haftanin Haber - Haberler - Sayfa 5 - Haftanin haberleri, son dakika haftanin haber ve gelişmeleri burada. FLAŞ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 22:45:33. #1.14#
title